Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MSN je nesto sto svet dosad nije imao prilike da gleda..imali smo kroz istoriju ubitacne tandeme ali ovo ne..ako postoji nesto savrseno u fudbalu ovo je to..i sto mi je najdraze kod njih ne postoji rec sujeta..nije bitno ko da gol,samo da se puni to je prva i najveca razlika izmedju njih i BBC-ja
    MESSI 10

    Comment


    • Neymar:
      We had practised that penalty. The assist was for me, but Fattie was closer and scored.
      Tajna uspeha sumirana u jednoj recenici.

      Da se sutiramo u dupe svi mi koji navijamo za Barsu.. ovakav tim (generacija) se vidja jednom u 100 godina

      Comment


      • Upravo tako..ne treba ovo puno komentarisati..samo sednes i uzivas
        MESSI 10

        Comment


        • Pun mi je k.. ovih članaka vezano za Neymara, pa svaki dan neka nova zajebancija.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Utakmica protiv Sportinga i jos jedna rutinska pobjeda ove sezone. Dobra predstava i jednih i drugih, a utakmicu je po ko zna koji put obiljezio Messi. Ovaj put je dao 300 gol u ligi. Inače u životu jednog fudbalera veliki je uspjeh odraditi 300 nastupa u jednoj ligi, a Messi zabije 300 golova. Ne znam kako da gledam na tu pojavu osim da pamtim svaki moguci potez, jer ko zna kad cu opet imati priliku u zivotu gledati takvog majstora. Sto se tice utakmice, promasili smo penal al' se Suarez brzo iskupio. Poceo sam okretati kanal kad izvodimo penale jer nema vise smisla. Teze pogode penal nego iz neke sanse iz nemoguce pozicije. Buskec je dobio peti zuti tako da odmara sljedecu, mislim da je namjerno to uradio. Primjetio sam da Arda nema namjeru da postigne gol, samo mu je želja da asistira MSN-u. Sto se tice Sportinga , hrabra igra. Pokusali su kontrama, dali jedan gol. Halilovic se vidljivo trudio, po mom misljenju i previse jer je zbog toga i izgorio u zelji da se pokaze. Doduse ne moze se drugacije ni ocekivati od decka kojem se vjerovatno po glavi vrti da ce mozda u nekim sljedecim sezonama igrati s takvim majstorima da odigra opusteno. Najvaznije od svega +6 u odnosu na Atletiko i +7 u odnosu na Real.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment




            • Ako nemate nekih važnijih obaveza, utrošite svoje 24 minute na kvalitetan način.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Bitna 3 boda, definitivno smo dozirali i zamalo da nam se na kraju obije o glavu. A opet u isto vreme, kao sto rece Bogi, izgleda kao rutinska pobeda. Ne postoji adekvatna zamena za Busquetsa u svetu. Rekao bih da ga to cini unikatnim u svetu fudbala trenutno. S Arsenalom definitivno moze biti problema, remi s golovima bi bio sasvim prihvatljiv rezultat, pa cak i poraz sa dva postignuta gola recimo. Svakako nije ekipa za potcenjivanje.

                Tatice

                Comment


                • Iako ne volim ovakve izjave ali mislim da nece biti nikakvih problema sa Arsenalom.
                  Iako su kvalitetni i dalje su jedan razred ispod Barse, kao i ostale top ekipe u Engleskoj.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Ma nije samo u Engleskoj, nego u čitavoj Evropi. Nema ko trenutno Barcu da iznenadi.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Tek večeras dolazi do izražaja koliko je bila važna jučerašnja pobjeda protiv Las Palmasa.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Kako ne liče na fotki Giroud, Ramsey i Walcott. A zašto Barsa tema, Vladane brate?

                          Vlajko car slavio Šrusberi.

                          Comment


                          • Odavno je Ivica Osim ljubitelj igre Barcelone, a tako je i sada, kada Katalonci izgledaju možda i najjače do sada.

                            - Imam utisak da su oni donijeli novu dimenziju, prevazišli su sve do sada. Nema ljubomore, kolektiv su par ecvellence. Oni su altruisti, njima uopće nije potreban trener. Isto ono što kažu: “Dva loša ubiše Miloša”, tako je kod ovih u Barceloni: “Dva dobra popraviše i najlošijeg.”-
                            Mnogi smatraju da jedino Real može parirati Barceloni, ali proslavljeni trener ne daje baš previše šansi Madriđanima.

                            - Ma, Barca je mnogo bolja od Reala. Real igra rustikalno, nasilu, a ovi to rade s lakoćom. Kažu da nije interesantno za fudbal da je neko toliko nadmoćan, ali na neki način i jeste. Sada svi čekamo da ih neko nadigra, pobijedi, i to ima draž-
                            Osim smatra da je u modernom fudbalu najvažnija uloga defanzivnog veznog igrača.

                            - To je postala najbitnija karika u ekipi, kad imaš vrhunskog zadnjeg veznog, onda si u velikoj prednosti. A tim igračima nije lako, većinom su defanzivci i često raja na tribinama ne vidi šta oni rade za ekipu, jer nisu previše atraktivni.-
                            Ivica Osim u intervju osvrnuo se na Barselonu, Real i najvažniju poziciju u modernom fudbalu koja me asocirala na Buskeca.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment




                            • Bogotac

                              Comment


                              • Pobjeda 2-0, reko bi čovjek kad vidi rezultat da je bilo lagano ali bome ni približno tome.
                                Eto Messi dodo i Čeha na listu, sad može mirno da spava.
                                Treba biti oprezan u revanšu, jer Arsenal tradicionalno odigra drugu utakmicu bolje pogotovo ako izgube. Tad se opuste i sve ide lakše.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X