Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma slazem se ja da je izvrsen dobar pritisak na atm niti mislim da sad treba da se dize neka prasina velika,sto kaze Bogi ne cudi uopste sto smo ispali..ali bilo je par situacija u kojima je moglo i moralo da se sutira,iniesta,rakitic i cini mi se dani su imali priliku da sutiraju ali se umesto toga lopta gura mesiju ili ide nazad do buskeca koji je opet odigrao bas lose..ali nista cudno,msn zatvoren,a nemamo adekvatnu zamenu na klupi da rasteretimo iste,munir ni blizu neke bitnije uloge u mecevima,treba nam jos jedan napadac za rotaciju,arda takodje nista,cak pocinjem da mislim da je on promasena investicija,mada se to barsi retko desava,ali videcemo..nego sta mislite o tome da se npr za dve sezone,imajuci u vidu mesijeve godine,on preseli na desetku,dovede krilni napadac,levonogi..i da se igra sa buskecom i jos jednim na sredini,mesi na desetku i neymar,suarez i jos jedan napad?
    MESSI 10

    Comment


    • @Miha

      Ovo zadnje, za Mesija na 10ku i Suarez,Neymar + jos neki napadac. To bi valjda napadacki izgledalo najjace na svjetu, ali mislim da bi defanziva previse trpela...

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        @Miha

        Ovo zadnje, za Mesija na 10ku i Suarez,Neymar + jos neki napadac. To bi valjda napadacki izgledalo najjace na svjetu, ali mislim da bi defanziva previse trpela...
        pa nama i sad defanziva trpi jer su nam bekovi u stvari krila,takav fudbal igra barsa..u ovom slucaju bi uz buskeca dosao i jos jedan dlp npr ili dmf..u svakom slucaju ne bi bilo lose probati to kao alternativu za ovakve meceve kao sinoc npr..mada mesi vec neko vreme cesto ulazi u sredinu i pocinje napade ali treba probati par utakmica da bas bude 10ka
        MESSI 10

        Comment


        • Ja ocekujem Verratija u Barsi u nekom trenutku ako bude postojala opcija, stvoren je za njih.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • takav igrac npr uz buskeca..
            MESSI 10

            Comment


            • Arda je propustio trening i tesko je vjerovati da ce biti spreman za sutrasnju utakmicu protiv Deportiva na Riazoru. Mozemo onda ocekivati standardnu trojku u veznom redu, Buskets - Rakitic - Inijesta. Pike je suspendovan zbog zutih kartona tako da ce vjerovatno Bartra ciniti stoperski tandem sa Maskeranom. Jako vazna utakmica a tesko gostovanje za Barselonu u ovom momentu.

              Comment


              • Evo pisu i Mundo Deportivo i Marka tekstove u vezi sa Vidalovom situacijom. Nije pozvan u tim protiv Reala, povredio se, oporavio, a danas nije otputovao u Galiciju. Enrike radije forsira Serdjija na mestu desnog beka kada Alves nije tu, a izgleda i da ce Daglas dobiti sansu pre Katalonca!?

                Suska se o tome da je Vidal nezadovoljan svojim statusom. U svakom slucaju, radi se o tome da je jedna opcija sa brzim igracem u polju iskljucena iz nepoznatih razloga, i to u trenutku kada tim pruza slabe partije. Aleis je poslednji put bio starter 12. marta, protiv Hetafea.
                Last edited by Bogi; 20-04-16, 13:49.

                Comment


                • To nije dobro. Suska se i da postoji neki problem sa Alveson jer je Brazilac objavio neki svoj video dan nakon eliminacije iz LS. Ne znam o kakvom se videu radi ali valjda je doslo do nekih neslaganja pa je zbog toga Dani ostao na klupi protiv Valensije.

                  Roberto se pretjerano forsira na poziciji desnog beka. On je korektno tu odigrao kada nije bilo zamjene za Alvesa ali sada vec ima opcija tako da mi nije bilo jasno zbog cega Vidal nije bio starter protiv Valensije a vidimo da je i sada izostavljen iz sastava.

                  Roberto u osnovi treba da bude igrac veznog reda, nikako desni ili lijevi bek u kontinuitetu.

                  Comment


                  • Bartra juce dobro odigrao, bez nekih vecih gresaka. Nije komplikovao sto je najvaznije, a covjek je postao bas zaboravljen nekako, nije odavno igrao, prepao sam se da je zaboravio igrati fudbal. Kakav je samo gol postigao.

                    Comment


                    • To ce biti jedan od najmocnijih stadiona na svijetu.



                      Comment


                      • Pozdrav svim navijačima Barce.Ja sam novi na forumu i veliki sam navijač Blaugrane

                        Comment


                        • Osvojiše ipak titulu!!

                          Suarez nevjerovatno dobar ove sezone, vuko je, guro ekipa.. Samo što nije "grizo" a to više ne smije.

                          Sezona ipak uspješna, od ekipe koja je bila nepobjediva do ekipa koja strepi da li će osvojiti titulu uprkos višku od 10 boba.

                          Ostaje još finale kupa sa Seviljom i šansa za duplu.

                          Jedno je sigurno, nova pojačanja su prijeko potrebna i to pojačanja u pravom smislu riječi. Neko ko može skinuti teret MSN-u.

                          Svaka čast momci!!
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Jax brate uzivaj sada a ima vremena za razgovore oko pojacanja.

                            Last edited by ognjen; 14-05-16, 18:07.

                            Comment


                            • Normalno druže, ide pivo k'o djeca niz tobogan
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • CAMPIONES CAMPIONES

                                Comment

                                Working...
                                X