Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    I jasno je da Murinjo nista nije kriv za Pogbu, on kod Murinja jos i dobro izgleda
    Iskreno ja bih igrao sa Toliso-Kante vezom, ubacio napred Zirua umesto Pogbe, Grizos iza, krila nek se poredjaju kako hoce.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by reddevil96 View Post
      Ako pored kantea koji pokriva pola terena ne moze doci do izražaja onda ne znam s kim bi moga


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Kante će da lipše jer Pogbe nema nigde.

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Sve vise i vise sam misljenja da ga treba prodati ako dodje dobra ponuda.

        Ocigledno da ne moze da ode na nivo iznad sto je zalosno


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Ja sam to "odlučio"

        Ali Marsijal je bio aktuelan na temi.

        Comment


        • Originally posted by MarkoNFL View Post
          Kante će da lipše jer Pogbe nema nigde.
          Pa Toliso je tu vise defanzivno orjentisan od Pogbe ali problem je sto ovog nema nidje u organizaciji.

          Zali boze predispozicija


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Pogba, gde si čoveče.

            Comment


            • Kad je ovaj ukapirao... šta reći...

              EDIT:
              Komentator

              Comment


              • Nema ovde leba bez Zirua, obecavajucih prvih 15-ak minuta kasnije tuga.

                A i ovi Australijanci su cvrsti i borbeni, tesko ce ovako probiti.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Nema ko da iskreira ovde bilo sta ili da nametne tempo, Pogba nikakav kao sto sam i očekivao... Ziru i Fekir bi lagano mogli da preokrenu ovo.

                  Comment


                  • Fekir je out iz nepoznatih razloga.

                    Video sam da je bio ubijen u pojam na prijateljskoj.

                    Comment


                    • Pogba je pretalentovan, ali il je glup ili bezobrazan...Ne kontam lika koji moze da bude top 3 na svetu da ga to ne zanima

                      Comment


                      • Koja je greska bila nepozivanje Rabiot-a.
                        Toliso je osrednji nivo, nista posebno.

                        Pavard ne znam ni sta igra covjek, cudno mi da protiv Australije nije Sidibe starter.

                        I jos bez Zirua u mecu koji je bas za njega.
                        Dembele ne zna gdje bije


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Kasno se uključih, taman na drugo poluvreme, ali koliko vidim nisam mnogo ni propustio.

                          Ovo što nema Zirua u timu...no comment. Pa protiv koga će da igra ako neće protiv ovakve ekipe.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Pogba je pretalentovan, ali il je glup ili bezobrazan...Ne kontam lika koji moze da bude top 3 na svetu da ga to ne zanima
                            Daleko je on od tog nivoa, prehajpovan u svakom pogledu pogotovo ovde na forumu. Imao jednu brutalnu sezonu u Juve-u i to je to, po glavi je nista bolji od Marsijala.

                            Rabiot i Paje fale ovde.
                            Last edited by krele90; 16-06-18, 12:22.

                            Comment


                            • Ovom shitshow-u fali jedna stvar da sve izgleda jos gore, Marsijal.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Ubija ovaj VAR car fudbala oni posle 3 minuta gledaju da li je penal...

                                Jos najbolje juce da su Costi ponistili onaj lep gol jer se gledao faul nad Pepeom...
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X