Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mesi je bolji od Ronalda i Maradone. Nego loši saigrači u Argentini i nema tim. Vodio je timove uvek do finala - 0 golova u nokaut fazi. Ipak je Maradona igrao tada sa klasama, sećate sa onog što je posle igrao onde i onog što je igrao tamo. I onaj pozadi što je posle igrao onde. A imao je i trenera. Bure kokaina ma koliko ga ne cenim zbog nesportskog života, je no 1.

    Comment


    • Kako će štoperi Atletika da pojedu Ronalda večeras, završiće karijeru dva "najbolja igrača u istoriji" bez gola u nokaut fazi Svetskog Prventstva.

      A meč će da reši igrač što je pre par godina pokraden za zlatnu loptu.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Suarez postize 3 gola.Vamos Urugvaj!!!!!Vamos bracooo!!!!!!Da se posalje Kristijano kuci,da se ne slade navijaci Reala ispadanju Mesija nego da i oni budu tuzni kao i mi danas.

        Comment


        • 2 gola CR7[emoji41]

          Ajmo legendo, posalji Suareza da pravi drustvo Mesiju


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by Ivan_pg View Post
            Suarez postize 3 gola.Vamos Urugvaj!!!!!Vamos bracooo!!!!!!Da se posalje Kristijano kuci,da se ne slade navijaci Reala ispadanju Mesija nego da i oni budu tuzni kao i mi danas.
            Ma koji Suarez, on imao čovek sreće što je igrao u perfektnom sistemu kod Rodžersa. Inače bi za njega čuli samo kada ugrize nekoga u Holandskoj ligi. Kavani je za njega tata.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Maradona, koliko god lud, je pojam za Mesija

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Ma koji Suarez, on imao čovek sreće što je igrao u perfektnom sistemu kod Rodžersa. Inače bi za njega čuli samo kada ugrize nekoga u Holandskoj ligi. Kavani je za njega tata.
                Isto ka Mesi,sistemski igrac razumies.Ne zna taj nista.

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Isto ka Mesi,sistemski igrac razumies.Ne zna taj nista.
                  Upravo. Nego statističari pusti, nisu šutnuli loptu u životu, pa ne znaju. Nisu gledali Pelea oni, ne bi ovako lupali da jesu. Čovek sa jednom kraćom nogom, čini mi se levom dal, doninirao fudbalom.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Upravo. Nego statističari pusti, nisu šutnuli loptu u životu, pa ne znaju. Nisu gledali Pelea oni, ne bi ovako lupali da jesu. Čovek sa jednom kraćom nogom, čini mi se levom dal, doninirao fudbalom.
                    Best obrne 10 zena,popije 6 litara viskija izadje na teren i da 4 gola Evertonu.A ovo danas sve pederi.

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Upravo. Nego statističari pusti, nisu šutnuli loptu u životu, pa ne znaju. Nisu gledali Pelea oni, ne bi ovako lupali da jesu. Čovek sa jednom kraćom nogom, čini mi se levom dal, doninirao fudbalom.
                      Garinca Markane, Garinca .... Decak sa brojem 10 je imao istu duzinu oba svoja ekstremiteta
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • 2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA (Uživo komentarisanje)

                        Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Upravo. Nego statističari pusti, nisu šutnuli loptu u životu, pa ne znaju. Nisu gledali Pelea oni, ne bi ovako lupali da jesu. Čovek sa jednom kraćom nogom, čini mi se levom dal, doninirao fudbalom.
                        Vrvt mislis na Garincu


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Best obrne 10 zena,popije 6 litara viskija izadje na teren i da 4 gola Evertonu.A ovo danas sve pederi.
                          A Neimara takne Ljajic - ovaj se okrene 17 puta oko svoje ose i to sve na travi - kako je ono uspeo svaka mu cast.... Koji ti treba skil da se onako izokreces i izvaljas
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_pg View Post
                            Best obrne 10 zena,popije 6 litara viskija izadje na teren i da 4 gola Evertonu.A ovo danas sve pederi.
                            Jebo te Best.

                            Originally posted by Sandugp View Post
                            Garinca Markane, Garinca .... Decak sa brojem 10 je imao istu duzinu oba svoja ekstremiteta
                            Sandu, nemoj mi ti meni pricati o Garinci. Njemu je desna bila kraca. Eeee uhvati me nostalgija kad se samo setim tih majsota..

                            @miki ma jok, Pele, on je ranije bio, Garinca je tek posle, mada je i on veliki, nema sta. Ali Pele je bio poseban. PELE.
                            Last edited by mark !t zer0; 30-06-18, 18:54.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Jebo te Best.



                              Sandu, nemoj mi ti meni pricati o Garinci. Njemu je desna bila kraca. Eeee uhvati me nostalgija kad se samo setim tih majsota..

                              @miki ma jok, Pele, on je ranije bio, Garinca je tek posle, mada je i on veliki, nema sta. Ali Pele je bio poseban. PELE.

                              Ma sta ces se secati ... dovoljan ti je taj BOG sa avatara. Njega ne moras da se secas
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • A sada spektakl.

                                Razum kaže Portugal, srce kaže Urugvaj...

                                Comment

                                Working...
                                X