Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva setnja danas po madridu...

    Comment


    • Vidjeste li na nike ovo da je Kutinjo presa u Barsu... Sta li se tu zbiva.

      100% sam ubijedjen sa Grizman ili Kutinjo nece doc u ovaj prelazni rok, al me ovo iznenadi. Mozda ih hakovase.

      Mada mislim da je Brazilac zagarantovan na ljeto.

      Sent from my LG-H818 using Tapatalk

      Comment


      • Evo sada vidjeh.

        Haha, koja komedija.

        Je li bilo kakvog demantovanja?

        Comment


        • Dolazi vam Kutinjo izgleda, prvo Najke prodavnica, a potom i Bechler koji je uz Dankana prvi donio pricu oko Nejmara i Barselone napisao jos juce

          sigpic

          Comment


          • Cuj Dankan.

            Comment


            • Heh, sad si se ti upec'o
              ¡Si Señor!

              Comment


              • Kako glup transfer, 100m za igraca koji ce igrat samo u ligu koja je maltene obezbjedjena...

                Ne vjerujem da ce doc ovoga, a i iskreno se nadam. Ajde na ljeto ok moze, vise mi se smucilo da gledam neke likove u klub, a Kutinjo umije fudbala igrat tako da mu je to preveliki plus u odnosu na neke. Plus moze igrat i krilo i veznog.

                Druga stvar, Barsin wage bill je ogroman i to mi je najveca sumnja da ce doc. Oni prvo moraju da se rijese raznih parazita cus mene Turana iz kluba da bi poceli dovodit nove zvijezde.


                Najsigurnije mi je da ce Maskerana prodat, a Jeri Minu dovest.
                Pominje se Artur iz Brazila, veznjak neki, neam pojma kakav je, al Gremio oce 50m, a Barsa kaze vazi, how yes no.


                cus 140+40m za Kutinja, veli Alfredo Martinez. Mentoli.

                Za te pare privolit Tiaga nazad i dovest Pjanica.
                Last edited by Baka; 01-01-18, 15:00.

                Comment


                • Evo i ovako

                  sigpic

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • 110+40

                      Spoiler

                      Comment


                      • Malo je ovo ako ga hoće u januaru. Ja bi ih iscedio još više. Hvala Bogu da imamo Kloppa sad, pa se Suarez situacija neće ponoviti.

                        Sve je sad na Kloppu da li hoće da ga proda sad u januaru, ili će ga sačuvati do leta.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ma gotovo je u januaru.

                          Comment


                          • Ne zaboravi Rosso da je bilo gotovo i na leto.

                            Mada, primetio sam da je klub malo promenio poglede u odnosu na prošli rok. Pre je bilo "nije na prodaju, ne zanima nas koja je cena", a sad već ćute i deluje da se otvoreniji ka prodaji.

                            Samo što bi ja to debeeeelo naplatio. 110 + 40. U ovih 40 računam neke sulude klauzule koje se nikad neće ostvariti. Recimo da cena bude 150 miliona bez klauzula, to bi bilo ok.

                            Kad su već ovoliko zapenili, a nama se očigledno može.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Vjerujem mi da to +40 moze bit lagano mazanje ociju za pricu placen je samo 110m! A ustvari ti bonusi su laganica i placen je ustvari 150m. Ko zna sta Barsa tu muti, ali i Dembele je placen 100 + 45 ili kako li vec i tih 45m bonusi nisu realni, no je prakticno i nemoguce da ih ne ispuni.

                              Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                              Comment


                              • Vjeruj mi da vise od ovog tesko da mozete da dobijete, treba da prihvatite ponudu odmah.

                                Comment

                                Working...
                                X