Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prosto je nemoguce u punom smislu reci zameniti Danija. Pozicioniranje, doprinos napadu, umece sa loptom, uticaj u svlacionici...Da se ja pitam izabrao bih Kansela. Izgleda da su zainteresovani za Beljerina.

    Comment


    • Nemoguce naravno, nece Barselona mislim nikada vise imati beka kao sto je Alves. Kanselo je i moj izbor, Beljerin bi bio preskup.

      Comment


      • Belerina necete dobit. Da posaljete 100m odbit ce.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ne mogu da vjerujem da je dosao ovaj dan, ali eto to je to, odlaze jedan po jedan ( Abidal, Xavi, sad Dani ), nadam se da nece i Mascherano, mada ne bi me cudilo da je i to gotovo, ali jednostavno ne citam ove glasine u posljednje vrijeme skoro nikako.

          Daniju legendi hvala za sve, za mene je i danas najbolji desni bek na svijetu i zelim mu sve najbolje u Juventusu. Ako nista, bar ide u fantastican klub, a ne u Kinu ili nesto tako .

          Veliki, veliki igrac, koji je uvijek davao apsolutno sve sto je mogao na terenu .

          Hvala majstore !

          Sto se tice Cancela, ni ja ne bih imao nista protiv. Kupio me partijom protiv Getafea za sva vremena i tu utakmicu nikad necu zaboraviti
          Last edited by Dale; 30-05-16, 22:44.
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Despite Alves probably leaving, Barcelona in principle don't plan to sign a right back. They count on Aleix Vidal and Sergi Roberto. [l'esp]
            Najgore bi bilo da se ovo desi. Serhi Roberto nikako kao desni bek.

            Comment


            • Vidal je odlican igrac, veoma prodoran, ali izgleda da nije na istim talasnim duzinama sa Enrikeom. Cak bih se usudio da kazem da njemu tek predstoji pravo uigravanje, a Barseloni je sto pre potreban bek koji ce biti fiksiran kao prvi izbor.

              Roberto jednostavno nije desni bek.

              PS Cudi me da se ne spominje eventualno prokomandovanje Serdja Palensije u prvi tim. Kazu da je jedan od najperspektivnijih igraca B tima i jedan od najboljih desnih bekova u Spaniji u svom uzrastu.
              Last edited by Bogi; 30-05-16, 23:09.

              Comment


              • Uzmite Gecea a Turan nek dodje u svoj omiljeni PL klub.
                sigpic

                Comment


                • Robert Fernandez rekao da je Alves odlucio da napusti klub, eto to bi bila i zvanicna objava onoga sto je vec najavljivano.

                  Rekao je i da je Maskerano vazan igrac za Barselonu, sto bi znacilo da ce on ostati.

                  Vidal ostaje sto je dobro, ali nije dobro to sto je rekao da je i Serhi Roberto opcija za desnog beka.

                  Viljareal zna da Barselona hoce da vrati Denisa Suareza, to su Robertove rijeci.

                  Comment


                  • Neznam kako će nadoknaditi Danija????'

                    Comment


                    • Spoiler
                      ''Za mesec dana biće tačno osam godina od kako sam stigao u Barselonu. U julu 2008. godine stigao sam u klub, obukao sam bordo-plavi dres u kom sam doživeo najveće uspehe i najvažnije trenutke u svojoj karijeri. Od prvog dana, prvog treninga pod vođstvom Pepa Gvardiole, do poslednjeg treninga, imao sam neverovatnu priliku da uživam u fudbalu. Kroz misli mi prolaze stotine, hiljade slika naših šampionskih uspomena koje sam delio sa svima vama na Kamp nou, na stadionima širom Evrope, na ulicama Barselone.

                      ''Privilegovan sam što sam kao fudbaler imao tu čast da igram u najboljem klubu na svetu i da nosim ovaj sveti dres. Mogao bih ponaosob da nabrojim na stotine vas neverovatnih ljudi sa kojima sam proživeo sve teške i lepe trenutke u Barseloni, ali sam ipak odlučio da vam svima dam ovu kolektivnu, zajedničku zahvalnost, jer smo ipak to bili mi. U Barsinoj svlačionici nema mesta za individualizam i pojedince - zajedno pobeđujemo, zajedno gubimo, zajedno radimo i hvala vam na tom odnosu i podršci koju sam imao tokom ovih osam godina.

                      ''Ovim pismom želim da vam saopštim da sam odlučio da prihvatim noev izazove u karijeri, zato što sve faze u životu se završavaju pre ili kasnije i važno je uživati u svakom trenutku i otići u pravom. Moja poenta jeste da odlazim, ali da bih se vratio, zato što sam ja veliki ''ćule'' kao i svi vi. Hvala vam što ste učinili da se osećam voljenim!'', poručio je Dani Alves.




                      Sretno dalje ljudino i hvala jos jednom za sve
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Ko li ce sad uzeti famozni broj 6.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Bartra je otišao u Borussiu Dortmund

                          Comment


                          • Comment


                            • Jel istina da je transfer Umitija gotov?
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Trebalo bi da jeste, 25 miliona.

                                Lion je objavio zvanicno saopstenje.

                                http://www.olweb.fr/fr/article/merca...one-71170.html

                                Ovo je danas Bartomeu rekao:
                                “Some days ago, Barça reached an agreement with Lyon for Umtiti for a fee of €25million. It will not be official, however, until he comes to Barcelona for a medical.”
                                Pres-konferencija Bartomeua trajala oko 3 sata. Ima mnogo kritika na njegov racun ali nikada nije bjezao od pitanja novinara.

                                https://www.fcbarcelona.com/football...ess-conference

                                Comment

                                Working...
                                X