Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bilo bi dobro da se Dani zadrzi jos jednu godinu, a da se Montoji pozeli sreca za dalje. Dani je mnogo podigao formu, podseca na onog od pre 3/4 godine, samo sto je malo usporio jerbo je omatorio. Umesto Montoje dovesti drugog desnog beka i uhodati ga za tih godinu dana, kao zamenu za Alvesa. Sa ostalim se slazem, jos bih jedino dodao i da Afelaju treba dati sansu na nekimutakmicama do kraja sezone, pa da se vidi koliko i on moze...

    Comment


    • Znaš kako, Alves ako ostane još jednu sezonu, ugovor će isteći i otići će kao slobodan igrač . Nego nije to toliki problem, plata mu je oko 8 miliona evra a s obzirom da igra po sistemu toplo hladno to je puno. Barseloni i jesu najveći problem te visoke plate igrača. Recimo Song ima oko 5,5 miliona a skoro i da ne igra, veliko je to opterećenje. "Bacaš" tih pet miliona, umjesto da tih pet miliona uzima neko ko bi bio bitniji fatktor. Takođe, Tello-e bi trebao biti igrač koji će ući sa klupe i nešto promijeniti u korist tima kada je nepovoljna situacija, a ono bude isto ili gore kada on uđe. Ako me pitaš koga bi mogli eventualno dovesti umjesto Alvesa a da to ne bude Montoja pošto ga ne vidiš u Barseloni, ne znam ni ja ovako iz glave. Po medijima se pominje Kuardado iz Viole, ali on mi je nekako preofanzivan za desnog beka mada i Alves nije daleko od toga.

      Faus je neki dan, inače to je čovjek zadužen za ekonomska pitanja u klubu, rekao da će na raspolaganju biti 50-60 miliona evra za transfere. Ako se neko proda ta bi cifra trebala biti veća ali ne puno veća s obzirom na to kada pogledamo da Barselona u većini slučajeva uzima malo novca prilikom prodaje igrača.

      Comment


      • Ja ako se dobro secam, Kuadrado je za Kolumbiju igrao i krilo... Isuvise mi je to ofanzivno, cak i za Barsine afinitete. Drugog nekoga nemam u glavi, a nisam nesto ni kopao. Ono zasto sam pre daostane Alves je zato sto je i sa njegovim toplo-hladno korisniji od Montoje, i napred i pozadi. Tih 8mil godisnje jeste opterecenje za budzet, opet sa druge strane Alves je neko ko moze mnogo da da novom beku za tih godinu dana, sve ono sto Montoja nazalost nije pokupio. I moze da bude, u kakvoj god da je formi, neko ko ce i kao izmena (dosao taj neki novi desni bek, poceo tu neku utakmicu, ne ide onako kako je planirano...) da napravi razliku u polju. Da ne pomislim ako "mu je dan" pa instant napravi lom desno sa Aleksiom, ili Mesijem. Ima Dani jos dosta mozga u nogama, upravo obrnuto srazmerno onome koliko istog u nogama ima i Montoja... Nekako mi je jeftinje za jednu godinu Alves + 8mil + obestecenja bez + novi desni bek, nego Montoja + manja plata + obestecenje od Danija + novi desni bek...

        Za Songa se apsolutno slazem. Ja i dalje blage veze nemam zasto je on i doveden... Nevezano od fudbalskog umeca, jednostavno decko nema milimetar sanse da se uklopi u igru Barse... Teljo je po meni dobar igrac sa potencijalom da bude jos bolji, ali mislim da ima jedan veliki problem u glavi. Pokusava na terenu ono sto Rade Mesi, Cavi i Inijesta, a nema trika da tako nesto uradi. I kada ne uspe, obicno usledi izblokirani udarac ka golu... Jos mnogo pasulja bi on morao pojesti, da uopste i pomisli na tako nesto...

        Comment


        • Originally posted by tantuz View Post
          ...

          Za Songa se apsolutno slazem. Ja i dalje blage veze nemam zasto je on i doveden... Nevezano od fudbalskog umeca, jednostavno decko nema milimetar sanse da se uklopi u igru Barse...
          Jaoooo, tantuz, totalno si neobavesten. Pa Songinjo je dosao u Barsu da zameni Cavija , klasa je to

          Comment


          • Originally posted by PRINCE View Post
            Jaoooo, tantuz, totalno si neobavesten. Pa Songinjo je dosao u Barsu da zameni Cavija , klasa je to
            Da ga zameni gde, na nekom posteru jer je fotogenicniji?

            Comment


            • a nemoj tako, vidi ti tu klasu

              Comment


              • Da levat nije otisao u Barcelonu, sada bi bio jedan od najboljih zadnjih veznih na svijetu, al jok Barcelona je bolja od Arsenala za razvijanje igrackih sposobnosti..
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment




                • Comment



                  • Spoiler

                    Comment


                    • Comment


                      • Otkupna klauzula sada iznosi 25 miliona evra.

                        Comment


                        • Comment


                          • Ja sam lično imao osjećaj da ćemo Mančester Junajted izvući ali još jednom se pokazalo da me osjećaj vara, rijetko kada pogodim.

                            Dobro, Atletiko tvrd protivnik ali mislim da smo favoriti i trebali bi proći. Prva utakmica se igra 1. aprila (utorak) a revanš 9. aprila (srijeda).

                            Kažem, favoriti jesmo ali mora se to i na terenu dokazati i prikazati.

                            Comment


                            • Martín Montoya extends deal until 2018

                              http://www.fcbarcelona.com/football/...eal-until-2018

                              Vrlo moguće da će on od iduće sezone biti standardan desni bek, kapiram da je to bio jedan od njegovih glavnih uslova u cilju potpisivanja novog ugovora.

                              Comment


                              • Originally posted by conviction11 View Post
                                Ja sam lično imao osjećaj da ćemo Mančester Junajted izvući ali još jednom se pokazalo da me osjećaj vara, rijetko kada pogodim.

                                Dobro, Atletiko tvrd protivnik ali mislim da smo favoriti i trebali bi proći. Prva utakmica se igra 1. aprila (utorak) a revanš 9. aprila (srijeda).

                                Kažem, favoriti jesmo ali mora se to i na terenu dokazati i prikazati.
                                Po meni najgrdji moguci protivnik. Opet ce Simeone da se brani sa svih 11 i ekonom po potrebi, a to najteze probijamo...


                                Originally posted by conviction11 View Post
                                Martín Montoya extends deal until 2018

                                http://www.fcbarcelona.com/football/...eal-until-2018

                                Vrlo moguće da će on od iduće sezone biti standardan desni bek, kapiram da je to bio jedan od njegovih glavnih uslova u cilju potpisivanja novog ugovora.

                                Jbg, ode Dani...

                                Comment

                                Working...
                                X