Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pep Segura nece da vrati Tijaga iako ga hoce Valverde a i svi glavni igraci.

    Oni koji su otisli nece biti vraceni, to je stav Segure koji je upropastio Barcu B a i prvi tim izgleda planira da sroza. Odgovorni su oni koji su ga postavili na ovu poziciju.

    Comment


    • Stvarno je debilno to. Odbiti Alkantaru, to nijedan normalan klub ne moze da uradi jednostavno, verujem da se da se vrati ako ga hoce igraci.

      Sent from my MI 6 using Tapatalk

      Comment


      • Comment


        • Klauzula 500 miliona evra.

          Ma rekao Umtiti prije nekoliko dana da ce otici iz Barse samo ako ga otjeraju.

          Comment


          • Bila je to brutalna sezona.

            Comment


            • Ovo je trebalo i ranije da se uradi ali dobro.

              Comment


              • Comment




                • Comment


                  • Grizman u Barsu.

                    Comment


                    • Ma kakav.

                      Ostaje u Atletiku a i dobro je sto je tako kad vidim sta lik radi i pravi sam od sebe zvijezdu vecu nego sto zapravo jeste.

                      Comment


                      • Izvinjavam se, procitao prvo tweet na redditu, a sada obrisan.

                        Bolje sto ostaje za vas po meni, treba vam sredina vise, recimo Alkantara je mnogo bolji buy nego sto bi bio Grizman.

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • Uh kada bi dosao Tijago Alkantara, to bi bas ekstra bilo.

                          Ma glupost teska, lik snimio video u kojem objasnjava svoje postupke. I svakih nekoliko sekundi se pominje "Trebao bih ostati" i "trebao bih otici u Barselonu" i tako naizmjenicno, ne sjecam se da sam vidio veci cirkus od ovoga. Cak mislim da su i navijaci Atletika ogorceni na ovo mada njima je generalno, naravno, drago sto ostaje.

                          E ovo je pravo objasnjenje svega. Cirkus pravi je napravljen, ovo ni Brazlci ne bi radili.
                          Last edited by ognjen; 14-06-18, 21:03.

                          Comment


                          • La Decision

                            Ja ga nikad nisam preterano gotivio, niti mislim da nam je potreban tako da što se same odluke tiče - zadovoljan sam. Nisam zadovoljan što ovi iz naše uprave opet ispadaju smehotresni, brukaju klub poprilično.
                            Čini mi se da će Thiago ostati samo pusta želja

                            Comment


                            • Originally posted by Ognjen View Post
                              Tijago Alkantara hoce da ide iz Bajerna a i Bajern bi ga pustio bez problema, novinar iz BILD-a je to objavio.

                              Bilo bi savrseno kada bi se vratio u Barselonu, vezni red bi doneklen vratio snagu. Prodati Rakitica ako treba samo Tijago da se vrati, ne bih imao nista protiv. Iako je Raketa dobro igrao svih ovih sezona ali on ne moze da bude taj koji "drzi" loptu i u tom smislu pomaze odbrani.

                              Ali veliki je problem ako Barselona nece da dovede Tijaga.

                              Radije bih da se dovede Alkantara nego Grizman.

                              Sad ce njega Gvardiola da pokupi.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Jos jedna stvar vezano za taj video La Decision.

                                Odmah je bilo jasno da ostaje u Atletiku, odmah na pocetku videa, jer je pominjao Barselonu a on to nikako ne bi smio uraditi da je odlucio da predje u Barselonu jer bi taj transfer najranije mogao biti ozvanicen 1. jula, od 1. jula klauzula iznosi 100m evra. Bile bi velike kazne vjerovatno za njega i Barselonu da je rekao da odlazi iz Atletika i uz to pomenuo Barselonu.
                                Last edited by ognjen; 15-06-18, 13:02.

                                Comment

                                Working...
                                X