Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • GOTOVO JEEEEE !

    Alexis Sanchez je igrac Barcelone , hvala Bogu vise
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Barselonina delegacija otisla po seska,au daj Boze da nam se i on pridruzi

      Comment


      • Originally posted by miki1 View Post
        Barselonina delegacija otisla po seska,au daj Boze da nam se i on pridruzi
        U tom slucaju bice do jaja, jos on nam fali i idemo jos jednom na 6 titula u godinu

        Comment


        • Sesk naime nije na spisku Wengera za put u Nemacku gde ce u subotu Arsenal igrati protiv Kelna prijateljsku.;)
          Jos malo,jos malo...
          Last edited by Phenom; 22-07-11, 02:45.

          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

          Comment


          • oriol romeu devetnaestogodisnji vezista barce prelazi u chelsea
            igore nadam se da cemo ga dovesti
            phemon mislim da je ovo vec zavrsene prica

            Comment


            • Hoce neko da se kladi u avatar da Sesk nece preci ?
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Dok se ne slika s dresom , ja u njegov dolazak ne vjerujem

                Mislim da je ovo posljednja godina sto se tice sapunice Cesc Fabregas , tj . mislim ako sad ne dodje , nece nikad ..


                Koliko zelim da dodje isto toliko i ne zelim , radi Thiaga , jer bi on izgubio sve skoro
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Barcelona pocela pripreme za novu sezonu gostovanjem Hajduku iz Splita povodom 100. godisnjice osnivanja Hajduk Splita.Utakmica zavrsena rezultatom 0-0.Barcelona promovisala nove dresove sa sponzorom.Nisu igrali Alves,Pique,Puyol,Xavi,Messi,Pedro,Mascherano,Adri ano.

                  Hajduk Split 0 - 0 FC Barcelona


                  Postave:

                  Hajduk Split: Subasic, Vejic, Andric, Vukusic, Tomasov, Oremus, Inoha, Brkljaca, Lima, Maloca, and Sharbini

                  FC Barcelona: Valdés, Dalmau, Armando, Fontas, Lobato, J. Dos Santos, Thiago, Keita, Carmona, Villa, and Afellay

                  Izmene:

                  Hajduk Split: James umesto Subasic (46′), Kukoc umesto Lima (63′), i Ljubicic umesto Brkljaca (63′)

                  FC Barcelona: Pinto umesto Valdés (46′), Balliu umesto Dalmau (46′), Abidal umesto Armando (46′), Rosell umesto Fontas (46′), Maxwell umesto Lobato (46′), Busquets umesto J. Dos Santos (46′), Riverola umesto Thiago (46′), Iniesta umesto Keita (46′), Cuenca umesto Carmona (46′), J. Soriano umesto Villa (46′), and Jeffren umesto Afellay (46′).


                  Sledecu utakmicu FC Barcelona igra u utorak 26. jula protiv Internacionale-a na Audi Cupu.Direktan prenos na kanalu SportKlub od 18 casova i 15 minuta.









                  Attached Files

                  Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                  Comment


                  • izgleda da sesk dolazi i mislim da je ivo gotovo

                    Comment


                    • Alexis je predstavljen , potpisao je ugovor na 5 godina , a otkupna klauzula je 100 miliona € .

                      Nosit ce dres s brojem 9 , na dresu ce pisati Alexis .


                      http://img827.imageshack.us/img827/7462/alexiss.jpg
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • dobar je Alexis, al mislim da nece odma biti prva...cas sam u to ubjedjen...
                        jos ako dodje Cesc...bice zanimljivo ko ce igrati u prvih 11

                        mislim da ce Pedro biti prva, Sergio igra 100% makar i Cesc dodo, lijevi bocni bi trebo biti Adriano, a Eric i Pique bi trebali biti stoperski tandem, mislim da ce kapiten lagano na klupu...

                        Comment













                        • Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                          Comment


                          • Aldine , dobrodosao

                            Vidimo , Alexis se odmah fino uklopio , i prije dolaska je rekao da je jedan od razlgoa dolaska to veliko prijateljstvo koje vlada u Barci


                            Jedva cekam da ga vidim na djelu

                            Mes que un club <3
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Gvardiola mu je dao odmor do 8 avgusta,kada treba i ostali sa Copa Americe da se vrate.
                              Verovatno ce debitovati u superkupu Spanije protiv Reala.

                              Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                              Comment


                              • Hvala, bolje vas nasao

                                evo eventualni sastav za utakmicu protiv Internacionala

                                FC Barcelona:

                                Comment

                                Working...
                                X