Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Još je rano da se brine o narednoj sezoni. Ali slažem se da se neke stvari moraju raščistiti oko toga kako dalje gledajući duži vremenski period. Ako definitivno dođe do transfer bana trofejima se ne nadam iduće sezone ali sa druge tačke gledišta se može dosta pozitivnih stvari uraditi.

    Sutra bez Bartre gostujemo Granadi. Dakle ostali smo sa jednim štoperom.
    Last edited by ognjen; 11-04-14, 14:44.

    Comment


    • Originally posted by conviction11 View Post
      A jbg sada. Teško je porediti Simeonov Atletiko trenutni i trenutnu Barsu u pogledu motivacije i emocija. Da se vratimo jedno 5-6 godina unazad i vidimo koliko je tu želje bilo. Morate biti svjesni da je došlo do određene istrošenosti ( i sa emocijalne a i fizičke tačke gledišta) poslije svega i nije se na vrijeme išlo po osveježenja i ovo je sasvim realan slijed događaja. Lako je biti general poslije bitke i reći sa ove tačke gledišta kako Martino nije dorastao za Barselonu. Realnost je da on ode sa trenerske pozicije na kraju sezone a ko će doći umjesto njega, ne mogu ni naslutiti. U igri smo za dva trofeja. Kada pogledate i situacije iz prošle sezone, odsustvo trenera jedno 2 mjeseca zbog zdravstvenih problema. Osvojili smo titulu prvaka Španije i bili u polufinalu LŠ-a. Ove godine velike nefudbalske negativne stvari pritišću klub sa razniuh (ne znam ni ja kojih) strana i u igri smo za dva trofeja.

      Dovoljno je da Barselona izgubi jednu utakmici i da navijači to dožive kao kataklizmu, mnogo su razmaženi ti navijači. Mislim na navijače Barselone uopšte, ne ovdje na forumu. Ona grupa navijača koja je bodrila tim neki dan na Kalderonu je na kraju korektno regaovala, ljudi dali aplauz Atletiku na zasluženom prolazu i ćao prijatno.
      pa nije to posle jednog poraza ili dva,nebitno,ako ne i celu sezonu ali drugi deo sigurno igramo slabo,i kad smo pobedjivali to se primecivalo..ok je to sto se tice istrosenosti,na kraju krajeva i nije tragedija ako ne osvojimo nijedan trofej ali se mora voditi racuna o narednim godinama,da ne bi prosli kao inter,milan..
      MESSI 10

      Comment


      • Originally posted by conviction11 View Post
        Još je rano da se brine o narednoj sezoni. Ali slažem se da se neke stvari moraju raščistiti oko toga kako dalje gledajući duži vremenski period. Ako definitivno dođe do transfer bana trofejima se ne nadam iduće sezone ali sa druge tačke gledišta se može dosta pozitivnih stvari uraditi.

        Sutra bez Bartre gostujemo Granadi. Dakle ostali smo sa jednim štoperom.

        Ma gde rano da se razmislja, si lud? Na stranu potencijalni ban, ja blage veze nemam kakvu viziju ima Martino i koga bi on doveo... Ratosiljati se toga brzo, kapiram i da u upravi tako razmisljaju, ali da je frka urditi. Kockaju se do kraja sezone, a u poslednjem kolu Atletiko i odluka o tituli...

        Ostali smo ni sa jednim stoperom, Maskerano po definiciji zadnji vezni naguran na stopera... Eto Songa sa njim na stoperu...

        Comment


        • Rekao sam da je rano da se brine o narednoj sezoni a ne razmišlja. Ne mogu da brinem o nečemu a ne znam ni kako će izgledati.

          Možda Martino i ostane još jednu godinu ali mislim da će ipak otići na kraju sezone, ništa nije isključeno. Evo gledam, pitali ga novinari zbog čega je Iniestu zamijenio u utakmici sa Atletikom a on kaže da mu se činilo kako je Andres umoran a kaže da je možda i pogriješio sa tom izmjenom. Prava istina je da ga je zamijenio zbog njegove loše igre u toj utakmici, Iniesta nije mogaa da se sastavi samo što se Martino boji to da kaže.

