Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ime i prezime Nacionalnost Plata (€)
    Lionel Messi Argentinac 21,2m
    Neymar da Silva Brazilac 10m
    Luis Suárez Urugvajac 10m
    Andrés Iniesta Španac 7,5m
    Ivan Rakitić Hrvat 6,5m
    Sergio Busquets Španac 6m
    Dani Alves Brazilac 6m
    Gerard Piqué Španac 5,8m
    Javier Mascherano Argentinac 5,5m
    Jordi Alba Španac 4m
    Arda Turan Turčin 4m
    Claudio Bravo Čileanac 3,5m
    Thomas Vermaelen Belgijanac 3,5m
    Marc-André ter Stegen Nemac 3m
    Jérémy Mathieu Francuz 3m
    Adriano Correia Brazilac 2,5m
    Aleix Vidal Španac 2,5m
    Marc Bartra Španac 2m
    Rafael Alcântara Brazilac 2m
    Douglas Pereira Brazilac 1,5m
    Sergi Roberto Španac 1,5m
    Munir El Haddadi Marokanac/Španac 1m
    Sandro Ramírez Španac 1m
    Jordi Masip Španac 1m
    Last edited by p4p1; 21-10-15, 16:57.

    Comment


    • Jesu li tacne insinuacije da ce Laveci u Barsu?
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Mundo Deportivo je prenio taj info, a izvor je jedan italijanski list. Navodno kao slobodan igrac dolazi. Ja bih bas volio da dodje, mislim da bi bio dobra opcija, a i ja njega bas gotivim ovako kao igraca. Bila bi to najveca kradja u istoriji prelaznih rokova.

        Comment


        • I ja ga gotivim opasno kao igraca, pa me bas zato i zaintrigirala ta informacija.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Cuj, dovedes Lavezzia za dz. Bas bi strasan posao to bio. Bio bi upotrebljiv bar 3 godine.

            Stizu nam i tuzne vesti. Johan Cruyff ima rak pluca.

            Comment


            • Stay strong, Johan

              Ovo je Mesi napisao a to i ja isto kazem.

              Citam malo detaljnije vezano za Krojfa. Navodi se da je on optimistican i da je spreman za proces lijecenja za koji nadajmo se svi da ce biti uspijesan.

              Comment


              • Official: Barcelona confirm that Mascherano has been given two-match ban and will miss Liga games against Getafe and Villarreal #fcblive
                Dvije utakmice suspenzije za Maskerana.

                Ako sam dobro shvatio, sudija je u izvjestaju napisao da je Maskerano linijskom opsovao majku sto se pokazalo kao neistina (nesto drugo je opsovao a ne majku). Ja sam ocekivao da poniste crveni karton jer je izvjestaj pogresan sto se tog dijela tice a ako se ne varam moze se analizirati samo ono sto se u izvjestaju nalazi.

                Sto se tice same kazne, u pocetku su se predvidjale 4 utakmice suspenzije.

                Comment


                • [VINE]e3ie6tYUV9a[/VINE]
                  sigpic

                  Comment




                  • http://www.fcbarcelona.com/football/...o-30-june-2020

                    Comment


                    • El Clasico bez Rakitica.

                      Ivan Rakitic is a doubt for El Clasico after suffering a calf injury in Barcelona's Champions League win over BATE Borisov.
                      Last edited by Rossonero; 05-11-15, 12:54.

                      Comment


                      • Nevjerojatno je kako se ozljede slažu jedna za drugom. Ovo je idealna prilika za igrače iz sjene da dokažu jesu li ili nisu za Barcu. A raspored je za past u nesvijest.

                        Comment


                        • Mogao bi Rakitic biti spreman za utakmicu sa Realom ali sve se vise prica da Mesi nece biti spreman za tu utakmicu. Ono sto je sigurno je da Luis Enrike nece nista rizikovati, rekao je da mu je bitno da se igraci 100% oporave.

                          Comment


                          • Uvijek je Roberto davao sve od sebe i ukoliko ne grijesim konstantno je bio pri vrhu liste igraca koji su najvise pretrcali na utakmicama kada je igrao ali sada on igra znatno zrelije.

                            Sergi Roberto ran 12'182 km during the game on Wedenesday, more than any other Barça player.
                            Lampard: "Best player I've ever played against? Messi, by a mile. You can't get near him when he's at his best. For me, he's the best ever.
                            Ronaldinho's first goal for Barcelona

                            [VINE]OTv5uwgjPK9[/VINE]
                            Last edited by ognjen; 06-11-15, 22:19.

                            Comment


                            • Ajde ovde da stavim.

                              Vakvi pasovi ne prolaze ni na PES ni na FIFA. Ovo je magija.

                              https://streamable.com/vocx

                              Comment


                              • Fotografija sa treninga danas.




                                Ne bi bilo lose kada bi se Laveci doveo vec u januaru, sasvim realno.
                                PSG forward Ezequiel Lavezzi (30) could join Barcelona in January if Luis Enrique approves. Contract expires in June, fee maximum 6M. [rac1]

                                Barcelona have first option to sign PSG forward Ezequiel Lavezzi (30). Transfer fee 5M, salary 5M, contract for 2,5 years. [sport]

                                Comment

                                Working...
                                X