Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Legendi srecan rodjendan i mnogo zdravlja!

    A ovo veceras... Ode sve u tri picke materine...

    Comment


    • Comment


      • Marc-Andre Ter Stegen je predao trofej mladim igračima Barçe (ekipa Infantil B) koji su danas osvojili Santander Kup!

        Comment


        • Kako je krenulo, to ce biti i jedini ove godine...

          Comment


          • Igramo finale LS za mlade protiv Benfice u 16:30. Prenos na ES.
            Spoiler


            Inace, pominje se da dolazi Klopp, nek' su i samo glasine, ali koliko bi to bilo doooobrooo. Jaooo, dodji Jurgene, dodjiiii




            Kakav je dominator El Haddadi
            Last edited by p4p1; 14-04-14, 16:06.

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post

              Inace, pominje se da dolazi Klopp, nek' su i samo glasine, ali koliko bi to bilo doooobrooo. Jaooo, dodji Jurgene, dodjiiii
              cuo i ja dace bog i nama normalnog trenera posle pepa
              MESSI 10

              Comment




              • U igri je navodno i Joachim Löw, koji bi preuzeo ekipu nakon Svetskog prvenstva.

                http://futbol.as.com/futbol/2014/04/...46_479994.html
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Ne cudi da je Nemacka disciplina po svemu sudeci prvi izbor. Sa Klopp-om nema greske, Low bi bio kocka.. Kao backup su tu sigurno i Enrique, mozda cak i AVB. Jeste bio predmet sprdnje, ali kapiram da bi se mnogo bolje snasao AVB u Spaniji. No daleko od toga da ga prizeljkujem

                  Najbitnije je da Tata izgleda sigurno odlazi.

                  Edit: Munir sa pola terena!!! Kakva golcina, kakva zver u najavi laganih 3:0 za titulu
                  Last edited by p4p1; 14-04-14, 17:17.

                  Comment


                  • Bilo bi odlično kada bi Klop došao ali pojavili su se već demanti vezano za tu informaciju. De Bur i Luis Enrike su isto imena koja su se ne tako davno pominjala kao moguće opcije.

                    Martino odlazi, to je već izvjesno. Mislim da je i ova trenutna uprava na ledu.

                    Vidim mladi osvojili Ligu šampiona (U19). Ubjedljiva pobjeda nad Benfikom, El Hadadi samo učvrstio poziciju najboljeg strelca ovog takmičenja sa dva gola. Sve čestitike klincima. Zbog obaveza nisam gledao utakmicu ali snimak će biti nadam se.

                    Comment


                    • [vine]MJwHK93gubm[/vine]



                      Munir nije samo najbolji strelac sa 11 golova, nego i asistent sa 6. Kida decko.. i Adama Traore me isto (opet) impresionirao.
                      Last edited by p4p1; 14-04-14, 18:34.

                      Comment



                      • Spoiler

                        Comment


                        • Munir i Adama > Pedro i Tello ! :



                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Pedro, Tello, Song, Alves. Svu četvoricu prodati na ljeto. Ako stigne dobra ponuda za Sanceza i njega bez problema pustiti.

                            Comment


                            • Mojne Alvesa... Malopre isto procitao za Klopa i Simeonea U prici da ako dodje Klop, verovatno sa njim i Rojs...

                              edit: Izvor
                              Last edited by tantuz; 14-04-14, 22:29.

                              Comment


                              • I ja bih Danija ostavio , bez ikakve dileme

                                Song nek ide , jer mi je zao da ne igra , a odlican je fudbaler , a odlazak Pedra bih slavio kao dolazak Henrya
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X