Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ....

    Barcelona are on the verge of completing a reported 30m euros (£25.6m) move for Spain international Paco Alcacer from Valencia after the striker arrived for a medical on Monday.

    Comment


    • Stigao Paco Alcacer.

      Odmah postavljena otkupna klauzula od 100 miliona eura.

      Last edited by Rossonero; 30-08-16, 14:12.

      Comment


      • Isplatice Marota za koju godinu
        Dobijace sanse sa klupe, mada gledajuci kako igra Turan na pocetku sezone, videcemo koliko ce sansi dobiti, u svakom slucaju neka mu je sa srecom
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment




        • Albert Soler: "We have closed 22 transactions, with three renewals of Mascherano, Busquets and Neymar Jr, which are very important"

          Albert Soler: "The duty we have now is to renew Rakitic, Suárez and then Messi. The Club does not stop."

          Comment


          • Comment


            • MAtS (maler) se povrijedio na treningu i odsustvovace dvije nedelje... mozda ce se vratit protiv Atletika.

              Comment


              • Neymar se igrao sinoc,4 asistencije i gol,Mesi het-trik,a Iniesta zabio golcinu..nadam se da nece opet prerano da dodju u najbolju formu pa da padnu kasnije..ali neka su razguzili Celtic da im vrate za onu cuvenu utakmicu
                MESSI 10

                Comment


                • El Kelaifi nudio Nejmaru ljetos 40 miliona platu, avion i hotele sa njegovim imenom. Ponuda za Barsu bila 190 miliona eura.
                  sigpic

                  Comment


                  • To za platu znam ali za hotele i avion mi je bas ludnica. Hahahaha kakav car taj El Kelaifi.

                    Comment


                    • znaci ipak ima neko ko je sire ruke od vaseg Eda,a Vlajko?
                      MESSI 10

                      Comment


                      • Messi propusta sporting,seltu i borusiju mg
                        MESSI 10

                        Comment


                        • Neka ga i taman propusta da igra za Argentinu.

                          Tako ti je to kad oce povrijedjen da igra za Argentinu, pa ga onda i pozure protiv Alavesa pa igraj i 90 min protiv Seltika i Leganesa.

                          Sad fino odmor i da se potpuno zalijeci povreda.

                          Comment


                          • Samo da Ardu ne gledamo kao desno krilo.

                            Comment


                            • Inace... Daglas koji je na pozajmicu u Sporting (ili su ga prodali? nije ni bitno za ovu pricu) se povrijedi tako sto je zaspao u nezgodnom polozaju u autobusu. GOAT.

                              Comment


                              • L'ONZE del Barça: Ter Stegen, Roberto, Piqué, Mathieu, Digne, Busquets, Gomes, Rafinha, Turan, Suárez i Neymar

                                Ponekad mi se place sto prodadosmo Bartru, a ostavismo Matijea...

                                Dosta rotacija, steta sto Denis Suarez ne pocinje, to mi je precudno, imao je prelosu utakmicu protiv Alavesa i od tada ni minut ne dobi. Ne mogu da vjerujem da ga je Lucho otpisao sa mjesta krila no ce da igra sa Ardom.
                                Ne znam je li gore sto ce Arda da igra desno krilo ili je mozda ova postavka pogresna pa ce da igra veznog, a Rafinja krilo...

                                Comment

                                Working...
                                X