Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I treba, kad ne pozoves najboljeg igraca.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Steta bas sam se nadao uzivanju i dranju od strane Brazilaca,al dobro svaki dan je dobar,kad Nemacka izgubi

      Comment


      • Comment


        • Otvara nam se lepo

          Comment


          • Comment


            • Hvala Korejcima za ovo

              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Ozil,Miler,KEDIRA-penzija
                Još čovek izbacuje Kediru i Gorecku,a ubacuje Gomeza i Milera u 50 minutu,totalni dizbalans,Kros sam na sredini.
                Mada bolje za njih što su ispali,razbio bi ih Brazil ili neko drugi,ovako manja bruka.
                sigpic

                Comment


                • I cekaj sad. Holandjani ga ispusise za svetsko zbog Svedske. Svedjani direktno izbace Italijane. Dobiju dve utakmice u grupi i nesrecno izgube od Nemacke. I vi ste sad u fazonu da ce imati srece onaj tim koji izvuce Svedsku u 1/8? Seriously?
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Inace tek se sad vidi koliko je potcijenjen Klose i koliko je bio dobar ustvari, Njemci nemaju centarfora na ovom turniru. Humels je uzasno precijenjen stoper, Boateng suspendovan ali je jasno da on drzi tu odbrani, a Lama i Svajnstajgera je jednostavno nemoguce zamijeniti, ko zna koliko ce vremena proci dok budu uspjeli njih iole da zamijene na pravi nacin. Ozil bivsi igrac, krila dobra na papiru na terenu i ne bas, Gomez jedini klasicni napadac ali njegovo vrijeme je proslo, a nije ni prva opcija svakako. Na Euru su oni bili dobri, iako su ispali od Francuske u polju su bili bolji cijelo vrijeme, ali tada je Svajni i dalje bio tu, pa makar samo u svlacionici iako je itekako imao ulogu i na terenu, Nojer bio u top formi, Miler igrao fudbal, ovo sto sad radi vise ni na sta ne lici, ali oni ce biti u redu, uvijek budu na kraju krajeva, nece me iznenaditi ako osvoje Euro za dvije godine.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jeste mi drago sto su ispali, ajmo Brazilci s njima kuci veceras! Optimistican sam, ali nemamo mi muda za ovako nesto.

                      Na ovom SP ste videli zasto ne volimo mnogo Ozila u timu, nikakav doprinos igrac manje na mnogo utakmica. Potrosac lopti (Alexis Sanchez) BOG FUDBALA za njega.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Na euru Nemci nisu imali srece jer su bili urnisani i desetkovani (povredama, suspenzijama), pa su Francuzi nekako na jedvite jade uspeli to da dobiju.
                          Ovde vec sreca nije igrala skoro nikakvu ulogu. Dva poraza - od dve reprezentacije koje su po svemu miljama iza njihove - mnogo je. Zasluzeno su ispali.
                          Jogiju Levu (lol kada vidim kako ga zovu Jogi uhvati me muka - pa moram i ja tako da ga nazovem ) je najbolje da se povuce. Sto ce on verovatno i uraditi - sjebao je stvar. Svaka cast za sve sto je ruradio u proslosti, ali u fudbalu je jedino bitno "ovde" i "sada".

                          Jedno iznenadjenje se desilo, ispala je u grupnoj fazi takmicenja jedna od najvecih reprezentacija sveta. Da ispadnu dve, i to isti dan - mnogo je.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Inace potpuno je fantasticno sta rade Svedjani sa dugim loptama, dje je god posalju tu je njihov igrac da je primi bez problema, prosto nevjerovatno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Vata me šveCki hajp
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Ajmo braćo!

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X