Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://youtu.be/hFfSvUJQdLE

    omaž mom omiljenom fudbaleru Barselone svih vremena i čoveku koji bi bio u mojih top 11 uvek


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Uzetu Cavanija za dz, kakav Lautaro za 100+ miliona. Mada ne znam ni zbog cega dovode napadaca kada su tu vec Suarez i Griezmann, a i Fati. Bas nejasno sta rade, guraju i Arthura iz kluba.

      Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

      Comment


      • Klubu je izgleda potreban restart, na svim nivoima uprave. Jer ocigledno da ne znaju sta rade.

        Koliko samo promasenih transfera. Arthura, koji je sadasnjost i buducnost kluba, ovako jadno otjeras iz kluba. Njima je bitno da Vidala drze kao vitalnog faktora tima. Coutinho i Griezmann, jako veliki transferi a izgleda bezidejni.

        Pjanicu najvise lezi pozicija DLP, dakle vezni sa defanzivnije pozicije, dakle pozicija koju igra Busquets.

        Arthur nije bas najbolje odigrao od kako je nastavljena sezona ali kako i da igra normalno kada dva mjeseca pod konstantnim pritiskom da ode iz kluba iako je on javno rekao da hoceda ostane.

        Barcelona will try and find exits for Arturo Vidal and Ivan Rakitić in the transfer window. [sport]
        Sport malo objavljuje ovakve vijesti kako bi se navijaci primirili zbog ovog nelogicnog transfera i jako ruznog ponasanja prema Arthuru. Naravno da Vidal i Rakitic ostaju tu i narednih sezona.
        Last edited by ognjen; 25-06-20, 21:08.

        Comment


        • Ja jedino kontam da mu nisu nesto zamjerili kad se pričalo da je fasovao triper. Možda eventualno losi odnosi sa saigračima, drugog objasnjenja nemam.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Da su losi odnosi sa saigracima onda bi ovo mnogo lakse islo, znaci i on bi u tom slucaju vjerovatno htio da ode, ali mislim da je presudilo ovaj stav od strane kluba da on treba otici u Juventus.

            Da se razumijemo nemam nista protiv Pjanica ali njega je trebalo prije dvije godine dovesti recimo, sto je bilo nemoguce jer nema sanse da Juventus tada pusti igraca kao sto je on. Da je obrnuta situacija, Juventus nikada ne bi na ovako nesto pristao, siguran sam.

            Comment


            • Pjanic je pre Juvea uveko igrao RCM, msm da ce ga u Barsi gurati na toj poziciji. Imam osecaj da ce se Pjanic snaci u Barsi.

              Comment


              • Pjanic kratkorocno moze da bude dobar u Barsi, ali krenuce u decline ako vec i nije...

                Nije mi jasno, sredina Barse ne postaje mladja nego stara svakim transferom, dobro kupili su Artura i Frenkija, ali nakon toga dodali Vidala a prodali Artura, sada i Pjanic...

                Prespora im je sredina. U napadu jedini koji moze da napravi razliku jedan na jedan je Mesi, Suarez je vec 2 sezone u declineu, Grizman nije taj tip igraca, a i on ne zna sta mu je pozicija u Barsi... Jedini je Ansu Fati. Ali kako su ovi krenuli ne cudi me da ga menjaju sa Hoakinom

                Comment


                • Bojim se da ova Barca sve vise lici na Valverde eru. Djelovalo je da Setienova filozofija donosi zaokret u ondosu na Valverdea ali o sada ipak nije tako, cak bi se reklo da se skoro nista nije promjenilo. Setien hoce da mu iskusni i igraci preko trideset godina budu nosioci igre. Nemam nista protiv toga ali samo u slucaju kada ti igraci onako kako se zahtijeva na toj poziciji. Volio bih znati sta vidi u igri Vidala, covjek je danas bio igrac manje na terenu a ni u ranijim utakmicama nije imao ozbiljan ucinak. Umtiti na nivou rekreativca, ono je smijesno sta je on danas radio i onakva nezaintresovanst je za svaku osudu.

                  Mislim da je atmosfera u timu jako losa, ne vidi se jasan plan igre, ni igracima nije jasno sta je osnovni plan. Svaka utakmica drasticno drugaciji sastav. Ova situacija sa Arthurom je isto pogorsala situaciju, nije ni igracima jasno sta se desava. Nenormalno nelogican potez jer su svi bili ubijedjeni da je Arthur jedan od igraca koji ce dugo biti tu.

                  Bartomeu OUT, sada i definitivno. Kompas u potpunosti izgubljen.

                  Mislim da ovu sezonu ni Messi ne moze izvuci titulama kao sto je cinio u prethodne dvije. Jednostavno ne moze sam.

                  Jos da dodam i ovo, vidi se da Arthuru ovo sve jako tesko palo. Vidi mu se na licu da mu je zao sto mora otici.
                  Last edited by ognjen; 27-06-20, 20:15.

                  Comment


                  • Danas se vec pojavljuju natpisi da je los odnos igraca i Setiena. Prije svega zbog Arthura a kao drugo slabo razumijevanje kako zapravo Setien zeli da tim igra.

                    Ako ne osvoji jedan od dva trofeja ove sezone, tesko da ce Setien ostati trener.

                    Za La Ligu je matematika jasna, Barca mora da pobijedi u svim utakmicama do kraja kako bi se osvojila titula.

                    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Bila bi mnogo bolje za atmosferu u klubu da je Mesi realizovao bar jedan od zicera koje je imao protiv Selte, svi bi se fokusirali na sledeću utakmicu i bio bi mir u kući. Ovako, sva krivica se svaljuje na trenera i taktiku. Razumljivo je da Suarez nikad neće kritikovati Mesija zbog nekih promašaja koje bi inače realizovao kad je na svom nivou. S druge strane, taj isti Mesi je namestio dva gola. To sve znači koliko Barsa zavisi od Mesija, što samo po sebi ne može večito da traje. Takođe, mnogi dobri fudbaleri su proplivali u Barsi zbog taktike koja se vrti oko Mesija i njegovog trenutnog nadhnuća. I nije za to "kriv" samo trener, to je filozofija kluba. Možda bi trebalo početi da se razmišlja o nekoj drugačijoj taktičkoj "upotrebi" Mesija, u smislu da se i drugim igračima da više slobode u igri. Možda će Ćavi jednog dana postaviti stvari na svoje mesto...

                      Comment


                      • Originally posted by ognjen View Post
                        Danas se vec pojavljuju natpisi da je los odnos igraca i Setiena. Prije svega zbog Arthura a kao drugo slabo razumijevanje kako zapravo Setien zeli da tim igra.

                        Ako ne osvoji jedan od dva trofeja ove sezone, tesko da ce Setien ostati trener.

                        Za La Ligu je matematika jasna, Barca mora da pobijedi u svim utakmicama do kraja kako bi se osvojila titula.

                        Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
                        I sačekati kiks Reala.

                        Comment


                        • Do kraja sezone Barca ima utakmicu i sa Realom.

                          Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                          Comment


                          • Comment


                            • Fantastično pojačanje!
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Sretno bratu u novom klubu.

                                Jedan od komentara na tw

                                Ter Stegen+€80M for Buffon? What say
                                @jmbartomeu
                                ?

                                Comment

                                Working...
                                X