Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vise nego dobro odigrano do onog gola Rejesa, mozemo reci vrhunska igra uzimajuci u obzir sam pocetak sezone. Sve od tada pa do 90. minute i jos onih par minuta nadoknade je za ozbiljnu analizu. U nastavku odnosno u produzecima ekipa se stabilizovala koliko toliko, sto je mozda pohvalno jer je bas sokantno izgubiti onoliku prednost za kratko vrijeme.

    Bitno je da je trofej osvojen, ali ne smije se nikako zanemariti onaj pad u igri.
    Last edited by ognjen; 12-08-15, 11:54.

    Comment


    • U principu nemam mnogo zamerki, morala da se odradi velika rotacija, ogromne greske i padovi koncentracije u odbrani, jednostavno nije islo.. rece i Plavsic u jednom trenutku da je njima sve sto su sutnuli uslo, mi propustili neke sanse i to je to. Plus sto ovaj dvomec po meni nikako nije gotov. Svaka cast Bilbau na prikazanom, majstor je Aduriz, ko bi rekao da vec ima 34.

      Moram i potpuno da se slozim sa Daletom i Konvijem, po meni je vrlo upitno da li Sergi Roberto ima kvalitet da bude neki bitniji faktor i u ekipi tipa Espanyol npr. Jos od Gudjonsena nisam imao ovoliki problem da prihvatim da neko igra za Barselonu. Sto pre da se otera iz kluba.

      Comment


      • 90 minutes, Camp Nou. I believe.

        Comment


        • Barcelona defender Gerard Pique has been banned for four games following his red card against Athletic Bilbao in the European champions’ recent Super Cup defeat.


          Last edited by Rossonero; 19-08-15, 12:29.

          Comment


          • Wow, Pedro zelio da ode iz Barce jer se ne bi naigrao i na kraju potpise za Chelsea ..

            Nisam siguran da ce se tamo naigrati pretjerano, ali neka mu je sa srecom i hvala mu za sve
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • #GràciesPedro

              Comment


              • Nisam juce gledao utakmicu pa cu veceras ili sutra snimak odgledati ali jako bitna pobjeda protiv Bilbaoa na San Mamesu. Serhi Roberto je usao umjesto Alvesa i vidim po nekim reakcijama da se Roberto solidno snasao na poziciji desnog beka.

                Inace, danas je Pedro dosao u Barselonu da odrzi pres-konferenciju i da se pozdravi sa svojim prijateljima.

                Comment


                • Barcelona could be set to capitalise on AS Monaco’s failure to qualify for the Champions League, as they are reportedly preparing a move for Anthony Martial.

                  According to Cadena Ser (h/t Albert Roge of SPORT) the youngster could be available for a bargain transfer fee of €20 million (£14.58 million) after the principality club lost out in their qualifier against Valencia. The Blaugrana have apparently already made enquiries about Martial’s availability.
                  Strasan potencijal, decko ima tek 19 godina.

                  Barcelona bi trebala da iskoristi to sto Monaco nece igrati LS i da ovog momka dovedu.

                  Comment


                  • Vidio sam to jos juce ali ne djeluje mi za sada previse ozbiljno. Vise kao posmatranje situacije i da se ima u planu u jednom od narednih transfer perioda.

                    Nolito, koji se pominjao, je produzio ugovor sa Seltom medjutim otkupna klauzula (18 miliona evra) ostalaje ista do 31. avgusta.

                    I ovo

                    Comment


                    • Bas me zanima misljenje navijaca Barcelone.

                      Nolito ili Martial?

                      Comment


                      • Pa mogu komotno obojicu dovesti jer Nolita dovodis da bude prvi igrac sa klupe u napadackoj liniji dok Martial ima tek 19 godina i sigurno da bi u njegovom slucaju bio dugorocan plan.

                        Nolito bi bio tu kao prelazno rjesenje sa klupe, ne vjerujem da bi imao bitnu ulogu vise od dvije sezone.

                        Ovo naravno sve hipoteticki govoreci jer nema nista od tih transfera za sada.

                        Comment


                        • Novi Anri
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Na startu grupne faze utakmica sa Romom u Rimu.

                            16 Sep: Roma (away)
                            29 Sep: Leverkusen (home)
                            20 Oct: BATE (a)
                            4 Nov: BATE (h)
                            24 Nov: Roma (h)
                            9 Dec: Leverkusen (a)

                            Messi: "Like I said on stage, thanks to everyone, especially to my teammates, who have a big part in this."

                            Comment


                            • Opet teska utakmica sa Malagom ali ovaj put osvojena tri boda. Malaga u defanzivi izuzetno organizovana tako da nije uopste bilo jednostavno dolaziti do sansi za gol. Vermalen je postigao gol i svaka mu cast, sve pohvale Belgijancu na igri u odbrani.

                              Comment


                              • Vermalen zadnje dvije tekme bas doktorski odigrao. Bas mi je drago za njega. Sjebala ga je povreda ahilove tetive prije 4 godine i od tad nije ona masina koja je bio. Ako vrati onu formu prije povrede, medju najboljim stoperima lige definitivno.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X