Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baš, štoperi na 20/30 metara od gola. Inače, Henderson igra fino na ovom prvenstvu, deluje da je pun samopouzdanja.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Navijam za Engleze, ali bas su mi jezivi. Nema tu kvaliteta osim malo u odbrani i Kane Ali i ajde Lingard. Kad im vidis klupu place ti se. Par ok napadaca i nista vise...
      Kazem navijam za njih, al bas su gadovi

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Navijam za Engleze, ali bas su mi jezivi. Nema tu kvaliteta osim malo u odbrani i Kane Ali i ajde Lingard. Kad im vidis klupu place ti se. Par ok napadaca i nista vise...
        Kazem navijam za njih, al bas su gadovi
        Džesija si morao prvo da navedeš, sramota

        Comment


        • Lingard i Ali ne postoje na terenu, izvlaci ih Henderson na sredini.
          sigpic

          Comment


          • Fali ovom timu Engleske kreativnosti. A nema koga ni da uvede, ja bih probao Rashforda umesto Lingarda/Sterlinga.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Dele Ali već neko vreme diže mi tlak u reprezentativnom dresu. Apsolutno ničemu ne doprinosi, šta više, smetnja je za neku konkretniju igru.
              Dosta mi je oskudna klupa Albiona tako da osim Raša ne bih znao koga neznalica Sautgejt da uvede.


              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Navijam za Engleze, ali bas su mi jezivi. Nema tu kvaliteta osim malo u odbrani i Kane Ali i ajde Lingard. Kad im vidis klupu place ti se. Par ok napadaca i nista vise...
                Kazem navijam za njih, al bas su gadovi
                Ali? Loš Lingard za njega izmislio fudbal.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • I ovi Englezi ovakvi ce u finale.Ovo je tragedija.Na sta je spao fudbal.Oprosti Markane ali vjerujem da i ti kao realista vidis o cemu pricam.I ti Ruzni isto oprosti sto ih ovoliko klevecem ali su stvarno neznalice,samo umiju da trce gore dolje.
                  Last edited by E1_PG; 03-07-18, 20:15.

                  Comment


                  • Aaaaa kako mu je skinuo...

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_pg View Post
                      I ovi Englezi ovakvi ce u finale.Ovo je tragedija.Na sta je spao fudbal.Oprosti Markane ali vjerujem da i ti kao realista vidis o cemu pricam.
                      Vidim, dobri moj Ivane. Ali opet, bolje i to nego braća Hrvati. Ako osvoje, morali bi da im kao poklon damo Vojvodinu, ako ne i da se povučeno sa Balkanskog poluostrva i sreću pptražimo negde drugo. Bio bi to veliki udarac.
                      Last edited by mark !t zer0; 03-07-18, 20:17.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Ahahahahaha...

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Ali? Loš Lingard za njega izmislio fudbal.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Ne moze Ali da igra ovu postavu, ne znam uopste sto tupavi Sautgejt tupi sa ovom taktikom...

                          Aj bjez, kakav penal.

                          Comment


                          • Kakav penal

                            Ovo su krađe u rangu s Korejom 2002 s obzirom na to da VAR postoji

                            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                            Comment


                            • Kakva sprdnja od penala. A ni VAR nece da pogleda, kakav je ovo klosar...

                              Comment


                              • Bice ovde crvenih

                                Comment

                                Working...
                                X