Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Po meni nebitno pojačanje, i ne treba se uzrujavati.

      On je doveden verovatno kao rotacija da se odmori Suarez. Što je po meni dobar potez. Neka odigra recimo 7-8 utakmica do kraja i biće uspešan transfer. O Boatengu može svašta da se priča, ali da ima znanje, to je sigurno. Lik ima mozak. Sa njim možeš da igraš brze duple, da ti zadrži loptu dok se napad pozicionira i slične stvari. On je solidna lažna devetka. Odradiće posao koji se traži od njega. Sa njim se premosti do leta, a onda se kupuje ozbiljan napadač.

      Ne vidim lošu stranu ovog transfera.

      Jedino možda što je mogao neki klinac sa akademije da uskoči umesto njega. Ali to je previše rizično po meni.
      To je ok ako tako bude. Ali ja se bojim da ce on Valverdeu biti jedan od glavnih igraca. I za vrijeme Gvardiole je bilo ovakvih transfera ali ti igraci su imali ulogu kakvu trebaju da imaju i imali su doprinos rezultatima i igri tima.

      Comment


      • Abidal rekao da postoji interes za De Jonga ali da treba sacekati odluku igraca.

        U prevodu bi moglo biti, sve smo ucinili sto smo mogli ali on ce u PSZ.

        Comment


        • On je navijač Barse, više puta je to govorio kao klinac. Čak sam video i da prati Barselonu po društvenim mrežama.
          sigpic
          "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

          Comment


          • Mesi i Buskets nisu pozvani za prvu utakmicu Kupa protiv Sevilje.

            Comment


            • Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Uzeli ste ga pre PSGa, svaka cast. E ovo je vec nesto.

                Comment


                • Svaka cast.

                  Buskets i Mesi odmaraju.

                  FdJ doveden.

                  Svaka cast!

                  Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                  Comment


                  • Napokon nešto dobro.

                    Comment


                    • Jel i Rabiot dolazi isto?

                      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Ne verujem nakon ovoga, odjebace sada i on i PSG.

                        Artur, De Jong, Coutinho, Alena, Puig. Blistava buducnost, tu dodas Dembelea. Kupovace Barsa jos

                        Comment


                        • Ognjen u ekstazi [emoji2]

                          Jel 75+15m?

                          Comment


                          • 75+11, dakle 86 ukupno.

                            Comment


                            • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                              Ognjen u ekstazi [emoji2]

                              Jel 75+15m?
                              Jesam, i to od sinoc.

                              Sve sam pogodio, i ovaj sastav protiv Sevilje, znaci sve.

                              Comment


                              • Rekoh ja sinoć vama da je on navijač Barse, a i nije verovatno toliko glup da zaprati na instagramu klub u koji neće preći. Iskreno se nadam da će dobiti pravu priliku i postati ono što se od njega očekuje, mnogo se ulaže u te klince da ne vrate reprezentaciji.

                                Imaće 22 godine kada pređe, nije klinac prošao je dosta toga, počeo je da igra i za A reprezentaciju, svu sreću mu želim pa da vrate ovi klinci Holandiju među top reprezentacije, imaju potencijal.
                                sigpic
                                "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                                Comment

                                Working...
                                X