Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To samo ako Vidal ode u januaru.

    Comment


    • Barsini klinci su u uverljivom i ubedljivom maniru osvojili turnir La Liga Promises. U finalu su savladali Atletiko Madrid sa 6-1, u polufinalu Real Madrid sa 2-0, a ranije PSZ i Midlsbro sa 4-0 i 8-0.



      Bilo je lepo pratiti ove utakmice, video se onaj zar u ocima najmladjih.

      Comment


      • Gledo sam sinoc ovo finale, igraju ova djeca fantasticno. Bas se fino radi sa njima.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Ima vec par dana, ozbiljno se suska o tome da Enrike nece biti trener Barselone iduce sezone. Bio je prilicno neodredjen kada je odgovarao na pitanja o novom ugovoru. On hoce jos vremena da razmisli a u klubu zele sto prije da definitivno znaju njegovu odluku jer ako bude trebalo novi trener se mora prije kraja ove sezone pronaci.

          Comment


          • Ogi u slucaju da Enrike ode, ko su po tebi imena za uzi izbor trenera?
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Kuman se pominje ali on se pominjao i kada je Vilanova morao da se povuce sa trenerskog posla, ako se ne varam.

              Specifican je posao u Barsi, Enrike nije puno postovan kao strucnjak ali je osvojio brdo trofeja za relativno kratak period i uz to sve ekipa je fantasticnom igrom dosla do tih trofeja. Ogroman posao su odradili i ovi ljudi koji su Enrikeovi asistenti. Iz nekih igraca za koje se mislilo da vise nista ne mogu da ponude na ozbiljnom nivou on je izvukao maksimum. Ne bih sada govorio o Enrikeu cisto kao fudbalskom treneru i njegovom kvalitetu u tom smislu ali je cinjenica da je on kada je dosao poslozio stvari na svoje mjesto i napravio dobru selekciju igraca a to je ono sto je bilo i potrebno Barseloni u tom trenutku. Treba se sjetiti da je Zubizareta bio taj koji je insistirao na Enrikeu i ispostavilo se kao dobra odluka kao i mnoge druge odluke tog covjeka u pogledu transfera, iako je bio dosta pljuvan od strane javnosti. Plus jos, kod Enrikea mi se svidja sto je maksimalno iskren, uvijek kaze da li je zadovoljan igrom bez obzira da li je utakmica zavrsena pobjedom ili porazom.

              Stvarno mi je tesko reci ko bi mogao biti trener eventualno, pretpostavljam da ce prvo gledati da to bude neko iz Spanije ali prvo treba vidjeti rasplet sa Enrikeom.

              Sampaolija su mediji pominjali takodje.

              Comment


              • Andre Gomes nije na spisku, znaci da ce Rakitic biti starter. Volio bih da Alkaser pocne umjesto Suareza ali tesko.

                Comment


                • Comment


                  • Comment


                    • Koja je poenta slike ?

                      Comment


                      • Reakcije kad je Vidal dao gol.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • prica li se nesto o nekom desnom beku,nista nisam video vezano za nas,mozda neka bomba u vidu dibale,a brajko?
                          MESSI 10

                          Comment


                          • Nece dolaziti desni bek u januaru. Treba se nadati da ce Enrike sada dati pravu sansu Vidalu, ono protiv Las Palmasa je bilo osvjezenje, koliko samo vise napada po desnoj strani, konkretnih napada. Sa Serhi Robertom se pretjeralo, neka se rastereti covjek malo.

                            Comment


                            • nasao sam negde danas da je srna rekao da ostaje u sahtjoru,ako mene pitas i bolje..radije bih da igra roberto nego srna,ivanovic i slicno.istroseno je to sve,treba nam neko mlad,jel onaj kanselo bese desni bek? on mi prvi pade na pamet
                              MESSI 10

                              Comment


                              • Kanselo ce na ljeto doci ako dodje uopste. Nadam se da to ne znaci momentalni odlazak Vidala nego pomjeranje Roberta u vezni red.
                                Inace, Montoja igra desnog beoa trenutno u Valensiju, Kanselo klupa pa sad ne znam...
                                Ima jos dosta do ljeta.

                                Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X