Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Phenom View Post
    Ma moze da spamuje ko hoce,sto bih se ljutio,pa nije ovo moj forum...ionako kad ovako napisu nesto,to nam daje temu za razgovor...

    Da im nije 50.-ih godina proslog veka,bili bi najtrofejniji,ali juce...

    EDIT: Kad mi ovako stave video sta je Messi uradio u 90. i nekom minutu,a oni ga celu utakmicu biju,pre ovog nazovi incidenta...
    Ne znam da li si upucen, ali na tom dijelu tribine uglavnom utakmicu prate invalidi ili starije osobe, a istresanje na takvim ljudima koji su dosli samo da prate match nije pravo rijesenje... Mogao je barem nesto poput ovoga uraditi:



    Ako ne to.. onda se mogao barem izvinuti.

    Comment


    • Pa znam kako ide to rasporedjivanje gledalaca,gde i kako...upucen sam solidno u to.
      Pogresio je,svako gresi,i takav nazovi incident ili takvu glupost kod Messija mozes da vidis samo jednom u 3-4 godine...

      Samo nemojmo o humanosti izmedju Ronalda i Messija,zato sto je to trka s' jednim konjem,onim iz Barselone...

      Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

      Comment


      • Originally posted by Fanta View Post
        Ne znam po cemu spamujemo al ajd.. edo je stavio jedan video sto se tice Barce u njenu temu, u tom videu je jasna njegova poruka, ja sam samo komentarisao i ne vidim gdje je problem.. problem je u tome sto necete ili ne zelite da priznate da ste prljava ekipa.

        I jos nesto o nekim igracima:

        Auu brate pa ovo je dno, covek mi se sada jos vise gadi....
        Da li je moguce da ovako ne razmislja, sta da je pogodio neko dete u publici, dno dna....
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • lep gest od strane Ronalda... mislio sam da ovo nikada necu napisati xD

          Comment


          • Trazi se dlaka u jajetu...Privatno poznajem dosta realovih "navijaca" i svi imaju samo reci hvale na racun Mesija. On je jedan od retkih igraca Barselone koji je za primer.

            Comment


            • PIQUE NE IGRA PROTIV VALENCIJE

              Comment


              • Dovodi Messi devojku u stan i nakon izvesnog vremena ona izlazi u WCa i zatice Lea u krevetu sa dvojcom muskaraca. Upita ga ona iznenadjeno "Dragi, pa sta je ovo?"On joj odgovara"Izvini draga,ali ja ne mogu zabiti bez Cavija i Inijeste!"
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Auu brate pa ovo je dno, covek mi se sada jos vise gadi....
                  Da li je moguce da ovako ne razmislja, sta da je pogodio neko dete u publici, dno dna....
                  Da je mene ovako pogodio,uletio bih na teren i prebio bih ga, pa makar dobio i dozivotnu kaznu. Znaci,ja bih dobio dozivotnu,a on vise ne bi gledao teren! Kako me iznervira covjek.Pi!! I posle djeca treba da se ugledaju na njega
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Ljudi rade svasta kada su nervozni...ovo nije pokazatelj...

                    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                    Comment


                    • Originally posted by Phenom View Post
                      Ljudi rade svasta kada su nervozni...ovo nije pokazatelj...
                      Kao sto je neko rekao prije, tu je moglo da sjedi neko dijete ili neko slabiji. On je profesionalac i njemu se ne smiju desavati takve gluposti. Frustracije se ne ljece tako sto ces napucati loptu u 5ti red, na protivnicke navijace.

                      Comment


                      • Slazem se sa tobom...

                        Leo Messi je poznat kao najbolji nogometaš današnjice, a osim što ima tu etiketu na svojim leđima, ima još jednu, mnogo humaniju, koja ga sigurno ispunjava kao i samo postizanje golova. Naš čarobnjak je poznat kao veliki humanista. Osim što milione uplaćuje za djecu širom svijeta, on im pruža mnogo više, ono što djeci više znači nego svi milioni svijeta, šutanje lopte s njim lično.

