Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav je samo Ter Stegen car, kako brat uze loptu na centru i u maniru veznog igraca prvo gleda kome ce dodati loptu, panike bez.

    Comment


    • Ja ne verujem šta se desilo. Bukvalno svi koji smo gledali utakmicu smo skočili i počeli da se hvatamo za glavu. Kakav preokret, ali do slobodnjaka Neymara je bilo gotovo, i igrači su se predali, čekao se kraj jbt. Istorija

      Ono što lično nikad nisam video do sada je da je Barsa ostvarila rezultat na čistu želju, snagu volje, na prepad, kako god hoćete zovite. Nismo odigrali dobru utakmicu, što je najneverovatnije od svega. Puuuno sreće, ali eto izgleda da onaj kliše o sreći i hrabrima se često ispostavi istinitim. Kapa dole svima, naći način za ovako nešto kada ti jednostavno nije dan je stvarno spektakularno

      MAtS je Bogotac. Strašan potencijal, a što mi se posebno sviđa kod njega jeste što ne brani generički, reaguje instinktivno u dosta navrata, kao rukometni golman ponekad. Bilo je kikseva, biće ih još svakako, ali treba ga istrpeti, on još nije ni blizu nekim optimalnim godinama koje su najbolje za golmana. Istrpeli smo i Valdesa koji je po meni na kraju opravdao ukazano poverenje. A kad se samo setim Bonana.. ovo sad je odlično.

      Jedva čekam sad 1/4 finale, pre svega da saznamo protiv koga. Po svemu sudeći, neće biti lakih protivnika tamo.

      I da..

      Isplati se nekad i navijački odigrati.. pogotovo kad se radi samo o igri

      Comment


      • FC Barcelona has announced that it has reached an agreement with Ivan Rakitic to extend his contract through to 30 June 2021.

        The buyout clause will be set at 125 million euros, and he’ll be putting pen to paper on March 10 at 1.00pm CET in the club offices.
        https://www.fcbarcelona.com/football...hrough-to-2021

        Comment


        • https://www.facebook.com/TheBarcelon...8276791544303/

          Comment


          • Predsjednik brazilskog kluba Chapecoense je potvrdio da je FC Barcelona jedini tim iz Evrope koji im je izašao u susret te novčano pomogao nakon tragedije koja se desila u mjesecu novembru/studenom prošle godine.

            On je izjavio: "Barcelona nam je jedina bila prijatelj od prvog trenutka. Pomogli su nam novčano i pozvali su nas da igramo utakmicu Joan Gamper kupa, a novac koji bi zaradili od te utakmice bi podijelili s nama."
            http://www.sport.es/es/noticias/barc...coense-5904009

            Comment


            • Sampaoli kaze da nema potrebe da potpisuje novi ugovor sa Seviljom jer je vec pod ugovorom.

              Kaze da za sada nije imao nikakvih kontakata sa predstavnicima Barselone. Normalno da nije jos, a i da jeste on to ne bi rekao.

              Comment


              • Barselona sem što tvrdi teren i pokušava da nađe stratega za iduću sezonu, uveliko traži i nova pojačanja. Kako prenosi ugledni Mundo Deportivo u notesu Blau-grane stoje dva velika imena - Marko Verati i Filipe Kutinjo. Bilo ko od njih dvojice da sleti u srce Katalonije biće pun pogodak.

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Barselona sem što tvrdi teren i pokušava da nađe stratega za iduću sezonu, uveliko traži i nova pojačanja. Kako prenosi ugledni Mundo Deportivo u notesu Blau-grane stoje dva velika imena - Marko Verati i Filipe Kutinjo. Bilo ko od njih dvojice da sleti u srce Katalonije biće pun pogodak.
                  Ne baš. Ne vidim šta će im Kutinjo.
                  Last edited by HeadBurn3r; 21-03-17, 07:41.

                  Comment


                  • Ja ne vidim gdje bi imao mjesto i Verati. Bilo bi pretrpavanje dovodjenje jednog od njih dvojice, jedino u slucaju da se prodaju dvojica ali cisto sumnjam da ce se to desiti, Gomes i D. Suarez su mladi i nece ih se valjda poslije jedne sezone rjesavati.

                    Treba dovesti desnog beka samo.

                    Comment


                    • Comment


                      • Nejmaru 2 do 3 utakmice suspenzije, spekulise se.

                        Comment


                        • Comment




                          • Jedna za crveni, dve za aplaudiranje

                            Comment


                            • Sve isto kao i protiv PSZ-a u Parizu. Ali nista novo u sustini jer je Enrike znao da ponavlja iste greske tako da ne treba da cudi.

                              Nije ostavljeno onoliko prostora kao protiv PSZ-a ali priroda problema je ista. Sve je potpuno pogresno bilo.

                              Otkud da Metju drzi lijevu stranu, ja zapravo nemam pojma sta je njemu bio glavni zadatak, da li da igra stopera ili nekog wing beka, ili mu je receno igraj po lijevoj strani pa gdje bude prostora tu se nadji. Odbrana stvarno presmijesna, ljudi samo stoje i gledaju i nadaju se da protivnik promasi. Metju je svojim kretanjem uvlacio Kvadrada u sesnaesterac, da ne kazem bjezao od Kvadrada. Dibala u pet metara apsolutno sam, niko oko njega u krugu od 2 metra, lagano smirio loptu i jos se okrenuo te plasirao u gol. Jeste li vidjeli samo kako su igraci Juvea igrali, vec na sredini bili uz igrace Barse, niko nije mogao da primi loptu kako treba a kamoli da podigne glavu i vidi gdje da posalje pas, u zoni oko gola Juvea tek posebna prica, ono nije zdravo kako ljudi igraju cvrsto i bez prekrsaja pritom, maltene te izguraju a Metju brat igra neku zonsku odbranu.

                              Naravno nije samo Metju kriv, jer ne moze jedan igrac biti kriv za poraz. Veliki problem je u veznom redu koji ne postoji. Ceka se da trojac iz napada dodje na svoju polovinu i sam izigra duboko postavljni cijeli tim Juvea. Alegri je znao da ce Barsa jedino tako pokusavati i nije tu bilo tajni nikakvih ali Enrike nikako da utegne taj vezni red ove sezone, nemoguce je da konstantno ocekujes da ti napadaci sami bez icije pomoci donose pobjede.

                              Ma mislim suvisno je uopste i pricati, kraj svega je kada te Mario Mandzukic onako probija po boku.

                              Sezona propala, treba dovesti novog trenera da sredi sve linije tima ispod napada. Prodati Gomesa i u tim ubaciti Alenju koji bar zna igrati presing za pocetak.

                              Rio Ferdinand je inace lijepo rekao, nedostaje presing pravi kod ovog tima, onaj presing kakav je nekada bio. Pricam o organizovanom presingu a ne da trce u presing dvojica igraca onda kada im to padne na pamet.
                              Last edited by ognjen; 15-04-17, 14:47.

                              Comment


                              • Zaboravih da se dotaknem te suspenzije za Nejmara.

                                Na tom primjeru se pokazuje da se u Spaniji vise isplati fizicki nasrnuti na igraca nego poprijeko pogledati nekoga na terenu.

                                Nikada mi nece biti jasni parametri kojima se vode kada odredjuju te suspenzije.

                                Comment

                                Working...
                                X