Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo Brazil ili CR7...sve drugo bi bilo nekako bzvz

    Privatnik....da se nije vracao posle povlacenja,mozda bi se Argentina borila za nesto...

    Comment


    • Za ekipu koja nije imala golmana, organizatora i selektora argetinci su još i dobro prošli.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Cuj, mozda Banega sedi na klupu, ili Lo Celso recimo. Mozda Maskerano trebao vratiti na stopera umesto nekog od katastrofalne trojke, a umesto njega neko od ovih dvojica. Sampaoli amater, govno glupo

        Sent from my MI 6 using Tapatalk
        O tome sam i ja razmisljao. Da igra stopera covek.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Gde je onaj Dekinjo sada? Kristijano Ronaldo i Luka Modrić dva najbolja igrača sveta, predvodjeni najboljim trenerom sveta, ne čudi što je Real dominirao.

          Argentinci zaslužili dva crvena.

          Sada se vidi da je Barselona 2010 = Španija 2010, Džesi je tu bio samo dodatak u sistemu, verovatno bi osvojili i bez njega ali on ne bi bez njih.

          #stopkronos
          Eno ga u temi reprezentacije piše kako je Adem odigrao odličnu utakmicu. A sad će ovde da dođe da izbaci neku statistiku whoscore? da nam otvori oči.

          Comment


          • Ala su ih razmontirali Hrvati. Svaka cast!

            Comment


            • MEZA, acuna, mercado, perez, salvio, taglia
              Pa s ovim igračima nije ni čudo biti razbijen od ovakve hrvatske
              Ti igraci nebi imali mjesta u repki npr mexica (svaka im čast)
              Sutra arg treba navijat za x ili pobjedu Nigerije pa da sami ovise o svojoj sudbini


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Eno ga u temi reprezentacije piše kako je Adem odigrao odličnu utakmicu. A sad će ovde da dođe da izbaci neku statistiku whoscore? da nam otvori oči.
                Pratio sam. Glumi dečko nekog analitičara, smešno je.

                Kako bi Ikardi Iguain iza Dibala ovo sabili, haos. Ovako svi igraju a nema hemije jer ih mali diktator smara.

                Btw došao Jevtović Bakulin kum. #stopkronos

                Comment


                • Srusiti pravila i dati celavom priliku da pozove jos nekoga, pa da gore gledamo Meza, Pratto, Lavezzi. Caballeru kapitensku isto dati, a mozda da na golu Guzman i Andujar dobiju jos neku sansu.

                  Fura nesto iz argentinske lige igrace, a najbolji golman kojeg imaju i dolazi iz te lige uredno sjedi na klupi.

                  E moj Jorge, bio si mi drugi najdrazi trener, a sad ti zelim sve najgore u tom poslu.
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Hrvati mi uz Portugal deluju kao najozbiljniji tim na turniru.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Ali kako ga je panika uhvatila pa redom ubacuje Iguaina, Pavona i Dibalu.

                      Neka samo mlatara rukama i vice vamos, vamos. Jbs taktiku i balans.

                      Comment


                      • Ako Nigerija dobije Argentina ima fine sanse. Ali, cisto sumnjam da ce Nigerija da dobije. Onda im treba pobeda protiv Nigera i da Hrvati ne izgube od Islanda.
                        Ima tu jos kombinacija u zavisnosti od rezultata meca Island Nigerija ali me mrzi sada da ih kuckam.
                        Bitno je da Gaucose opasno jebe ovih 0-3. Sjebalo im gol razliku.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Hrvatska uz malo srece moze do poluginala...
                          GIFSoup

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Hrvati mi uz Portugal deluju kao najozbiljniji tim na turniru.
                            Meni Portugal uopste ne deluje ozbiljno. Takmicarska ekipa jesu, ali previse obazrivi. Mada tako su navikli, tako im lezi. Opet, ne verujem da ce daleko.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Nije trener kriv Mesi je kriv. Nije dovoljno biti ružan i nizak valjda da bi pokupio sve simpatije i da bi uvek imali opravdanje za tebe.

                              Svi znamo da je on pravio sastav, ni najgluplja budalčina ne bi držala Dibalu na klupi i Ikardija van prvenstva. Dibala da im je beka igrao bolje bi bilo nego da ne igra.


                              Najbolje bi prošli da Mesi nije igrao. Tj ako je uopšte igrao. Nema ga ko protiv Rome.

                              Najishajpovaniji igrač u istoriji fudbala. Top igrač, ali nema on glavu da bude najveći.

                              Comment


                              • Nije se Mesi ni trebao vracati u reprezentaciju. Sada ce samo da ga pljuju jer je Kabaljero ono uradiio.

                                Sampaoli ne bi Mezu izvadio iz igre da je pitanje zivota.

                                Comment

                                Working...
                                X