Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tanak taj beIN.

    Samo da Dembele dodje. Ovo ostalo mi je svejedno i nebitno.

    Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Dibala nece doc, cak nema ni tu nekog preozbiljnog interesovanja kao za Dembelea i Kutinja.

      Samo da ne dodje Paulinjo, evo se opet poceo nesto provlacit, ufff... I nadam se da nece odustanut od Serija, no zapeli za Kutinja pa Kutinja.

      Comment


      • Nije Barselona uopste zainteresovana za Serija.

        Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Bio se pominjao, onako stidljivo pored svih ovih zvijezda... Ako oni dovedu samo Dembelea i Kutinja (i nebitnog Martineza), onda prelos prelazni rok, svakako uprava ne zna dje udara, ali da i trener ne moze evo da vidi da fali takav profil igraca za desnog veznog, nego ce opet da se pati protiv jakog presinga... pa Valverde je i ubijao u tome segmentu Barsu zadnjih godina.

          Comment


          • Nervoza me hvata kada vidim povezivanje sa Paulinjom.

            Volio bih da Samper ostane i da mu se pruzi sansa. Momak koji razumije igru savrseno.

            Comment


            • BILD kaze da se zavrsio sastanak Barse i BVB, do dogovora nije doslo te ce Dembele ostati jos jednu sezonu.

              Katastrofa. Ne znam po koga ce sad, sve se bojim da ce pljasnut ogromne pare (150m) za Kutinja... a bolje onda poc po Mbapea ili Azara.



              Jedva cekam kad potrosimo 220m na Kutinja, Iniga Martineza i Paulinja.




              Posle ovoga iz BILDa, i onoga sto je Vacke rekao da 100m nije dovoljno za Dembelea, dolazi Di Marzio i veli Barsa ponudila 70m za Dembelea. Ko se odje igra gluvih telefona ne znam.
              Kicker reports BVB would consider selling Dembele only for an enormous sum. The rumored €180m for Mbappe could be a reference point for them
              Kicker: Dortmund haven't received an inquiry for Dembele so far. It would be an honor for the frenchman to play for Barça.

              Taman sto rekoh...



              Barcelona have made fresh contact for Jean-Michaël Seri, according to tomorrow's L'Équipe.
              Ajde Lekipe, ubodi nesto.
              Last edited by Baka; 06-08-17, 23:31.

              Comment


              • Mundo Deportivo i RAC1 kazu da je Barsina delegacija u Liverpulu i da ce probati da zavrsi Kutinja. Otisao je i Raul Sanljehi, on uvijek ide kad su transferi u poodmakloj fazi, to je bio slucaj sa Vermalenom, Suarezom, Martinom i sad Nejmarom.

                Navijaci i ljudi koji blisko prate Barsu kazu da je Kutinjo na PES 2018 posteru iako je trebao da bude Inijesta, Konami je potpisao ugovor sa Barselonom, Nejmar je bio zastitno lice 2016, a bio je jedan od igraca koji se nalaze na posteru i za proslu sezonu.
                sigpic

                Comment


                • Mnogo razlicitih info sa obe strane,jedni pisu Kutinju danas na treningu i sve normalno sa druge strane ovo sto Vladan napisao...

                  Isto i oko Dembelea svasta se pise

                  Licno mislim da ce Dembele i Kutinjo biti Barsini

                  Comment


                  • Prvo se ide do Njemacke pa do Engleske. Samo da mi uzmemo Dembelea, a Liverpul se nadam da ce zadrzat Kutinja.

                    Pocela Barsa da se interesuje i za Serija, kazu prva ponuda da ce bit 30m, iako ga za 40m mogu spakovat lagano, ne znam cemu ovo cjenkanje.

                    Ajmo Dembele + Seri, pa Kutinjo moze kao bonus, a i ne mora.
                    Uu i samo da se Martinez ne dovodi, jos vele Rafinja ili Alena da bi mogli u drugom pravcu. NOPE.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Mundo Deportivo i RAC1 kazu da je Barsina delegacija u Liverpulu i da ce probati da zavrsi Kutinja. Otisao je i Raul Sanljehi, on uvijek ide kad su transferi u poodmakloj fazi, to je bio slucaj sa Vermalenom, Suarezom, Martinom i sad Nejmarom.

                      Navijaci i ljudi koji blisko prate Barsu kazu da je Kutinjo na PES 2018 posteru iako je trebao da bude Inijesta, Konami je potpisao ugovor sa Barselonom, Nejmar je bio zastitno lice 2016, a bio je jedan od igraca koji se nalaze na posteru i za proslu sezonu.
                      Konami ima jak ugovor i sa Pulom.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Mnogo razlicitih info sa obe strane,jedni pisu Kutinju danas na treningu i sve normalno sa druge strane ovo sto Vladan napisao...

                        Isto i oko Dembelea svasta se pise

                        Licno mislim da ce Dembele i Kutinjo biti Barsini
                        Priije bih vjerovao Dankanu nego Kaveu
                        sigpic

                        Comment


                        • RAC1 kaze BVB oce 150m za Dembelea, Kicker kaze da bi ga prodali i za 120m. Ajmooo zavrsavaj za te 120m plus neke ballon dor bonuse.

                          Kazu i Pul oce 120m za Kutinja. Nadam se da ce oni zavrsit Dembelea prvo, Kutinjo skroz nepotreban. Jedino me stra' da dovedu Kutinja i Dembelea i sve super, a opet ne dovedu nekog veznog tipa Seri koji je skoro prakticno dzabe danas. A tek ako ne budu imali 40m za Serija, a kupe Iniga za 32m...


                          I Romero potvrdjuje da BVB oce 150, ali se moze to spustit na 120. Pay up i nosi.
                          Last edited by Baka; 08-08-17, 17:44.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Priije bih vjerovao Dankanu nego Kaveu
                            Daj Vladane molim te, stvarno verujes Duncanu oko informacija oko LFC ?
                            Coveka ubijaju neki kompleksi oko LFC-a i Kloppa.

                            Comment


                            • Originally posted by Scouser View Post
                              Daj Vladane molim te, stvarno verujes Duncanu oko informacija oko LFC ?
                              Coveka ubijaju neki kompleksi oko LFC-a i Kloppa.
                              Ne znam dal su kompleksi ili ne ali ja sam ubedenjen da je posao oko Dembelea i Kutinja formalnost i da su obojica Barsini.
                              Opasno se srucila kvota i na Kutinja za Barsu veceras...a Willhil ih vise nema ni u ponudi,to se isto desilo kad je Dankan objavio da ce Neimar u PSZ

                              Comment


                              • @Scouser ja vjerujem Dankanu oko informacija u vezi dva Mancestera, Celsija, PSZa i Barselone, covjek ima odlicne izvore iz tih klubova.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X