Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sta cemo mi za desnog beka?
    MESSI 10

    Comment


    • Okrecete i nebo i zemlju da dovedete Bellerina, al je izricito receno da nema cifre za koju ce ga Arsenal prodati.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • azpi ili bellerin,meni je svejedno,ali vrhunski desni bek se mora pazariti ovog leta..
        MESSI 10

        Comment


        • Zar Vidal nije došao da bude desni bek?

          Comment


          • jeste ali meni bar on jos ne moze da izgura celu sezonu,da bude konstantan..
            MESSI 10

            Comment


            • Nece se ni dovoditi desni bek. Tu je Vidal a po potrebi moze i Serhi Roberto. Tako je, svidjelo se nekome ili ne.

              Ali naravno, treba ocekivati da se dovede desni bek ako se otvori sansa za tako nesto jer bi morali dovesti Aspilikuetu ako postane dostupan, to se ne bi smjelo propustiti. Mislim da bi se recimo Kanselo mogao dovesti za 20-ak miliona evra.

              Ne okrece niko nebo i zemlju za Beljerina, netacna informacija.

              Comment


              • Svi igraci Barcelone ko ajkule paradirale oko Belerina u kampu repke.

                Navodno je neki zvanicnik Barselone rekao javna izjava je da ga ne zelimo, ali ga zelim privatno.

                Plus niko ne prica o finansijskim restrikcijama Barcelone, posebno sada kada je Neymar potpisao mega ugovor na jos 5 godina.

                Sanse nema da ce Barca iskihati 50+m za Hectora.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Mariano iz Sevilje odlicna opcija na desnog beka, ne verujem da bi isao nad 25 miliona. Spominjao se on cini mi se, koliko pamtim

                  Comment


                  • To si ti maliajnstajne vidio jednu sliku gdje Pike i Buskets stoje sa Beljerinom i pricaju nesto i odmah izvukao neke svoje dodatne zakljucke koje si pretvorio u cinjenice u smislu da su ga nagovarali da predje u Barselonu. Stvarno ne znam, to onda vjerovatno znaci da su npr. i Huanfrana nagovarali da predje u Barselonu ako su slucajno fotografisani ili vidjeni kako pricaju.

                    Nemam pojma o kakvim se restrikcijama radi i da li uopste postoje, prvi put cujem za to. Ono sto znam i sto je zvanicno je to da su ostvareni rekordni prihodi u iznosu od 670 miliona evra i dug je smanjen za 40 miliona evra.

                    Okvirni budzet za transfere u ovom prelaznom roku je 60 miliona evra.

                    Comment


                    • I za tih 60m eura mislis da se moze Hektor dovesti? Teorije nema.

                      Svi znamo kako je isla prica oko Fabregasa, isto tako nevino se kruzilo oko njega i zavodilo ga se. Zna se prica Barcelon, joj necemo ga, a vamo rade sve da ga dovedu.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ne znam da li se moze dovesti ali znam da ne bi dali 60 miliona evra za Beljerina.

                        Previse su transferi ozbiljna stvar da bi se to rjesavalo tim zavodjenjima, to su neke sporedne stvari koje nemaju nikakve veze u konacnici, znamo sta igra glavnu ulogu.

                        A tim zavodjenjima se bavi Venger kada dodje u La Masiu da pokupi najtalentovanije klince.

                        Comment


                        • Nece vise niko otimati igrace La Masiji, sada kada je Britanija izasla iz EU.

                          Druga je stvar da Wenger nazove momka i kaze mu zelim te, a ne ovi svi u medijima pocnu da pricaju kako je on vrh igrac, kako bi on trebao da igra za Barcelonu, vako nako, bla bla bla.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ma kojih 60 miliona za beka? Pa nije niko siso vesla.
                            Doveo bih prosjecnog desnog beka, cisto kao konkurenciju Vidalu.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Neymar extends contract until 2021



                              Comment


                              • Opet moram reci - kako dobro izgleda ovaj dres.

                                Stroga šminka + budi neka lijepa sjećanja
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X