Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vamos Argentina!!!


    Sledeći su petlići.

    Comment


    • Pa ne znam za penal, od glave u ruku, nastavljena igra, top sansa, mislim moze da se sudi ali od tijela se obicno ne sudi. Ipak ostaje gorak ukus u ustima jer je Nigerija imala sanse i bas steta sto neke od njih nisu iskoristili i sto nisu ranije poceli da igraju. Pritom je krajnje degutantno da biva nagradjen najveci luzer od kad je fudbaal, Gonzalo Iguain i da gledamo jos neko vrijeme retardiranog ulicara Maradonu. No ono sto sam rekao da veliki nadju nacin i da mogu posto se provuku biti opasni stoji, iako Francuska izgleda mnogo ozbiljnije to ce biti utakmica na noz sigurno, dobili su novi zivot i novu nadu, a onda je sve moguce.

      Hrvatska profesionalno, Perisic jos jednom dokazao da je masina.

      Kako nije sramota ovog Sofranca da ovoliko laze i da pojma nema nije mi jasno, neki dan povezuje Pabla i Andreasa Eskobara, da su bili rodjaci, danas ne moze da ubode ko je dao gol, prvo veli Agero, pa onda se dere pola sata Banega pa se onda jos pola sata iznenadjuje kako ga je dao Roho
      sigpic

      Comment


      • Klasičan trol. Znao sam to i sa starim nickom samo me ovaj nov nervira.

        Jeste drogirani smo, samo si ti ful trezven.

        Comment


        • Francuzi trljaju ruke. Kante ako bude na visini zadatka Francuzi ce deklasirati Argentinu.




          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Hrvati posteno nocas nema sta.
            Nije bio penal,ono se ne svira ljudi,od glave,jos je onaj imao zicer.

            Comment


            • Prvi decembar bjese

              https://www.sofascore.com/world-cup/...1e8c0583c5c1b9
              sigpic

              Comment


              • Cakir majstor -.- je pokazivao da je ovaj glavom udario u ruku...sad kako se to ne racuna ne znam...kao nije namerno sta li.....ali se secam u prvom kolu da je bio slucaj kada je isto od glave igrac odbio sebi na ruku doduse u padu... i nije sudjeno. Cirkuzijada u tumacenjima -.-

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • RTS nas troluje samo tako.
                  Gde li nalaze ove strucnjake da mi je znati.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Messi do Boginje, ajmo sad
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Ne bi niposto smjela Francuska da ispadne od ovakve Argentine, a ne vjerujem da za nekoliko dana Argentinci mogu dici nivo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mislim kako ne znamo kada je i sta penal? Mislim na nas ovde

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Hrvatima je Danska najvaznija, ako nju prodju nema razloga da ne idu do kraja, ali bice im tesko, veliko breme favorita nose, a jedna greske moze da te vrati kuci.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by dekinjo
                            Komentariši dešavanja, a ne mene.

                            Veze sa životom, ne sa fudbalom, već sa životom nemaš ako je tebi ono penal bio. Već im je dosuđen jedan sumnjiv, ajde sad da sviramo penale ko na traci za Nigeriju, pa to ni Švajcarci nemaju.
                            Pa ja i ne kažem da imam veze preterano nego vidim od glave u ruku. Glavu na panj stavljam da se igrač zvao Duško Tošić da bi bio penal. Evo seci.

                            Comment


                            • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Goku je l bi nama sudili ono kao penal? Iskreno mišljenje...Ja mislim da bi.

                                Comment

                                Working...
                                X