          Comment


          • Mozda ima istine i u onome sto Krojf kaze, da se trener nista ne pita. Pisao je Pep o Meisjevom ponasanju na treninzima vec. Inijesta se javno pobunio i pitao zasto je zamijenjen. Ne ostaje se ni Martinu u Barsi cini mi se. Ali on je bar jaka licnost, bas me cudi sto se nije drugacije postavio.
            sigpic

            Comment


            • Ne verujem ja nesto u jacinu licnosti kod Martina. Za takav sklop egomanijaka treba neko sa cokulom i korbacem, ko se ne boji da u brk kaze sta misli...

              Comment


              • Mnogo je on opčinjen ovim igračima da bi im uputio kritiku. Ja sam Bartru dosta hvalio kada je počeo da ima ozbiljniju ulogu ove sezone, ne mislim ja da je on sada neka velika klasa od igrača ali momak daje sve od sebe kada je na terenu i ja to mnogo cijenim. Ima još prostora za napredak tako da ga vidim u timu i u budućnosti. Sjetite se kada je igrao umjesto Maskerana, ovaj bio povrijeđen, i odličan je posao odrađivao, bio je dominantniji i od Pikea ali džaba čim se oporavio Maskerano, Bartra ide na klupu nebitno u kakvoj je formi. Ali šta ćeš, Pike i Maskerano su jača imena. Ovo samo navodim kao primjer. Bilo je perioda u sezoni kada je Adriano bio u boljoj formi od Alvesa pa je opet Alves bio prvi izbor.

                Dešava se dosta puta u utakmicama da kasni sa izmjenama. Npr., ako ste gledali utakmicu sa Betisom mogli ste vidjeti koliko igra nije ličila ni na šta ali izmjene ni u najavi. Kaže Martino da je znao da treba da pravi izmjenu ali nije znao šta treba konktreno da promijeni na terenu.
                Last edited by ognjen; 12-04-14, 11:30.

                Comment


                • Ne secam se te utakmice protiv Betisa, ali je tacno da je totalno pogubljen u Barsi. Mozda on i zna posao, ali se narodski receno, ukenjao kao grlica od raspolozivog kadra...

                  Comment


                  • Prošli vikend utakmica sa Betisom, vjerovatno nisi gledao.

                    Nego tantuz, gore si pomenuo da će Song danas na štopera. Mislim da će ipak Busketsa staviti tu ali kako god okreneš ne piše nam se dobro.

                    Comment


                    • Sigurno nisam gledao, radio...

                      Ne moze tako, Buskec stoper samo kod mene u Manageru dok sam igrao... Salu na stranu, cenim da ce Songa da povuce pozadi. Buskec je korisniji tamo gde je sada jer ume da posalje krstenu loptu unapred. Treba ista da dodje do Cavija ili Inijeste...

                      Comment


                      • Originally posted by tantuz View Post
                        Ne verujem ja nesto u jacinu licnosti kod Martina. Za takav sklop egomanijaka treba neko sa cokulom i korbacem, ko se ne boji da u brk kaze sta misli...
                        simeone! mislim uklapa mi se u taj profil daleko od toga da ga vidim kao zamenu za martina,nista od toga
                        MESSI 10

                        Comment


                        • Sretan 36. rodjendan nasem kapitenu !


                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Srećan rođendan legendi!!!

                            LAVLjE SRCE

                            Comment


                            • U ovim kriznim trenucima se vidi kakva je to igracina , legenda i lider !

                              Mnogo , neopisivo ce faliti , niko nikad vise kao on
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • mundo deportivo o vecerasnjoj utakmici : TATACLISMO jedna rec,mnogo istine
                                MESSI 10

                                Comment

                                Working...
                                X