Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Da veoma gadni protivnici. Najneorganizovanija repka na prvenstvu i mocna Argentina gde se ne zna ko pije, ko placa U stvari zna se - placa rob od selektora
    Argentina jeste nešto najjadnije što sam video, ali opet bolje od Tunisa i Paname.

    A nisu Hrvati ne znam šta pokazali, ali na turniru sa dosta iznenadjenja rutinski rešili oba, baš lagano.

    A Rusi da su 100 puta domaćini ne vidim pre svega kako ne primaju barem 2 gola od Španije ali ja bih rekao i 3+
    Last edited by mark !t zer0; 25-06-18, 21:49.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Polako ali sigurno sudije/uz pomoc VAR-a unistavaju prvenstvo ko da su coravi,sa ovim glupiranjem oko penala/faulova...kakvi zuti Rusi,mislim sve je moguce ,lopta je okrugla,mozda i mi pobedimo Brazil,ali juce,Rusi da im nisu dali grupu koju su im dali prosli bi ko Poljaci,lagano Spanija...a ovamo 0-0 realno,al moguce da neki od majstora iz napada presudi bilo jednih ili drugih...licno bih voleo da to bude CR7...

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        VAR je totalna propast. Dovešće kroz 10 godina do totalne nesposobnosti sudija da samostalno donesu odluku.
        Au koliko je ovo tačno, samo je taj period i kraći.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Danska - Francuska su izgleda dogovorili X.

          Comment


          • Da li se kartoni brišu posle grupe ili 1/8.

            Comment


            • Koliko je tuzna ova Francuska. Zizu incoming.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Svi igraju nesto, ali Danci ama bas nista. Pa njima zvizdi cijeli stadion jer i kad imaju loptu ne idu preko centra, nevjerovatno nesto
                sigpic

                Comment


                • Fini zvižduci na kraju, apsolutno zasluženi

                  Drago mi je što se Peru pobedom oprostio

                  Comment


                  • Dogovoren X, evo i Krivokapić u prenosu kaže da je "razumljivo da igraju obe ekipe trening utakmicu"...

                    Comment


                    • Prva "nula" na prvenstvu,očekivan remi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Hrvatska bi morala proci Dansku u osmini finala...A koliko je dobra Hrvatska to ce se jos videti..Dve utakmice lepo odigrane nije dovoljno...Meni je Belgija i Engleska za sada najace dve ..
                        GIFSoup

                        Comment


                        • Čeka se da Brazil razvali 7:0 sledećeg protivnika u grupi, još im i treba pobeda.

                          A nije strano takvo brojanje kao protiv Argentine i Holandije svojevremeno.

                          Comment


                          • Ne vidim u cemu mozemo parirati Brazilu : tehnici ne,trcanju ne mozemo nikome ,taktici ne,kvalitetu igraca ne ....
                            GIFSoup

                            Comment


                            • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                              Ne vidim u cemu mozemo parirati Brazilu : tehnici ne,trcanju ne mozemo nikome ,taktici ne,kvalitetu igraca ne ....[emoji3]
                              Pa dobro onda ti bolje znas od Ramba.

                              [Video]https://youtu.be/Unbu0Fvph1U[Video]
                              Last edited by Brian McShtull; 26-06-18, 18:01.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                                Ne vidim u cemu mozemo parirati Brazilu : tehnici ne,trcanju ne mozemo nikome ,taktici ne,kvalitetu igraca ne ....
                                Treba Nejmara isprovocirati da dobije crveni karton.

                                Comment

                                Working...
                                X