Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da su im igrali Dibala, Ikardi, a Messi ostao kući sa Bijelsom npr. kao slektorom...

    Comment


    • Evo ovo ljudi nazivaju magijom npr. Dečko prenizak nisko težište ne možeš ovo očekivati od Ronalda. Zato CR leva, desna, van 16, glava. Dakle, nije Mesi tolikoo.. Nije jednostavno.

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Kvazitrener doveo Čileance do titule najboljeg u Južnoj Americi. Pod njegovim vođstvom Sevilja igrala lepršav i efikasan fudbal... Ipak bi rek'o da je Mesi glavni krivac za propadanje. Nikada klanovi nisu doneli dobroga.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
        To jeste, problem je sto je argentinska svlacionica prepuna velikih Ega, naravno da je tu najveci Ego Mesijev, a Sampaoli je imao konstantnu potrebu da mu se uvlaci i da sve njemu podredi, umesto da vodi svoj posao. Generalno je dobar trener i igra dobar fudbal, samo sto definitivno nije za selektora Argentine dok je tu ova generacija

        Comment


        • Tek sa ovakvim saigračima vidiš koliko je Otamendi u suštini smešan defanzivac.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Zato je Ronaldo spolja nabedjen i drzak, ali milina je igrati sa njim. Tera te da budeš bolji. Ovaj šeta ko duh po terenu. Gleda gde su Buskets, Ćavi i Iniesta.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Iako svi znamo da je kriv Leo Mesi. Ne mogu te nazivati najboljim ikada a da uvek budu drugi krivi kada ne postojiš.
              Slazem se, i najgluplja je ona prica kako Mesi nema Ego, i kako je on nesebican i dobar lik, a u stvari ovde u Argentini je sve pod njegovom kontrolom nesto tipa LeBron-Cavs

              Comment


              • Kante igrac utakmice
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • To ti je tako brate moj kad si nizak i ružan čovek. Neće valjda većina gotiviti Ronalda. Sportista, profesionalac, bez tetovaža, posvećen, drži do sebe i ne krije ego. Kad ne znaju šta će kažu - peder.

                  Mesi je vrh igrač ali ne vidim toliko drastičnu razliku.


                  E moj Sampaoli ne igra ti Kun Aguero majmunez

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    To ti je tako brate moj kad si nizak i ružan čovek. Neće valjda većina gotiviti Ronalda. Sportista, profesionalac, bez tetovaža, posvećen, drži do sebe i ne krije ego. Kad ne znaju šta će kažu - peder.
                    Hahahahahaha bukvalno

                    Comment


                    • Mesi mrzi Dibalu, a ko zna kakve dilove ima sa Mezom... Sampaoli doktor no mu Mesi veli svaku utakmicu ocu drugi sastav.

                      Fala Urosu, Lejkerboju i Ruznom na ovim masterclass analizama.

                      Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                      Comment


                      • Otamendi ljiga
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Veliki Tjeri Anri ni slutio nije koliko će biti skupa slika.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • A ne no Sampaoli bira Mezu ispred Dibale. Ko što je Muslin sam odlučio da ne zove SMS. Stigla direktiva ovome od Kokeza ovome od Mesija.

                            Comment


                            • Nikiii

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Nije los ovaj dzoker sa klupe Argentine, mislim da se Aguero zove ili tako nesto

                                Comment

                                Working...
                                X