Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SMS los, ali Mitrovic je duplo gori.
    sigpic

    Comment


    • I to je pred prvenstvo ponosno izjavio igraćemo visoko sa defanzivnom linijom. Kakav stručnjak. Umesto da se prilagodi timu koji ima on je unapred zacrtao šta će igrati.

      Comment


      • Hahahahaha, e moj Nejmare, kako te sramota nije
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Da li je moguce da tri igraca stoje ispred Kutinja i niko ga ne napada, a ne pokrivaju ni nazad rupu.
          Jeste SMS los, ali i svi ostali su, ako bi Matic igrao u 99% reprezentacija onda je ovo najlosije vreme fudbala u istoriji.

          Na kraju krajeva, previse su se uplasili Brazilaca i ne pokušavaju cak da dodju do gola nikako drugacije sem dalekim ispucavanjima.
          sigpic

          Comment


          • Gledam Sergeja, vidim Pogbu.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Ja ne znam na koji drugi nacin mi i mozemo igrati protiv Brazila sem na kontru i klasicno bunarenje. Te price evropski Brazilci, lako i poletno nije izvodljivo kada se sagleda objektivno trenutna situacija. Imamo selektora koji je odrzao dva i po treninga.

              Jebiga sad samo preostaje na snagu, na prekide i da nas pogleda sreca malo.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Kaže Aca Stojanović ... "mislim da igrači nisu poslušali predlog sa klupe da se šalje lopta na Mitrovića"...

                Odradio jedan intervju sa njim zaljubio se u njega. Čak je izjavio i da je fizički najjači centarfor pored živog Lukakua.

                Comment


                • Ako vec gubimo,daj neki napad bre.Svi poplaseni,ne mogu obican pas da pogode.

                  Imas Ljajica,Tadica,SMSa koji mogu da kreiraju nesto,a mi samo na Mitrovica igramo...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Igramo protiv Brazila, nismo mi Brazil ljudi )
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Kaže Aca Stojanović ... "mislim da igrači nisu poslušali predlog sa klupe da se šalje lopta na Mitrovića"...

                      Odradio jedan intervju sa njim zaljubio se u njega. Čak je izjavio i da je fizički najjači centarfor pored živog Lukakua.
                      Crveno-beli oglav je cudo.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • SMS žrtva taktike. Suviše daleko od Alisona da bi mogao iskreirati sebi nešto.
                        Pribojavali smo se kiks gola, nažalost dopustili smo Paulinju ulazak iz drugog plana.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Pazi ja razumem i igrače. Plasiraš se na prvenstvo i dodje mutavi Kokeza i promeni ti trenera.

                          Mislim da jedan Matić razmišlja u glavi kad mu Krstajić vodi trening "Zašto mi je ovo trebalo u životu?"

                          Od promena kapitena, šta sve ne. Tek će isplivati tu za koju godinu šta je bilo.

                          Comment


                          • Kakva smo boranija, jurimo Brazilce ko muve bez glave po terenu, ostavljaju prazan prostor, ne mogu loptu da zadrze, daju tacan pas... a oni mogi da urade sta hoce i taman koliko im treba. Jedino neki kiks moze da ih kosta nekog gola recimo, sve ostalo je u domenu teorije.
                            Ne vredi ljudi, ne moze na silu ni sa ovakvim timom.

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Kod nas jedino Ljajić igra večeras i donekle Matić. Ostali statiraju u kukuruzu.

                              SMS je već drugu utakmicu naš ubedljivo najgori igrač.

                              Comment


                              • Pa ljudi bre, ovaj Krstajić nema profi licencu, a on nam selektor...
                                3 boda sa prvenstva i kolo da igramo svi...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X