Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za Songa sam totalno ravna crta, vise da ode nego da ostane. Pedro je uzasno pao u formi, doduse u poslednje vreme mnogo manje igra od perioda kada je Mesi bio povredjen, pa su on i Sancez bili najbolji strelci kluba... Sve u svemu, zna da odigra djavolski dobro nekada, ali mi je iritantan lik kao Olja Beckovic...

    Comment


    • Evo ja ne bih imao nista protiv kada bi se Song vratio u Arsenal.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • http://mondo.rs/a682344/Sport/Fudbal...opa-Tesko.html

        Dobar tekst

        Comment


        • Kritikovao sam Martina odavno, a sada te moje kritike, kao i negodovanja velikog broja ljudi, dobijaju konacno opravdanje. Uz duzno postovanje, on jednostavno nije trener neophodnog kalibra. Sa druge strane, uprava Barselona se treci put odlucila za neko ''manje poznato'' ime u trenerskom poslu. Izbor Gvardiole bio je pun pogodak. Vilanova je osvojio Primeru ali nije ostavio veliki utisak. Treba mu cestitati na uspehu, ali nije nerealno razmisljati o tome da li bi on i u slucaju ozdravljenja vodio klub barem upola dobro kao Pep. Martino se ispostavio kao veliko razocaranje. Uprava ocigledno zeli da, u skladu sa Barseloninom specificnoscu, i ona da svoj doprinos toj posebnoscu, i to izborom trenera koji nisu nadaleko poznati. Da li tu ima malo nadmenosti, neiskustva ili nepotrebnog osecaja posebnosti mi mozemo diskutovati, ali svakako da ima mnogo rizika.

          Najbolja prilika da Martino napusti posao bila je pred revans mec 1/8 finala LS. Skoro sam siguran da bi novi trener resio taj mec u korist Barselone i na taj nacin stekao potreban kredit za finis sezone. Iako su Katalonci i dalje u borbi za prvo mesto, barem prema poziciji na tabeli, sva je prilika da ce se pehar uputiti ka prestonici.

          Novi trener bi morao biti dobar poznavalac kluba, dobar motivator(za razliku od Martina, ciji tim ocigledno igra na veoma niskom nivou motivacije), sa talentom i znanjem za rad sa iskusnim ali i mladim igracima. Neko ko bi se dobro nosio sa pritiskom. Ako u opticaju budu mladji kandidati milsim da je Frank de Bur jedan od onih koji, na osnovu dosadasnjih rezultata, zasluzuju sansu. Od starijih, izdvojio bih Ernesta Valverdea.

          PS Vidim da neki mediji govore o ''kraju Barselonine ere''. Takvi su bili naslovi i proslog leta. Pa i pretproslog. Izgleda da ta era ima vise zavrsetaka. Ili je tako, ili ona iznova pocinje svake sezone. Cist senzacionalizam. Era Barselonine dominacije u evropskom fudbalu zavrsena je odlaskom Pepa Gvardiole sa mesta trenera. Barselona Vilanove i Martina kadrovski skoro i jeste ista, ali je po filozofiji, nacinu rada, realizacije tog rada, i naravno po postignutim uspesima, daleko iza njegove Pepove.
          Last edited by Bogi; 15-04-14, 09:35.

          Comment


          • Gledao sam sinoc snimak i fakat sam impresioniran onim sto rade Munir i Adama . Kakvi driblinzi Munira i kakav sut lijevom nogom , a Adama ja ono jos nisam vidio .. Onako brz igrac sa nestvarnom kontrolom lopte .. Jebo trasnfer zabranu , njih u prvi tim i mirni smo
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Kad otac igrice kaže kako stvari stoje

              http://www.mozzartsport.com/vesti/za...on-uzivo/74461

              Comment


              • Tog Adamu sam i ja gledao malo, decko je stvarno munjevito brz.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Adamu sam i ranije par puta gledao, upoznat sam sa tom njegovom brzinom. Ali El Hadadi je mene oduševio, iskreno se naadam da će dobiti šansu u prvom timu. Bilo bi neozbiljno ako se to ne desi.

                  Očekujem da će Adama i El Hadadi ići na pripreme sa ekipom.
                  Last edited by ognjen; 15-04-14, 19:19.

                  Comment


                  • Comment


                    • Nadam se da ste vidjeli zašto govorim da Alvesa treba prodati. Čovjek prepustio polu-spremnom Bartri da čuva Bejla . Mislim, neka ostane on u klubu ali neka se odluči šta će igrati, krilo ili desnog beka. I trener snosi dio odgovornosti zbog ovoga. Kroz čitavu sezonu Alves ima problema da zatvara svoju stranu.

                      Inače, veliki naklon za Bartru, momak nije bio uopšte 100% spreman a odigrao sasvim solidno.
                      Last edited by ognjen; 16-04-14, 23:34.

                      Comment


                      • Braćo počnite lagano sa pakovanjem za Brazil.

                        Comment


                        • Ernesto Valverde se za sada najviše pominje, to je navodno prvi izbor Zubizarete.

                          S obzirom da Klopa ne možemo angažovati ja sam za De Bura. On bi sigurno pristao samo mu treba ponuditi posao.

                          edit:
                          Munir El Haddadi je na današnjoj utakmice između FC Barcelone B i Girone bio strijelac pobjedonosnog gola za svoj tim. Trijumfom od 2:1 rezervna ekipa Barcelone je došla do sjajne četvrte pozicije u Segundi nakon 35 odigranih kola!
                          Last edited by ognjen; 19-04-14, 22:44.

                          Comment


                          • Ja bih voleo da se da sansa Paco Jemezu, mada su sanse za to bas male. Izmedju Valverde-a i De Boer-a mi je skoro svejedno. Mogu biti dobri i jedan i drugi, ali ne verujem da bi smo bili nesto previse spektakularni pod njima.

                            Nesto mi pade na pamet, za sve ove probleme sa stoperima koje imamo u zadnje vreme. Secam se kako pre par godina nismo znali sta da radimo sa njima. Milito, Caceres, Henrique.. svi bili samo backupovi, ova druga dvojica su bila toliko nepotrebna da su stalno bili na nekim pozajmicama.. mi izgleda ne mozemo naci zlatnu sredinu

                            Comment


                            • Evo najljepse vijesti za mene u vezi Barcelone u posljednje vrijeme , ne racunajuci Munira i Adamu :

                              http://sportsport.ba/ino_fudbal/osta...garciju/129588

                              Kako bih presretan bio da ovaj gospodin dodje
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • FC Barcelona appeal granted suspensive effect

                                he club FC Barcelona has lodged an appeal before the FIFA Appeal Committee against the decision of the FIFA Disciplinary Committee that sanctioned the club for breaches relating to the international transfer and registration of players under the age of 18. Together with the appeal, the club requested that its appeal be granted suspensive effect.

                                In this respect, the chairman of the FIFA Appeal Committee, Larry Mussenden, took into consideration the sanctions imposed against the club, the complexity of the matter, the start date of the next registration period – 1 July 2014 – and the fact that the FIFA Appeal Committee does not seem in a position to take a decision on the main issue early enough so that an eventual appeal of the club against its decision before the Court of Arbitration for Sport would still be decided before the beginning of the next registration period. Consequently, the chairman of the FIFA Appeal Committee considered that the appeal lodged by the club is to be granted suspensive effect.

                                In view of the foregoing, the chairman of the FIFA Appeal Committee assures that proper and adequate appeal proceedings will take place and, at the same time, that all rights of the club will be respected.

                                http://www.fifa.com/
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X