Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jasno je da PSG napada LS.

    Verratti je motor ekipe i to je celnicima kluba jasno. Tako da se na njega moze zaboraviti. To je moje misljenje.

    Isplatit ce ogromnu cifru i uzeti Neymara.

    Comment


    • Comment


      • Нејмар је веома иритантна особа.

        Мада овде Барса испада смешна, дозвољава да се понаша овако играч, и то Нејмар који није претерано задужио клуб.

        Comment


        • Ako ne potpiše u naredna dva dana, ništa od transfera, pogotovo ne u PSG. Ne vidim ga tamo, a vidim otac njegov kači po insta. Mislim da će se mali smiriti odjednom. Možda je ovo i borba unutar Barselone izmedj njega i Mesija. Možda hoće da se na njega gleda kao na igrača br 1. Možda......... Sve u svemu ja da navijam za Barselonu voleo bih da ode.

          Svejedno, Real će gaziti Barselonu sve više.

          Comment


          • Ja bih najvise volio da Dembele dodje ako ce Nejmar vec otici u PSZ. On je pravo krilo i bio bi najbolja moguca zamjena na lijevoj strani. Kutinjo mi je prije svega za vezni red mada moze i na krilo ali to nije to.

            Uskoro ce pres konferencija Suareza i Inijeste.

            Comment


            • Inijesta i Suarez su misljenja da je 200 ili 300 miliona evra slaba utjeha ako Nejmar ode.

              Comment


              • Odlazi Nejmar, sada je 100% jasno.

                Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Izgleda da ce biti veliki problem kako se Arde rijesiti. Nema mjesta u ekipi a niti je u formi, van fudbala je covjek totalno.

                  Comment


                  • Originally posted by Ognjen View Post
                    Odlazi Nejmar, sada je 100% jasno.

                    Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
                    Otkud to 100%?

                    Comment


                    • Svi kazu da je vec saopstio kolegama iz ekipe da ide. Bartomeu kaze da ce ipak morati platiti svaki cent klauzule i da nema pregovora, znaci da se desava i da je konacno.

                      Comment


                      • Pa šta će u PSG u očajnoj ligi? Već vidim neku emisiju za 20 godina kako se kaje...

                        Comment


                        • Nejmar najveca prevara od igraca 21 vijeka,baksuz najobicniji neka ide srecan mu put,za tih 220 miliona neka kupe nekog stamenog stopera i Kutinja.Vec imam dobar osjecaj za ovu sezonu cim ide ova spodoba.

                          Comment


                          • Od svih imena koja se povezuju sa Barsom kao zamenici Nejmara, cini mi se da nijedan nije realan ovog leta. Imam osecaj da ce se Barsa na kraju okrenuti vracanju Sanceza

                            Comment


                            • Romero kaze da ce Juve pustiti Dibalu za 120m.

                              Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Baka View Post
                                Romero kaze da ce Juve pustiti Dibalu za 120m.

                                Sent from my LG-H818 using Tapatalk
                                Smesne pare za Dibalu.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X