Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je zbog SP-a najvise i krivo, njemu je bilo sad ili nikad sto se reprezentacije tica.. jbg Za nas se bar nabranio, ako nista drugo. Bas i nije moralo ovako da se zavrsi, ali sta ces.. Nadam se da se nece previse osetiti njegov nedostatak do kraja sezone i da ce Pinto odraditi solidan posao, pored svih problema u odbrani, samo bi nam jos i kiksevi golmana falili

    Comment


    • Wilshere_10 je u temi Primere već postavio ali još da dodam da Valdeza nema ni na SP-u. Potvrđeno iz kluba.

      Šta drugo reći osim poželjeti sreću Viktoru sa oporavkom i svu sreću u nastavku karijere. Njemu hvala za sve, prošao je dosta toga sa Barsom i osvojio dosta toga. Valdez, Iniesta i Xavi su kao braća rođena, takav odnos imaju. Mislim da Andresu i Xaviju najteže pada odlazak Valdeza iz kluba posebno što se to završilo na ovakav način.


      Comment


      • Apsolutno .

        Hvala mu za sve . Bilo je tu losih trenutaka , ali puuuuuuuuuno vise onih dobrih , imao je paklenih odbrana , sjajnih partija , uvijek bio 100 % uz klub , srcem igrao , davao sve od sebe i to svi moramo cijeniti

        U nastavku karijere mu naravno zelim sve najbolje , od srca mu zelim da odabere pravi klub za sebe .. Nigdje mu nece biti dobro kao kod nas , ali kako god sretno ..

        Sad Pinto idemo macko , nemoj da se glupiras i da driblas , pokazi da si dobar !
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • http://www.fcbarcelona.com/club/deta...lovic-transfer

          Comment


          • We are with you, Víctor!



            Podrška Valdezu sa svih strana
            Spoiler

          • Veoma , veoma vazna pobjeda , bravo momci

            Iduce kolo cekamo Betis , lagana 3 boda znaci , idemo kolo po kolo
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • nema bas mnogo razloga za cestitke,pobeda je tu ali mnogo tesko,da nije bilo penala sumnjam da bi postigli gol..neymar promasio onu sansu u prvom poluvremenu a to ne da ne bi smelo da mu se desi nego zatvorenih ociju treba da ga da..buskets doktorski odigrao,pinto dobar,messi prosecan a to nije dovoljno..sve u svemu nekako staticno,mnogo lopti unazad,tomartino mora da promeni,ok cuvamo loptu ali na svakoj utakmici vidim bar 10 prilika da se lopta gurne u prostor a ona ode pozadi
              MESSI 10

              Comment


              • Evo odgledao sam jedan detaljniji, uslovno rečeno, highlights utakmice na osnovu koga mogu reći da smo stvorili sasvim pristojan broj šansi za gol na ovom komplikovan gostovanju. Druga je stvar što Neymar promašuje skoro prazan gol. Mora on da se skoncentriše u nastavku sezone, ne smije se ono mašiti. I Sančez je imao onu dobru situaciju kada je pokušao lobom, bila je jedna od većih šansi za postizanje gola. Ne treba zaboraviti ni onu prečku Pikea . Bilo je još šansi ali ove su bile najbolje. Svjestan sam da se ne mogu sve šanse iskoristiti ali mora se mnogo koncentrisanije ipak pristupati. Dakle, ja ovo na osnovu highlightsa govorim jer ne znam da li ću stići odgledati snimak čitave utakmice.

                Znao sam da će biti teško u ovoj utakmici tako da je ipak pobjeda jako bitna u ovom trenutku ali maksimalno ozbiljno mora da se igra do kraja sezone.
                Evo još ova slika.

                Comment


                • ma pobeda je najbitnija,to je ok,moj utisak a gledao sam celu utakmicu,je da smo nekako nedovoljno motivisani,ne grize se koliko ja mislim da treba,sansi je bilo,neymarova,piqueova i sanchezova najbolje kao sto si rekao,ali ako barsa ne napravi bar 2-3 sanse na mecu,ko ce?? nije to dovoljno,pogotovo sto tek sad treba da se igra najbolje..to je moj utisak,mislim da mora jos mnogo bolje,pogotovo neymar,pa onda messi i ostali..
                  MESSI 10

                  Comment


                  • Valdez jutros na aerodromu u Barseloni.



                    Sutra će biti operisan u Njemačkoj.

                    Comment


                    • Pike out 4 sedmice minimum. Bartra je odigrao dobro večeras. Sada smo prepušteni samo dvojici štopera, Maskerano i već pomenuti Bartra. Pujol trenira odvojeno od ekipe tako da nije spreman i veliko pitanje kada će biti.

                      barcastuff ‏@barcastuff 23s
                      note: out for 4 weeks, pique misses liga games v betis/granada/villareal, cup final v madrid, cl game v atletico, 1st leg possible cl semi

                      Comment


                      • Morace to Song da pokriva ako situacija bude zahtevala. Eventualno da igramo 3-4-3, sto bi sa nasim bekovima verovatno bilo ravno samoubistvu i ne verujem da bi se Tata odlucio za tako nesto. Pre bih rekao da bi se Busquets prekomandovao na stopera, nego valjda bas do takvih situacija nece doci.

                        Sto se utakmice tice, slazem se sa tobom Del, nema se mnogo sta zameriti igracima, Simeone sjajno pripremio utakmicu i jbg, primimo gol koji igrac da jednom u karijeri. Mozda bi Valdes skinuo Ko zna, nema veze.. Rekao bih da su nam sanse sada 50% 50%, a najvise me zanima kakav ce pristup utakmici imati Cholo u revansu, hoce li braniti ono sto ima, ili ce pokusati da napada. Licno mislim da ce igrati nesto slicno kao i veceras. Sto se nas tice, mislim da Alexis treba igrati od pocetka umesto Cesca, vise nam moze koristiti njegova brzina, nego li Fabregasova kreativnost koju imamo na pretek i bez njega.

                        Comment


                        • Pa mislim da će Simeoneov pristup zavisiti i od toga da li će mu Diego Kosta biti spreman za revanš.

                          Takođe mislim da bi Martino trebao izaći sa klasičnom 4-3-3 formacijom, dakle u napadu trojka Neymar - Messi - Sančez/Pedro.
                          Last edited by ognjen; 02-04-14, 10:19.

                          Comment


                          • Dobili ste transfer ban za naredna 2 perioda, zbog malverzacija oko Neymarovog transfera. Dobro je prosla Barca s obzirom kakve su posljedice mogle bit..
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Mislim da ovo nema ama baš nikakve veze sa Nejmarom.

                              Comment

                              Working...
                              X