                        Ova priča datira još od januara ove godine, kada je dječak po imenu Soufian, susreo se sa svojim nogometnim idolom. Naime, Soufian pati od rijetke bolesti Laurin-Sandrow sindrom. To je bolest koja izaziva defekte nogu i ruku.

                        Dječak koji je rođen u Vicu, a nastanjen u Manlleu, susreo se s Messijem. Tada je ostvario svoj san - dodavao se loptom s najboljim igračem svijeta. Pored toga slikao se s njim i dobio dres, naravno, s brojem deset. Za Messija je to također bio poseban dan. Upoznao je dječaka koji nema priliku kao sva ostala djeca da vodi normalan život, a sam Messi zna da je i njemu bilo teško kao dječaku nositi se sa bolešću koju je imao.

                        Tog dana, roditelji dječaka i sam Soufian pratili su trening prve momčadi. Messi ga je zagrlio i poklonio mu loptu kojom se se igrali, potom u kamere Barca TV izjavio:

                        - Sada vam mogu reći da sam njegov prijatelj.

                        U prošli petak, opet su se susrela dva prijatelja, zahvaljujući inicijativi Esports 3. Tom prilikom je Messi obećao Soufianu da će, ukoliko postigne gol protiv Osasune, posvetiti ga upravo njemu. Bog je dao da Messi postigne njih tri, a jedan je posvetio dječaku. Kada vidimo da je Messi podigao ruke i pogledao u nebo, svi znamo da je postigao gol, zna i Soufian, veliki fan Barcelone. Međutim ovaj put Messi je uradio nešto specifično, da se zna da je gol posvećen njegovom drugaru, dodirnuo je noge. Soufian je znao da je to gol za njega.

                        Osim što je u subotu Messi postigao hat-trick protiv Osasune, upisao je i dvije asistencije, očito da se dobro dobrim vraća. Mes que un club. Mes que un jugador.
                        I jos nesto...ovog vikenda mali decak koji ima sedam godina,zrtva nasilja u Gvatemali ce dobiti priliku da besplatno otputuje u Barselonu,pogleda utakmicu protiv Atletiko Madrida,i licno se upozna sa Messijem..
                        Last edited by Phenom; 21-09-11, 00:45.

                        Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                        Comment


                        • Tražite dlaku u jajetu za Mesija. Možete da ga ne volite ali on je trenutno najbolji igrač na svetu!

                          Sad će reći neko mi ne pričamo o njemu kao igraču nego kao čoveku. Nije uopšte tačno ni to da je on sad đubre neko...

                          U Kalču se tačno zna da Toti nije neki gospodin čovek na primer u odnosu na Zanetija, Del Piera, Maldinija ali je velika igračina. Ali svako gleda njegove poteze i njegovu magiju na terenu a ostalo ne...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Ma postujem ja sve sto je on uradio, zaista ali taj incident koji je napravio mogao je mnogo gore zavrsiti, ali otom potom...

                            Comment


                            • Ma kakav crni incident,ni prvi ni zadnji igrac koji je napucao loptu u publiku,Mesi je jedan od najmirni i najpitom igraca koji postoje u fudbalu,faul ne napravi za vrijeme meca,a pogotov zuti karton,a samo uzmite u obzir koliko on puta bude udaren za vrijeme svakog meca,milite da je lako to trpiti,i sada u 5-6godina uhvatili se jednog napucavanj lopte,kao da je nogom u glavu udario igraca.
                              I on je covjek,moze pogresiti.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Ja bih ga za ovo kazni sa jedno 10 utakmica neigranja.Ne samo njega nego bilo koga ko napuca loptu u publiku, u prve redove i to na stadionu bez atletske staze.

                                Comment

                                Working...
                                X