Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ukoliko Dani ode, moze se Montoji dati prilika da bude u prvih 11 jednu sezonu i jos u A tim prekomandovati nekog od tih mladih igraca. Bez obzira na ovu transfer zabranu nisam za to da se uzima desni bek godinu dana unaprijed kao sto se recimo planira sa igracem sredine terena. Pogba se u poslednje vrijeme najozbiljnije pominje, naravno ostao bi sledecu sezonu u Juveu a tek u ljeto 2016. bi presao u Barselonu. Cijena koja se pominje kada je taj transfer u pitanju je 70 miliona evra.

    Treba reci i da se nece moci racunati na Alvesa sutra protiv PSG-a, nije ni otputovao u Pariz. Radi se, ako se ne varam, o laksoj povredi.

    Barcelona are holding renewal talks with B right back Sergi Palencia (19). He has other offers too, but he's likely to stay. [sport rac1

    Comment


    • Pisao sam na drugoj temi pa cu samo da podvucem da je ovo bio jedan od najboljih meceva u sezoni.

      Sta reci za ofsajd zamku, kada je neverovatnom koordinacijom i koncentracijom citav tim PSZ-a poslat u ''nekoseno''. Unzue bi mogao da bude jedan od heroja ove sezone.

      Comment




      • PS Montoja sasvim korektno odigrao.
        Last edited by ognjen; 16-04-15, 10:26.

        Comment


        • Montoya brat napaćeni koliko su ga kulirali po desnoj strani ono je strašno.Mislim da loptu nije dobio do 35. minuta Ali dobro sasvim je solidno dečko odigrao mada nije ni imao previše akcije na svojoj strani PSG je uglavnom forsirao njihovu desnu . Baš sam gledao utakmicu sa drugarom koji ga ne gotivi nešto i koji ga je pljuvao tokom cele utakmice ali mislim da malo preteruje kao i većina njegovih kritičara .

          Što se ostalih igrača i uopsteno utakmice tiče izdominirali ste ih po svim šavovima.Jeste PSG bio dosta oslabljen i sve ali stvarno sinoć nije imao šta da traži
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Pise MD da je nakon odnosenja Inijeste sa terena Maskerano krenuo da odnese Caviju kapitensku traku ali da mu je Nejmar presekao put, izricito naglasio da on zeli da je odnese Caviju i zatim je uzeo. Hteo je mladi Brazilac da se na neki nacin opravda pred legendarnim saigracem zbog onog negodovanja na Sancez Pishuanu. Naravno, svima je jasno da je imao pravo da se zacudi nakon odluke za koju se kasnije ispostavilo da je bila skoro pa odlucujuca za gubitak 2 boda, i sima je jasno da nista nije bilo usmereno prema Caviju ali je za svaku pohvalu to sto jedan mladi igrac, zvezda svetskog fudbala, vodi racuna o ovim stvarima. Svaka cast.
            Last edited by Bogi; 17-04-15, 11:38.

            Comment




            • Iako je sezona 08/09 bila nesto produktivnija, mislim da je fudbal predstavljen u sezoni 10/11 bio neverovatan, tada su Katalonci zaista uzivali na terenu.
              Last edited by Bogi; 17-04-15, 18:12.

              Comment


              • Comment




                • Na danasnji dan, pre osam godina, jos ne verujem da je toliko godina proslo, a da on nije ni blizu veteran.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • http://www.fourfourtwo.com/features/...oved-barcelona

                    Odlican clanak Lee Roden-a
                    Last edited by p4p1; 21-04-15, 14:21.

                    Comment


                    • Guardiola: "It will be a very special tie for me, for Thiago, the staff... I've been linked to Barça my whole life, it's my home."

                      Comment


                      • Kakve ovo izjave daju iz Bayerna, nakon citanja ovoga imam osjecaj da igramo protiv Freiburga, a ne protiv Bayerna

                        Tek zrijeb bio, svi navalili Barca je ogroman favorit, svasta ..

                        Zelio sam ovaj mec u finalu, ali sam jednostavno znao da cemo ovo izvuci, steta, ali hajde samo hrabro . Bas mi je 50-50, ne mogu ni njima, ni nama da dam prednost
                        Last edited by Dale; 24-04-15, 13:49.
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Iskreno, jeste da su Real i Bajern na papiru jaci ali mi je drago sto Juve nije izvucen kao rival Barsi.

                          Comment


                          • Bayern i Barcelona je meni potpuno izjednacen duel ne vidim da je tu neko na papiru jaci cak mislim da ce Barcelona to da prodje nekako...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Samo se nadam da Thiago ne izdominira najstrasnije, ne znam kako bih to podnio ..

                              I ovako, ni danas ne mogu da se pomirim s tim da smo ga prodali, a ako bi nas jos ne daj Bože razbio, bilo bi jos puno gore ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Bayern i Barcelona je meni potpuno izjednacen duel ne vidim da je tu neko na papiru jaci cak mislim da ce Barcelona to da prodje nekako...
                                Igraci i navijaci Barcelone ovo sigurno nece nikada zaboraviti!

                                Spoiler

                                Comment

                                Working...
                                X