Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eh, tako mi tih dogovra, to ne mora nista da znaci. Vise odgovara PSZu da uzme desetak miliona od nekoga, nego da ga drzi na tribine do kraja sezone i da ode za dz.

    To za Chumija nema nista, cim nisu iz uprave Barse mnogo potreseni, ja nisam ni ispratio sta se tacno desilo, al ta suspenzija iz Segunde (je l tamo on suspendovan?) se ne prenosi na kup.

    Comment


    • Comment




      • Ernestov tip igraca.

        Comment


        • Comment


          • Retardiran klub, svega mi.

            Vidal, Muriljo i Boateng...

            Comment


            • Odlicno pojacanje[emoji23][emoji23]

              Kako treba Mesi da ih odjebe

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • #EnjoyBoateng

                Comment


                • Barcelona DNA is getting weird

                  Pratim dovoljno Barsu, sta im treba ovakav Boateng e to ne znam Sta mislite Baka i Ognjen ?

                  Comment


                  • Ja mislio Boateng iz Bajerna Svašta sa Barselonom.
                    sigpic
                    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Barcelona DNA is getting weird

                      Pratim dovoljno Barsu, sta im treba ovakav Boateng e to ne znam Sta mislite Baka i Ognjen ?
                      U najkracim crtama, Paulinjo 2.0. U bus sam, pa ne mogu piskarat sad.

                      Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                      Comment


                      • Gagi, rekli smo vec sta mislimo.

                        Valverde izgleda mora da ima ovakve igrace u timu. On je vjerovatno bio strasno ljut kada je Paulinjo otisao iako je Paulinjo imao dobre momente u Barsi ali to nisu igraci koje dovodis a imas talentovanih mladih igraca.

                        Sada u Kupu protiv Sevilje je idealna prilika da se dadne prilika mladjim igracima, da steknu makar nesto iskustva u utakmicama koje nose vecu vaznost i igrajuci protiv jakog protivnika. Ali ne, Valverde ce izvesti najjaci moguci sastav.

                        Comment


                        • Imas Artura, Busketsa, Rakitica, Vidala i tu je mali Alena koji treba da se forsira, i taj Puig jednom sam ga gledao ove sezone kad je dobio sansu vidi se da ima stofa, da moze da igra neke kup utakmice. Ali on dovodi Kevina Princa Koji je zadnji ozbiljni fudbal igrao pre 7-8 godina ako dobro pamtim.

                          Vidal igra odlicno po meni ove sezone, dobro je pojacanje, sve dok je fizicki spreman on je masina, uvek igra sa 120% bez obzir ko je protivnik. Ali Boateng je suvisan, stvarno cudno

                          Comment


                          • Boateng ce da mijenja Suareza prvenstveno, a tek onda veznjake.

                            Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Baka View Post
                              Boateng ce da mijenja Suareza prvenstveno, a tek onda veznjake.

                              Sent from my LG-H818 using Tapatalk
                              Tako vjerovatno.

                              Mada, ne bi me iznenadilo da Valverde stavi Boatenga na krilno mjesto u formaciji 4-4-2 u nekoj od utakmica u LS.

                              Comment


                              • Po meni nebitno pojačanje, i ne treba se uzrujavati.

                                On je doveden verovatno kao rotacija da se odmori Suarez. Što je po meni dobar potez. Neka odigra recimo 7-8 utakmica do kraja i biće uspešan transfer. O Boatengu može svašta da se priča, ali da ima znanje, to je sigurno. Lik ima mozak. Sa njim možeš da igraš brze duple, da ti zadrži loptu dok se napad pozicionira i slične stvari. On je solidna lažna devetka. Odradiće posao koji se traži od njega. Sa njim se premosti do leta, a onda se kupuje ozbiljan napadač.

                                Ne vidim lošu stranu ovog transfera.

                                Jedino možda što je mogao neki klinac sa akademije da uskoči umesto njega. Ali to je previše rizično po meni.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X