Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    Veruj da se niko ne raduje, ne znam stvarno zašto i ko bi od navijača Barse hteo Di Mariu.. baš spisak razloga se tu može sastaviti

    Coutinho isto, skroz diskutabilno rešenje, pisano više puta.. ali kontam da bi se on i prežalio nekako, iako bi platili tipa 3x više nego što stvarno vredi i što ne deluje da nam je takav tip igrača potreban

    Najgore od svega je što se odustalo od Serija
    Ma pitanje je kako bi se Serri snašao. Lik ima 26,27 godina a najjači klub gde je igrao je Nica. Pre toga igrao u nekom slabom klubu. Da je toliko dobar, zašto ga neko nije do sada uzeo? U Barci je oduvek sredina bila važna pozicija. Inače je Dembele predobar asistent i nije klasično krilo. Isto tako Messi daje neverovatne lopte. Ja bi u sredini pre nekog jačeg igrača da krpi odbranu. Pareho iz Valencije bi meni idealan bio ali je već star i trebali su davno da ga uzmu. Lik je visok, dobro krpi odbranu, ima predobar pas napred, dobar šut, slobodnjak. Mislom da Barca treba da dovede Kutinja kao zamena za Iniestu a da što se tog Xavijevog naslednika tiče, da šansu Aleni koji je po mom mišljenju najtalentovaniji iz te generacije.

    Comment


    • ESTADÃO:

      #Neymar has told #Coutinho in a chat between the two that he won't regret Liverpool's decision of keeping him away from Barcelona.


      The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

      Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

      Liverpool loves you Matip

      Comment


      • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
        Ma pitanje je kako bi se Serri snašao. Lik ima 26,27 godina a najjači klub gde je igrao je Nica. Pre toga igrao u nekom slabom klubu. Da je toliko dobar, zašto ga neko nije do sada uzeo? U Barci je oduvek sredina bila važna pozicija. Inače je Dembele predobar asistent i nije klasično krilo. Isto tako Messi daje neverovatne lopte. Ja bi u sredini pre nekog jačeg igrača da krpi odbranu. Pareho iz Valencije bi meni idealan bio ali je već star i trebali su davno da ga uzmu. Lik je visok, dobro krpi odbranu, ima predobar pas napred, dobar šut, slobodnjak. Mislom da Barca treba da dovede Kutinja kao zamena za Iniestu a da što se tog Xavijevog naslednika tiče, da šansu Aleni koji je po mom mišljenju najtalentovaniji iz te generacije.
        Ma to se nikad ne zna, ali to što bi dobili gotov produkt (manje-više) po meni nije loša stvar. Početak najboljih godina, a i ovo malo što sam ga gledao mi se svidelo. U svakom slučaju to je sve u kontekstu igrača s kojima smo bili povezivani. A tu mi je on najbolja opcija. Ako izuzmemo nerealnog Veratija. Nego nebitno je to sad, pošto se od njega najverovatnije odustalo
        A Paulinho ti u principu popunjava dobar deo stvari koje si naveo, sem kreativnosti.

        Comment


        • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
          Ma pitanje je kako bi se Serri snašao. Lik ima 26,27 godina a najjači klub gde je igrao je Nica. Pre toga igrao u nekom slabom klubu. Da je toliko dobar, zašto ga neko nije do sada uzeo? U Barci je oduvek sredina bila važna pozicija. Inače je Dembele predobar asistent i nije klasično krilo. Isto tako Messi daje neverovatne lopte. Ja bi u sredini pre nekog jačeg igrača da krpi odbranu. Pareho iz Valencije bi meni idealan bio ali je već star i trebali su davno da ga uzmu. Lik je visok, dobro krpi odbranu, ima predobar pas napred, dobar šut, slobodnjak. Mislom da Barca treba da dovede Kutinja kao zamena za Iniestu a da što se tog Xavijevog naslednika tiče, da šansu Aleni koji je po mom mišljenju najtalentovaniji iz te generacije.
          Koliko pogresno razmisljanje, kakvo krpljenje odbrane i cuda, evo jedva cekam da vidim kako ce Serhi Roberto ili Rakitic ili Paulinjo ili Rafinja nam pomoc kad nas Modric-Kros-Isko opet ODUCE od fudbala.
          Barsi treba profil KONTROLERA, a ne nekakvi fizikalci koji pod prvim znakom presinga ne znaju sto ce s loptom.
          Barsa ce dobit vecinu utakmica, dovoljno je sposobna protiv manjih timova da stvara vrlo dobre sanse i sa losom sredinom, ali sta cemo sa ovim teskim utakmicama dje ljudi ne mogu pod presingom zadrzat loptu ili su nedovoljno dobri da naprave nesto na terenu protiv jakih i organizovanih odbrana kao sto su Juventus i Atletiko Madrid?
          Pa jebote, nas je Sosijedad UGAZIO prosle godine jer loptu ne mozemo zadrzat...
          I na kraj kako bi se snasao... pa mi necemo takvim igracima ni da damo sansu a kamoli sto drugo - Rakitic, Paulinjo, Serhi Roberto, Andre Gomes... Aj jos nekog takvog igraca da dovedemo, ali da nikad ne damo sansu igracima kao sto su Seri. Znaci svi ovi nabrojani su totalna suprotnost od Cavija (i naravno da novog Cavija necemo nac, al barem neki profil Cavija majku mu), a i sam Cavi veli kako bi Seri dobro pao Barseloni, valjda i to nesto malo znaci s obzirom da nam je sredina katastrofa.


