Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Padaju glave u Barsi

    OFFICIAL: Barcelona have sacked Director of Football Eric Abidal. (Source:
    @FCBarcelona

    Comment


    • Samo onaj najveći kancer Bartomeu ostaje na svojoj stolici.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Abidal koji otpusta Setiena, da bi sledeci dan bio otpusten. Bartomeu imao intervju, kaze da je to bila zajednicka odluka, on je htio da ide.
        Zao mi je Abidala, unistio je svoju legacy u Barsu sto je prihvatio da bude dio ovakve uprave, ne znam sta je mislio. Ista uprava koja ga je odbacila kad se borio sa kancerom.

        Bartomeu kaze da je lako sad napustit, ali da to ne bi bio odgovaran potez.
        Izbori mart 2021. Pokusace da izbalansiraju knjige do tada da budu na nulu. Ne vidim kako mogu ta garnitura moze ostat na vlast. Po svemu sudeci, Viktor Font bi trebao da dobije i da povede klub na pravi put. Sve ostalo bi bila katastrofa.
        Kuman koji napusta Holandiju radi Barse, eto ne znam sto da mislim, i to prije EURO-a jos, lud covjek. Tri godine je potpisao, znaci sledece ljeto dobija otkaz, barem ce para uzet. Mozda ovim igracima i treba neki trener koji se ostvario kao igrac i moze da uspostavi autoritet, vidjecemo. Nisam optimistican, Kuman mi se kao trener uopste ne svidja.
        Bartomeu kaze da igraci koji su non-transferable - Mesi, MAtS, De Jong, Grizman, Dembele, Semedo, Lengle.
        Za sve ostale se slusaju ponude, a kaze da definitivno neki starosjedioci bi trebali bit prodati - Pike, Alba, Buskets, Rakitic, Vidal, Suarez. E sad ce da pljuste ponude za ove nakon sto je rekao da neke od njih treba mac.
        Velika bi bila greska Pikea i Busketsa mac, cak vise Pikea jer nema lidera u odbranu niti se nadzire.
        Najveci bi kiks bio da od ovih starosjedioca prodaju one sto valjaju, a ostave Rakitica i Suareza.

        Gledam PSZ nocas, nesigurna odbrana, ne bas idealni bekovi, malo drvena sredina... vec me podsjeca na Barsu... a onda po strani imaju dva brzanca Mbapea i Di Mariju koji opucise Lajpcig nocas sa ubacivanjima, a Nejmar terorise kroz sredinu. To je neki blueprint koji Barsa treba da slijedi... Mesi kroz sredinu, Fati i Dembele po stranama, a Grizmana pozdravit.

        Mundo Deportivo se i dalje zamara Lautarom i Nejmarom, a nemaju centa dokle ne prodaju sve ove panjeve iz ekipe, pa je prosto nemoguce opet bacit 100+ miliona.

        Comment


        • Sjajan post [emoji106]

          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Baka, samo jedna korekcija. Koeman ce potpisati ugovor na dvije godine.

            A sto se tice igraca na transfer listi: Rakitic, Suarez, Vidal. Mislim da bi prioritet trebao biti da njih trojica sigurno odu iz kluba u ovom prelaznom roku a za ostale sa liste isto tako se vise ne racuna vjerovatno osim sto bi trebalo zadrzati Pique i Busquetsa.

            edit: Zaboravih da na ovu transfer listu prioriteta dodam i Umtitija.
            Last edited by ognjen; 18-08-20, 23:57.

            Comment


            • Ugovor na 2 godine

              Comment


              • Ne znam, mozda griješim ali meni izgleda da će ga samo iskoristiti kao prelazno rješenje a onda dogodine Ćavi/Poketino ili neko treći. A pritom je vodio Holandiju i spremao za EP i SP. Ali opet, kad te Barsa zove onda je teško odbiti, jedinstvena prilika u karijeri realno.

                Comment


                • Zato je i dobio ugovor na 2 godine, opametila se i Barsa izgleda sto se tice trenera i ugovora.

                  Messi ostaje?

                  Comment


                  • Comment


                    • Koeman je u jednom intervjuu izjavio da De Jong nije igrao na svoj prirodnoj poziciji u Barci. Isto je rekao i za Griezmanna. To je sve tacno i zbog toga su pojedini igraci djelovali onako lose na terenu mada takva situacija se odrazi na cijeli tim. To je uostalom jedan od problema koji je pratio igru Barce u poslednje dvije sezone. Najveci problem je bio taj sto Valverde i Setien nisu reagovali po tom pitanju, meni je to bas nejasno bilo.

                      Isto tako Coutinho, doveden za veliki novac a Valverde kao da nije znao sta da radi sa njim u timu.

                      Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Deluje mi da je Kuman doveden da otera Mesija,citam da se odrekao Suareza,to je Mesijev najbolji ortak,ne verujem da ce Mesi da mu predje preko toga posebno jer je Suarez i dalje u tri najbolja centarfora sveta. A bez Mesija mogu da se slikaju za narednih 10-15 godina,uspeh ce im biti ulazak u ligu sampiona.

                        Comment


                        • Samo da Kuman ne krene stopama Van Gala koji je u eri treniranja katalonskog giganta znao i dovodio samo sunarodnike.

                          Mislim da je logičan potez ova odluka oko Suareza. Ne zato što Urus gubi kvalitet i nema mesta u Barsi već se jednostavno mora tim resetovati i praviti za naredni period.

                          Ali isto tako morala se zahvalnica uručiti kako Pikeu, tako Albi i Busketsu koji su već istrošene muštikle te nemaju više šta pružiti i pomoći Blau-grani.

                          Comment


                          • Suarez je nekada bio najbolji napadac na svijetu a sada je daleko od toga. Niko ne osporava njegove uspijehe u klubu ali sada je definitivno vrijeme da on ode jer je vec dvije sezone on daleko od svoje najbolje forme.

                            Comment


                            • Meni deluje da je možda i najbolje za sve da Messi ode ovo leto, mada mi u tom slučaju Kuman ne deluje kao najbolje rešenje, a i Pjanić kao pojačanje. Ne verujem njegov dug ostanak na klupi, pogotovu što idu i izbori.

                              Previše tu ima istrošenih igrača, pojačanja dovodjena bez ikakvog plana, baš im treba remont. Ovo je bitan trenutak za Barsu, mogli bi "izgubiti" jos koju godinu ako sada ne odigraju pametno.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Kuman će svakako biti dal mesija i spasilac dal neko na čija leđa će se sve stropoštati ako stvari ne krenu željenim tokom, onako kako su blaugranisti naučili.

                                Previše se pogrešno radilo, vukli neki idiotski potezi da bi jedno leto i prelazni rok mogao oprati sva sranja koja su se navukla.

                                Sve i da rezultati budu odlični pitanje po dolasku nove klupske vlasti i uprave dal će Kuman biti prvobitna opcija ili će ga pustiti niz vodu kao nekog koga je angažovala prethodna upravljačka vlast.

                                Comment

                                Working...
                                X