Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ognjen View Post
    Nisam za to da Nejmar ode, nebitan je taj novac jer boljeg ali i igraca pribliznog kvaliteta ne mogu dovesti kao zamjenu.

    A frizura mu je uvijek bila bitna, to ce se tesko promijeniti.

    Izgleda da ce PSZ platiti njegovom ocu neke bonuse da ovaj predje tamo. Nejmar je jedini koji moze zaustaviti transfer.
    Замисли те паре искористиш за Вератија, Ди Мариу и следеће лето узмеш Кутиња?

    Мени то делује као јачи тим.

    Comment


    • Ja samo ne znam kako ljudima ne dosadi da spominju Verrattija kad covjek nema otkupnu klauzulu i nece ljudi da ga prodaju
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Nije bila najbolja Nejmarova sezona, ali da je uporedimo sa Suarezovom, bio je masu bolji iako stats kazu drugacije.

        Slazem se sa Ognjenom. Ovo je velik samar Barsi od PSZa.
        Dembele je super igrac ali ne moze imati odma taj impact. Dibala ne moze igrat desno, Mbape kao Dembele.
        Mozda nesto najblize je Eden Azar. I sta zaustavlja Celzi da trazi 150m za njega? Nista. Samo ce jos vise da skacu cijene, kad ce ovo puci ne zna se...

        Barem da dovedu toga Paulinja od tih silnih para. #important


        Pobeda, e sad bi Verati jos vise kostao uz Rajoline provizije.
        Di Maria nemoj da se salimo, tri stepenice ispod Nejmara, luzer, katastrofa.

        Sent from my LG-H818 using Tapatalk
        Last edited by Baka; 20-07-17, 22:33.

        Comment


        • Di Marija je najbolje dao u Realu, ovo ostalo je da se uzmu pare. Ne bi se on ni u formaciju uklopio.

          Verati ok, ali njega PSZ nece prodati, on nema ni klauzulu tako da je do njega i teoretski nemoguce.

          Barselona je generalno vise u gubitku. Kutinjo se moze dovesti i bez ovih para od eventualne prodaje Nejmara.

          Comment


          • Ahahhaa

            Neymar ce platiti sam sebi otkupnu, a onda ce njemu PSG dati sve te pare kroz platu
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Ja samo ne znam kako ljudima ne dosadi da spominju Verrattija kad covjek nema otkupnu klauzulu i nece ljudi da ga prodaju
              Нити ће хтети Ди Мариу, а Кутиња неће добити ово лето. Хипотетички причам.

              Comment


              • Jad, sad i klub i igrac izgledaju prelose. Budi covjek i idi. Mada ovo je sve maslo oca mu, ujedno i agenta. Taj je gori od Rajole.

                sigpic

                Comment


                • Neymar ostaje u Barci i to je to, pustite novinare neka zarađuju platu.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Nisu to novinari vec njegov otac ocigledno i nisu to bilo koji novinari, vec najbolji na svijetu ciji ugled i reputacija znace mnogo. Tako da i ako ostane kriza je postojala i pisao je po svom klubu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Julien Laurens i Muhamed Buhfasi su dva najbolja sportska novinara u Francuskoj. O tome nema rasprave i definitivno je bilo price da ide u PSG.

                      Meni se ovo ne svidja, jer ce sad nudit ozbiljniju cifru za Sancheza.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Shitshow.

                        Zamisli treba da ga ubjedjujes da ostane u Barselonu, ma idi stari u Pariz i pravi Brazilsku zurku.
                        Uprava tek ne zna dje udara.

                        Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                        Comment


                        • Kakav drugi gol Neymara ljudi moji
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Gleda li neko sta radi Neymar? Kakve su ovo magije...

                            Sent from my Samsung using Tapatalk

                            Comment


                            • Lici na sve osim na covjeka koji zeli da ide

                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Hoce da se proda
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X