          Pareho nije los igrac, meni cak i mio, ali covjek je nekonstantan, protiv Reala svake godine izdominira i to je to. Da je doveden umjesto Paulinja pa ajde ok moze, ali sad i njega dovodit, neka fala. Bolje onda Manu Trigeros, jeftiniji, mladji, ima potencijala pa i ako ne bude nista od njega nit smo ga mnogo platili, al barem se probalo sa drugacijim profilom nego zadnjih tri-cetri godine.


          No sve ovo pada u vodu jer mi se sve cini da ce se prec na 4-2-3-1 kad dodje Kutinjo. Brace yourselves braco.

          Comment


          • Nikad nije ni bilo kontalta sa di Marijom

            Comment


            • Comment


              • Citao jutros neki intervju Seri bukvalno place za Barsom kaze to mu zivotni san ,ja ne znam sta se ceka,licno mislim da ce preci

                Comment


                • Valeverde je precrtao četiri igrača. U pitanju su Gomes, Arda, Rafinha, Munir. Za Ardu je navodno Galatasaray zainteresovan ali oni nemaju neku lovu, oće pozajmicu sa mogućstvom otkupa i te fora. To Barci naravno ne ide pod ruku nikako. Realno će završiti sa pozajmicom i otićiće za dzabe. Za Rafinhu sam čitao da je Bayern zainteresovan ali Barca navodno previše traži (nekih 35-40M). Po novinama se piše da Gomesa hoće Juve, Manchester ali ne žele da plate koliko Barca traži. Pisalo se juče da može doći do zamene Di Maria-Gomes ali posle toga je PSG demantovao i rekao da ne želi da da Di Mariju. Munir navodno idu u Torino na pozajmicu sa pravom na otkup (16M otkup). Što se pojačanja tiče, sve po starom. Neki pišu da je Kutinjo gotova stvar, neki da Liverpool neće da ga proda. Videćemo do kraja prelaznog roka. Neko će sigurno doći u Barcu. Videćemo ko.

                  Comment


                  • Poslednja novost: Barcelona je krenula da dovede Lemara iz Monaka. Liverpool je bio glavni za njegovo dovodjenje ali navodno ne nude dovoljno novca a Barca je bila već spremna da ponudi 160M tako da joj nije problem da ponudi 80M za Lemara. Iskreno, možda i bolje rešenje od Kutinja na duže staze. Mladji je 4,5 godina od Kutinja, ima ga svuda, ima lik i šut i pas. Nema prevelike mane osim možda težine ali natoviće ga malo.

                    Comment


                    • Fake news.

                      Comment


                      • Ubijedjen sam da ce Kutinjo doci ako Liverpul dovede Lemara. Odjednom trose ogroman novac, to moze biti samo od transfera Kutinja, jasno kao dan.

                        Comment


                        • Originally posted by Ognjen View Post
                          Ubijedjen sam da ce Kutinjo doci ako Liverpul dovede Lemara. Odjednom trose ogroman novac, to moze biti samo od transfera Kutinja, jasno kao dan.
                          Сумњам, Клоп је полудео

                          Comment


                          • NOVOSTI: Mahrez je navodno stigao u Barcelonu. Prema pisanju "Sun-a", Liverpool je prihvatio ponudu za Kutinja i navodno će se to ozvaničiti u 20h.

                            Comment


                            • Niko ne treba doci jer se ne mogu vise dovesti igraci koji mogu dici tim na visi nivo.

                              Najveci problem je sto ostaje Arda i tako nema mjesta za Alenju, i uopste nema mjesta za mlade igrace zbog losih poteza sportskog direktora i cijelog tog sektora unutar uprave.

                              Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                                NOVOSTI: Mahrez je navodno stigao u Barcelonu. Prema pisanju "Sun-a", Liverpool je prihvatio ponudu za Kutinja i navodno će se to ozvaničiti u 20h.
                                Liverpool fc i to govno od novina "sun" nikad ne stavljas u recenicu zajedno...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X