Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U pravu je Bogi, "zariste tima" se preselilo sa sredine prema napred (to mi se ne svi-dja) i to je sada ogroman problem a sada narocito je problem zbog ovih povreda.
    Last edited by AIRBORNE; 30-09-15, 14:05.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Comment


      • Na 3:00 je jedan od Danijevih golova kojeg cu se uvijek sjecati, osnovni razlog je ta asistencija Inijeste. Mada vecina Danijevih golova je veliko majstorstvo.

        Ja sam nekada cesto kritican prema Daniju ali definitivno je igrac koji ce ostaviti neizbrisav trag u Barseloni, zasluzuje status legende sasvim sigurno. Igracki se uklopio odmah cim je dosao iz Sevilje, kao da je od samih fudbalskih pocetaka tu. A i kada se doda sjajan odnos sa svim saigracima, to je isto nesto sto mnogo znaci kada su uspijesi u pitanju. Nejmar je izabrao da dodje u Barselonu a zna se da je imao finansijski jace ponude, Dani i tu imai zasluge, njih dvojica su kao rodjena braca.

        Comment


        • Pretpostavljam da je pedro hteo da bude u vecini utakmica starter,znao je da to ne moze biti u barsi i otisao,nista tu uprava nije mogla bar ja tako mislim..sto se tice igre od pocetka sezone smo neubedljivi,bar meni,sad cemo videti da li enrike moze da "izmisli" nesto novo..i da necemo skoro imati sredinu kao sa cavijem i inijestom,to je svima jasno,zato se i teziste igre,da tako kazem,pomera unapred,a i zasto ne bi,pa imamo najubitacniji trio na svetu
          MESSI 10

          Comment


          • Comment


            • http://goal.com/en-gb/news/3277/la-l...-for-tax-fraud

              Comment


              • Prije 11 godina je debitovao.


                [VINE]eEEeTbhwbFM[/VINE]

                Comment


                • A iz igre je tad izlazio Đingis Kan mlađi! Čovječe, zar je već prošlo jedanaest godina od ovog trenutka. Kakve su to priče da će Barca pokušati ''oživiti'' karijeru Van Persie-a, čak ih ne bih skupo došao, a mogao bi dobro doći momčadi bar po poluvrijeme da odigra. Frajer je izgleda u Turskoj totalno potonuo.

                  Comment


                  • Hoce da dovedu napadaca u januaru a da to ne kosta nesto pretjerano, ne vise od 10 miliona evra. Mislim da bi se Van Persi mogao uklopiti u tu cijenu ali ne znam koliko moze da ponudi sa igrom na terenu. Djeluje mi da se smanjio interes za Nolita jer bi on kostao preko tih 10 miliona a i on sam sumnjam da bi pristao na klupu jer je u odlicnoj formi. Lako se moze desiti da niko i ne dodje jer sigurno nece dovoditi igraca samo reda radi vec nekoga ko zaista moze da doprinese na neki nacin.

                    Dovodili su se igraci planski prosle godine, Enrike je vecinu pozicija znatno pojacao i ispostavila su se kao pogodak sva pojacanja. Jedino Daglas, ali dobro on je dosao pred kraj prelaznog roka a receno je da se na njega nece odmah ozbiljno racunati. Pretpostavljam da ce se tokom ljetnog prelaznog roka iduce godine pokusati osvjeziti ekipa na nekim pozicijama. Vidim da se Laport spominje kao moguce pojacanje, profil igraca kakvog Luis Enrike hoce kao "lijevog" stopera. U veznom redu treba ocekivati da se dovede neko, Pogba je tu najozbiljniji kandidat jos odavno. Naravno, u zavisnosti i od potancijalnih odlazaka nekih igraca ce se dovoditi igraci.

                    Comment




                    • Mučenici izvukli Barsu i raduju se iako znaju da će da dobiju po p***. E to je fudbal
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Nolitu je otkupna klauzula 18 miliona eura, i pitanje je hoće li Barca toliko dati. Barca il će uzeti nekog malđeg za veću lovu, il neće dati previše love za igrače u ''godinama''. Po meni kad se priključe Arda i Vidal ofenzivno nebi trebali dovoditi nikog. Daj rađe šansu mlađima.

                        Comment


                        • Luis Enrique: "Complicated game, as always against Rayo. We missed again many chances. Very good first half, bad second half."
                          Juce sam gledao samo drugo poluvrijeme i Enrike naravno da ne moze biti nikako zadovoljan onakvom igrom. Rajo je bas izdominirao, meni uopste ne bi bilo iznenadjenje da su pobijedili juce pored onakve igre.

                          Comment


                          • Barcelona are reportedly ready to offer Roma €40m for midfielder Miralem Pjanic after his stunning start to the season.

                            Comment


                            • Eto njega sutra odmah u startnoj postavi.

                              Comment


                              • Ivan Rakitic

                                https://streamable.com/kl7i

                                https://streamable.com/hvg0

                                Comment

                                Working...
                                X