Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Steta sto svaki dan nije ovakav, od podneva do ponoci

    Hrvatska i Argentina u cetvrtak, tu ce sve da puca, Argentinci su vec dosli u situaciju da moraju da se vade, Hrvati su ovo bas lagano rijesili, morali su i ubjedljivije da dobiju.
    sigpic

    Comment


    • #77
      Hrvati brutalni.
      Lovren majstorski.
      Odrali bi nas sa 3 razlike minimum.
      Alal vera majstori.

      Dokazite da je Messi 2. igrac svih vremena.

      Comment


      • #78
        Ne bih ja Mesiju nista zamerao. Ne znam dal sam ikad video jace neizbalansiran sastav od Argentine. Stvarno imaju brdo prosek igraca u startnoj postavi. Ja donekle razumem Sampaolija sto se selekcije tice. Mesi ce uvek da vuce na sredinu, Dibala je momak koji trajvuje upravo iza napadaca, da ga gurnes desno, on ce opet da vuce u sredinu, nije toliko problem sto se pravi guzva u sredini koliko to sto oni u tom setup-u ostaju kompletno bez desne strane a takve je ekipe prilicno lako braniti. Mozes ti imati i Iguaina i Ikardija i Aguera ali je realnost da samo jedan od njih moze igrati i stvara se trip da imaju neki ozbiljan tim a stvarno ga nemaju. Bog zna kako su stigli do finala u Brazilu, jer su po meni jedno dve klase losiji tim od Nemaca. Da nemaju Mesija, stavio bi ih po kvalitetu u isti kos sa npr Urugvajem, bukvalno bi nijanse odlucivale ko ima jacih 11.

        Inace greota sto Peru ne uze neke bodove. Hrvati lagano prolaze grupe, rutinski su odradili ovo.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • #79
          Argentina formaciju menjati nece .... i dok je tako nece biti mesta i za Mesija i Dibalicu u startnoj ... i dok je tako tesko da ce i nekog zapazenog rezultata biti.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • #80
            Originally posted by bici View Post
            . Bog zna kako su stigli do finala u Brazilu, jer su po meni jedno dve klase losiji tim od Nemaca. Da nemaju Mesija, stavio bi ih po kvalitetu u isti kos sa npr Urugvajem, bukvalno bi nijanse odlucivale ko ima jacih 11.

            .
            Bravo za post
            Zato mi je preglupo kad netko govori da messi nije najveći jer nema titulu sp, ova ekipa ima preslabi vezni red i obranu da bi bila favorit protiv jedne njemačke ili španjolske
            To finale sp je isto bio ogroman uspjeh jer su imali vise manje sličnu ekipu kao sad a u obrani im je glavni bio veteran demichelis
            Tesko ce dalje četvrtfinala doci


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • #81
              Jbg, žao mi Nigerije, ali stvarno su loši. Verovatno najgora reprezentacija Nigerije koja se ikada pojavila na SP.
              Posebno mi žao nekog lika s kojim sam se dopisivao onomad, mladi nigerijski princ kome je otac svrgnut s prestola, stupio sa mnom u kontakt da mu pomognem...
              Da ne širim priču - izgubio moć, novac, još mu represtacija ovako pukla... ozbiljan maler.

              Comment


              • #82

                Comment


                • #83
                  Hrvatska je odigrala pravo dobro ovu prvu utakmicu za njih. Nisu forsirali pretjerano naprijed. Pozadi sigurni, ali kada imas jak vezni red onda je i odbrani puno lakse.

                  Comment


                  • #84
                    Preozbiljna je Hrvatska za Nigeriju.

                    Od ovih afričkih zemalja treba posebno ispratiti samo Senegal, njima će svaka utakmica ludnica da bude.

                    EDIT: Crossfit Kurt Cobain

                    Last edited by Reise; 17-06-18, 00:31.
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Mikel kapiten, to je u startu znak za probleme. U Čelziju nikada nije dostigao neku svetsku klasu koja mu je projektovana na početku karijere, čak je bila i neka afera Čelzi-Mančester, borili se za njegov potpis.
                      Uglavnom on kao vođa nema te liderske kvalitete, tim na čijem čelu je Mikel u startu nema neke preterane šanse.

                      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • #86


                        Zanimljivo


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • #87


                          Odlican raspored za danas, sve utakmice bi trebale biti zanimljive.

                          Napred SRBIJA!
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Ljajic definitivno najslabiji danas. Mora tu Kpstic poceti ili Radonjic. Svi ostali skroz na nivou.

                            Bleki imao par sitnih gresaka, ali svaki put se iskorigovao odlicno. Za godine, fantasticna partija. Za Vukovice, Mitrovice I ostale nase igrace na stoperu, izmislio fudbal.
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Kolarov i Tošić.
                              Ovaj zbog golčine, drugi zbog cojones.

                              Comment


                              • #90
                                Mozda je bilo al sta se prvo gleda ako neko ima isto bodova na kraju
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X