Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danci ubili tempo.

    Comment


    • Jel je dozvoljeno po grupama i nama da pisemo ili samo modovima?

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Dozvoljeno je.

        Comment


        • Danci odlučili da idu na bod u 2. poluvremenu.

          Šteta što nisu kažnjeni. Australija se bori koliko može.

          Comment


          • Aha, hvala. Zbunilo me sto u 2 grupe samo modovi nesto piskarali editovali tabele...a ja mogu svuda, pa bolje da proverim.

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Olja da me pogrešno ne shvatiš, mislim da je tebi dozvoljeno svuda da pišeš.

              Da se ja pitam.

              Comment


              • Da Australija ima Kjuela, Kejhila dobila bi ovo.

                Comment


                • Opet se provukoše Danci. Nadam se čudu Perua sad, pa da Francuzi u zadnjem kolu napune Dance.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by MarkoNFL View Post
                    Olja da me pogrešno ne shvatiš, mislim da je tebi dozvoljeno svuda da pišeš.

                    Da se ja pitam.
                    Haha e tako se to radi, ako niste znali

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Jel je dozvoljeno po grupama i nama da pisemo ili samo modovima?

                      tt
                      Naravno Olja, i napravili smo teme po grupama da se moze komentarisati sve vezano za te timove tako da samo pisi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Jel moguce da se Desam opametio i stavio Zirua u prvu
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Počela je žurka Hernandezu protiv Karilja.
                            sigpic

                            Comment


                            • Greota je sto su ovi Danci uopste dosli na svetsko.
                              Francuzima zelim sto gori plasman, da bi konacno smenili ovu pojavu od selektora.
                              Jedini igrac Juventusa koga ponosio organski nisam.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Greota je sto su ovi Danci uopste dosli na svetsko.
                                Francuzima zelim sto gori plasman, da bi konacno smenili ovu pojavu od selektora.
                                Jedini igrac Juventusa koga ponosio organski nisam.
                                Danci su bili klase u kvalifikacijama, razbili su sve...
                                a po ovome sad samo 5 reprezentacija zasluzuje svjetsko da igra...
                                poslije svake utakmice naidje neko da ispravlja sve i svakoga

                                Comment

                                Working...
                                X