Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Nikako Kostic da pocinje. Cak je i slab Ljajjc korisniji pet puta od njega.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • #92
      Originally posted by Sandugp View Post
      Nikako Kostic da pocinje. Cak je i slab Ljajjc korisniji pet puta od njega.
      Slazem se. Uostalom on uvek moze da napravi potez...Kostic tesko, videli smo ga -.-

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • #93
        Originally posted by colke995 View Post
        Ljajic definitivno najslabiji danas. Mora tu Kpstic poceti ili Radonjic. Svi ostali skroz na nivou.

        Bleki imao par sitnih gresaka, ali svaki put se iskorigovao odlicno. Za godine, fantasticna partija. Za Vukovice, Mitrovice I ostale nase igrace na stoperu, izmislio fudbal.
        A Radonjić i Kostić bi čuda napravili.

        Što volim ovakve stručnjake.

        Comment


        • #94
          Originally posted by dekinjo View Post
          A Radonjić i Kostić bi čuda napravili.

          Što volim ovakve stručnjake.
          Ajde ti strucnjaku daj predlog. Bolje znaci da drzimo Ljajica cisto ako bude neki korner da ima ko da izvede. To sto lil nista korisno nije uradio, to nema veze.

          Ma Kostic je ispao debil 2 puta, ali je bar imao prilike da ispadne debil. Ljajic nije postojao na terenu. I Radonjic I Zivkovic su bolja opcija od Ljajica ako vec Kostic nije dovoljno dobar.
          sigpic

          Comment


          • #95
            Meni se ne svidja uopste gde Ljajic i Tadic igraju. Gubljenje vremena bas, nema ozbiljnog impact-a sa bokova sa njima. Moraju blize golu da igraju ako hoces da ih iskoristis do maksimuma. I trebaju ti bekovi za sirinu. Ili ubaci neke brze igrace na bok.

            Edit: Slazem se za Zileta. Nije bolji igrac od pomenute dvojice al bi bolje legao u ovakvom sistemu.
            Last edited by bici; 17-06-18, 15:30.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • #96
              Ljajic je bio odsecen u prvom, kao u ostalom i Kolarov, jer je Matic bio nesto staticnji i nije ae otvarao toliko po loptu, samim tim napadi preko leve strane koje je on treblo da zapocinje nisu bili cesti - skoro da ih nije ni bilo.
              Medjutim ono sto zameram Ljajicu je sto i kada ima loptu i kada je okrenut prema golu ume da bespotrebno odugovlaci i komplikuje.
              Kako god i protv Svajcaraca treba da startuje. Jer bolje resenje nemamo.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • #97
                Ljajic je dosta slabiji kada igra na krilu, danas je bio nevidljiv. Kada igra desetku, tu je definitivno svoj.

                Ja Radonjica ne bih gurnuo, on moze da bude dzoker sa klupe. Ja bih isto poceo mec sa Kosticem, da bi Ljajica uveo kasnije. Treba brzine na krilima, a mi sa ovom dvojicom to nemamo.
                Last edited by Ricma; 17-06-18, 15:33.

                Comment


                • #98
                  Originally posted by colke995 View Post
                  Ajde ti strucnjaku daj predlog. Bolje znaci da drzimo Ljajica cisto ako bude neki korner da ima ko da izvede. To sto lil nista korisno nije uradio, to nema veze.

                  Ma Kostic je ispao debil 2 puta, ali je bar imao prilike da ispadne debil. Ljajic nije postojao na terenu. I Radonjic I Zivkovic su bolja opcija od Ljajica ako vec Kostic nije dovoljno dobar.
                  Dečko veze nemaš sa fudbalom, ako pričaš da Kostić, Živković i Radonjić treba da igraju pre Adema. To što pričaš je tvoj subjektivni osećaj, a to je jako daleko od realnog stanja.

                  Comment


                  • #99
                    Jebes mi sve ako je Ljajic bolje odigrao od Tadica.

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Meni se ne svidja uopste gde Ljajic i Tadic igraju. Gubljenje vremena bas, nema ozbiljnog impact-a sa bokova sa njima. Moraju blize golu da igraju ako hoces da ih iskoristis do maksimuma. I trebaju ti bekovi za sirinu. Ili ubaci neke brze igrace na bok.

                      Edit: Slazem se za Zileta. Nije bolji igrac od pomenute dvojice al bi bolje legao u ovakvom sistemu.
                      Ni meni, ali Tadic na desnoj moze da napravi svasta ako je dobro potpomognut i podrzan, sto smo videli danas. Kao i ljajic na levoj, sto nazalost nismo videli.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Jebes mi sve ako je Ljajic bolje odigrao od Tadica.
                        Statistike se i vode da bi se izbegla patkometrija gore pokušana.

                        Comment


                        • @Dekinjo

                          Ako ti je ovo Ljajicevo bilo reper za bilo sta, onda ja ne znam. Pogresna pozicija skroz. I mani te sofascore ili koje vec statistike, apsolutno su nepotrebne I beznacajne. Svi smo gledali istu utakmicu I ovo ti ne tvrdim samo ja.

                          Na ovoj poziciji, sva trojica pre Ljajica.
                          sigpic

                          Comment


                          • Statistika ništa ne znači, ako se pogrešno čita.
                            Matić je zaključao loptu kod sebe, a ovde je SofaScore ocenjen 6.9 nihovim parametrima

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Ni meni, ali Tadic na desnoj moze da napravi svasta ako je dobro potpomognut i podrzan, sto smo videli danas. Kao i ljajic na levoj, sto nazalost nismo videli.
                              Ne bih ja ovo danas uzimao za reper. Moze da bude a i ne mora. Svi dobri igraci napred su nam desetke i to je problem. Kako je Muslin drzao Kostica bas zbog te brzine, tako bi i trebao Krstajic. Ne mora to da bude Kostic, njegove forme nema vez dugo, ali bilo ko ko moze da pretrci protivnickog beka, ovako je slaba vajda.

                              Ne mozemo daleko ako ces samo gurati sve najbolje igrace u prvih 11, treba tim da se sastavi.
                              Last edited by bici; 17-06-18, 15:49.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Po objektivnim pokazateljima Kevin Garnet je razbijao, dok je igrao u Minnesoti.
                                I šta je to značilo za njih.
                                Ništa.
                                Nikad nisu igrali ozbiljnu ulogu u NBA u njegovoj eri,
                                dok je on buildovao statistiku za sebe.
                                Mani se statistike.
                                Matić, Mitović, mali Milenković, Kolarov i Tošić su bili danas na visini zadatka,

                                Comment

                                Working...
                                X