Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ako su prošli kroz golgotu ne bi li pobedili, svaka čast Belgiji na veri da mogu posle senzacionalnog šoka i 0-2 preokrenuti i izboriti okršaj sa Brazilom. Tu se vidi sva snaga kolektiva koji nije pokleknuo ni posle 2 gola manjka.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Pricajte sta hocete,ali Japan dosao da igra fudbal protiv Belgije.I na 2-0 su napadali momci.Odlicna taktika Japana sa presingom.

      Martinez na 2-0 video da nema zezanja, uceo visoke igrace i samo udarao centarsuteve.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • To su razlike u mentalitetu.

        Mi dižemo ruke, a i noge posle primljenog gola u 5. minutu.

        Comment


        • Originally posted by MarkoNFL View Post
          To su razlike u mentalitetu.

          Mi dižemo ruke, a i noge posle primljenog gola u 5. minutu.
          Ja ne znam da smo ikad preokrenuli neku utakmicu, neku bitnu utakmicu da smo preokrenuli.

          Comment


          • Mislim da je prošla bila u kvalifikacijama protiv Češke, tamo negde 1995.

            Comment


            • Originally posted by MarkoNFL View Post
              Mislim da je prošla bila u kvalifikacijama protiv Češke, tamo negde 1995.
              97 ... Pogodi jednom godinu
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Hteo sam da ispravim

                Da za SP 1998.
                Last edited by MarkoNFL; 02-07-18, 21:22.

                Comment


                • @Krtola
                  Jbt, prepade me...
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Bogami ne treba ovde Švajcarsku otpisati za sam kraj. Ne šalim se. Na rezultat mogu igrati sa svima.

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Ta kretnja je nesto osnovno u fudbalu. Za ostavljanje lopte i pregled igre kapa dole.
                      Nek je najosnovnija kretnja, glavu dajem da taj tvoj sa avatara ne bi uradio ni jedno i drugo.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Nek je najosnovnija kretnja, glavu dajem da taj tvoj sa avatara ne bi uradio ni jedno i drugo.
                        A ne, nego bi u kontri duplirao nebranjeno krilo, jos bi mu i stopera navukao. Nemoj da si neozbiljan, svaki polupismen napadač bi uradio isto. A pogotovu što su imali par ovakvih kontri, deluje uigrano. Što se tiče drugog poteza, možda i ne bi, samo što bi do tada već spakovao dva komada.
                        Last edited by mark !t zer0; 02-07-18, 21:35.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Kejn je 2 puta bolji od Lukakua ali i kao takav je ispod Dijega Koste i Kavanija.

                          Po meni je Azar do sada dokazao klasu, a Mbape pokazao. Ko je digao cenu to je sigurno desni bek Paname, Kvintero iz Kolumbije, Inui ovaj iz Japana nije loš. Rebić iz Hrv, i naravno neprevazidjeni argentinski as Meza.

                          Comment


                          • Daj ga bre!
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Platio bih da na SP gledam Švedska - Švajcarska hokej, ali dobro...

                              Comment


                              • Originally posted by bounty hunter View Post
                                Platio bih da na SP gledam Švedska - Švajcarska hokej, ali dobro...
                                Da je hokej u pitanju znao bi na koga staviti ulog [emoji5]

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X