Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrhunski posao, kradja.

    Turana i Lavecija dodas ovakvoj ekipi, da se smrznes.
    sigpic

    Comment


    • Realno a cena je smešna .
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • I Barsa zeli Stounsa

        http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...er-battle.html
        sigpic

        Comment




        • Hvala vam momci <3

          Neymar je igrač s najviše golova (12), asistencija (4) i uspješnih driblinga (43) u dosadašnjem dijelu ligaške sezone.

          Comment


          • Sta reci, da li treba nesto reci za ove momke i ovog trenera ?

            Ima ustvari, a to je da cu biti razocaran ako se opet ne uzme sve .

            Kad Arda, Aleix i nadam se Lavezzi budu tu, bit cemo jos jaci.

            Hvala i od mene momci
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Ponizavaj Iniesta <3
              sigpic

              Comment


              • Ne znam ko je zvanicno proglasen za igraca utakmice ali po mom misljenju to je Andres Inijesta, ono je poezija kako je covjek odigrao. Ali, nije uopste lako izdvojiti nekog od igraca kao najboljeg jer su svi juce odigrali na izuzetno visokom nivou u svim pogledima. Koncentracija, posvecenost, motivacija, jasan plan igre, sve je funkcionisalo tako dobro. Bogi je jako lijepo napisao, uzivali su na terenu.

                Nejmar, pored toga sto je u odlicnoj formi, reklo bi se posvecen i defanzivnim zadacima sto je za pohvalu.
                Last edited by ognjen; 22-11-15, 22:58.

                Comment


                • Ja sam najvise impresioniran Suarezom, covek moze sve na terenu. Strasan timski igrac, barem je takav u Barsi, uz sav induvidualni kvalitet msm da je nezaustavljiv. Masina...

                  Comment


                  • Mašina se upalila.

                    Comment


                    • Messi <3 <3 <3
                      sigpic

                      Comment


                      • Barsa u zadnja 2 meča dala 10 golova, a primila 1 gol. I to protiv rivala kao što su Real i Roma.
                        A pritom Mesi nije bio 100% spreman.

                        Comment


                        • Dali 4, pa 6, hajmo sad naci neku sredinu, pa dati 5, ili nastaviti dizati za 2, pa osam uvaliti, ne bih imao bas nista protiv..

                          Claudio; Dani, Pique, Masche, Mathieu; Bus, Ivo, Andres; MSN

                          Drago mi je sto Alba odmara malo, odlicno da to bude bas danas
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment




                          • Nije humano

                            Comment


                            • Najbolji igrac svih vremena, 3 najbolja igraca na svijetu i najbolji napad svih vremena. Razlika u kvaliteti izmedju njih ne postoji, naravno ipak da jer Messi odskoci u glavnim utakmicama LP i osramoti jedan Bayern.
                              Igraju nogomet za dusu.
                              Last edited by tenis; 29-11-15, 09:22.

                              Comment


                              • moram da kazem jedno veliko hvala ovim momcima..ovo sto trenutno igraju je apsolutno najlepsi fudbal od onog vremena pod pepom..juce se vidi da svi namestaju gol mesiju koji mu je preko potreban,sto zbog pauze sto zbog manjka srece juce u par navrata..ma briljantno,msn kao da bukvalno uvek mogu da daju gol..suarez protiv rome i juce dva prelepa gola,a neymar-e on tek ostavlja bez teksta
                                MESSI 10

                                Comment

                                Working...
                                X