Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je li realno da je ovaj Otamendi ovoliko glup?

    Comment


    • Originally posted by Baka View Post
      Mesi mrzi Dibalu, a ko zna kakve dilove ima sa Mezom... Sampaoli doktor no mu Mesi veli svaku utakmicu ocu drugi sastav.

      Fala Urosu, Lejkerboju i Ruznom na ovim masterclass analizama.

      Sent from my LG-H818 using Tapatalk
      Mora da se pljuje po malo, ne bi sport bio to bez tog banter-a sto kazu Englezi

      Comment


      • Pali kući dečko. Baj baj. Čestitam Ronaldu Zlatnu loptu. Zaslužio si majstore.

        Comment


        • Odlican mec

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Princoni. View Post
            Nije los ovaj dzoker sa klupe Argentine, mislim da se Aguero zove ili tako nesto
            Nema on kvalitet da počne. Nedokazan igrač.

            Comment


            • Šurda da otpeva Mesiju A SAD ADIO...

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Kakva kontra veceras ce biti posle ove goleade jedno 0 0 zakucano pa na penale Urugvaj
                sigpic

                Comment


                • Zasluzeno Argentina ide kuci, samo zali boze sto najbolji igrac sveta igra u ovako disfunkcionalnom timu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne verujem da ćemo videti nešto bolje od ovoga.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • I meni se svideo taj Aguero. Ne znam gde igra ali je top igrač. I onaj Di Maria im je dobar, kapitenski. (kako sam dosadan izvini Mesaja, jače je od mene)

                      Comment


                      • Koja je kvota da ce Mesi (ponovo) prestati da igra za Argentinu?

                        Comment


                        • Da je najbolji igrač od takvog disfunkcionalnog tima napravio bi respektabilnu momčad i pogurao je do velikih visina. Ne bi glumio i zvezdu, selektora, predsednika saveza... Jednostavno ne ide.
                          Originally posted by srdjan_sl View Post
                          Zasluzeno Argentina ide kuci, samo zali boze sto najbolji igrac sveta igra u ovako disfunkcionalnom timu.
                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Kuku zeno, jel ostalo nesto sminke u sminkernici

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Da je najbolji igrač od takvog disfunkcionalnog tima napravio bi respektabilnu momčad i pogurao je do velikih visina. Ne bi glumio i zvezdu, selektora, predsednika saveza... Jednostavno ne ide.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Pozdravili su te Ibra, Best, Gigs...

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Da je najbolji igrač od takvog disfunkcionalnog tima napravio bi respektabilnu momčad i pogurao je do velikih visina. Ne bi glumio i zvezdu, selektora, predsednika saveza... Jednostavno ne ide.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Doveo ih je pre 4 godine do finala, i da nije bilo onog cokera i osvojio bi, malo li je.

                                To sto je tim do boli neizbalansiran i sto postoji milion drugi problema ne bi resilo ni 10 Mesija ali ako mislis da je Mesi prevara ko sam ja da ti branim da zivis u zabludi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X