Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto je najgore, ja i dalje kontam da moze Belgija da izvuce ovo. Toliko mi ne ide u glavu ovo sto gledam i rezultat.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • E moj Lukaku džaba ti sve sine. Kako bi ovo Kavani nabo glavom.

      Najbolje prvenstvo koje sam gledao je ovo. Pokazuje da je ovo ipak kolektivni sport i vraća vrednost kolektivnom duhu, taktici i filozofiji fudbala.

      Comment


      • Daj Rom to.

        Felaini spasilac


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Mančester Siti ima najgore štopere na svetu. Otamendi, Kompani. Da im manje bunkerišu ne bi pobedili pola onih tekmi. Treba napasti taj Siti i ove rupe izbušiti kad nemaju veze.

          Premijer liga izvikana načisto. I Španija i Italija su jako dobre. Ali marketing, tv prava, sve... PL je zato br 1
          Bravo
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Meni je od svega ovoga najtuznije sta Martinez radi sa De Brujneom. Covek igra klasicnog centralnog veznog. To je ubistvo. Prvo sto je u odbrani tuzan, drugo sto ni ne ulazi ofanzivno u pozicije iz kojih bi mogao da ima impact na zavrsnicu kao u Sitiju. Ogromna je neznalica Martinez, ogromna. Lukaku ne zna ni sam dal treba da se nudi na pas ili da se fokusira na zavrsnicu. Pakao sta uradi covek od najbolje generacije koju ce Belgija ikada imati.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Da Bog da jos 2 primili. Felaini. Ajmo bunarenje, ideje bez mrtvi Martinez. A Lukaku sa 3 metra ne moze spakuje.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Rastaviše ih Japanci.

                Sve sa Azarom, Lukakom, itd.

                Comment


                • I pokazalo je da nije dovoljno imati dobre igrače ako je ovca na klupi. To je primer i Irana i Keiroša.

                  Comment


                  • Sad ce ih bas spasiti Felaini...

                    Comment


                    • Ma da, jebeni Chadli i Fela ce da te iscupaju...

                      Comment


                      • Gde su krenuli bez bekova na SP, majko mila?
                        sigpic

                        Comment


                        • Izvedi De Brujnea picko, vidis li da je svaki napad upropastio
                          sigpic

                          Comment


                          • Japanci, samuraji gledaju da još uvaljuju.

                            Comment


                            • Ne bi me sad čudilo da Rusi osvoje. Putin HAARPom da namesti minus temperaturu, da proradi rusku rovovski duh, finale sa Japancima ko rat 1904/5. Zategnuti diplomatski odnosi.

                              Comment


                              • Bolje sa Felainijem, prije ce ga iz bunarenja dati nego li iz neke akcije.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X