Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kartoni odlucuju ko ce proci, neverica..
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Jel to od ove godine novo pravilo? Nesto se ne secam da se pre desavalo? A sada i Englezi i Belgijanci mogu tako...

      Comment


      • Tuga da je Senegal ispao
        sigpic

        Comment


        • https://sport.blic.rs/svetsko-prvens...raz-od/3497hqd

          Koje dno jebote...

          Comment


          • Japanci zasluzeno. Jbg nekada moras malo i srece da imas (tacnije glupost protivnika), ali sve je to sastavni deo fudbala.
            Senegalci su odusevili jedino u prvoj utakmici. Oostale dve su odigrali - BLA!
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Japanci zasluzeno. Jbg nekada moras malo i srece da imas (tacnije glupost protivnika), ali sve je to sastavni deo fudbala.
              Senegalci su odusevili jedino u prvoj utakmici. Oostale dve su odigrali - BLA!
              To da, ali Senegal bi imao sanse u nokaut fazi, Japan ce tesko bilo sta uraditi. A i gotivni su Senegalci, sa sve Marlijem na klupi.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Je l' realno ovo, sta (ne) radi lik?

                Comment


                • Originally posted by zdravkelja View Post
                  Je l' realno ovo, sta (ne) radi lik?

                  kakav Bog aahhahaha

                  Comment




                  • Prva zabrenjena pesma DŽA ILI BU. Našla se na top listi Radio Beograda 1991 godine .Kada je došla do prvog mesta jednostavno nestala.
                    Pri čitanju prošlonedeljne liste nije pročitana. Nestala u prošlosti kao i u sadašnosti, baš kao što je to radio i drug Staljin.

                    Da nije bilo druga Staljina sve ovo ne bi bilo moguće.

                    "Živeo Staljin"
                    A šta je trebalo da vičem?
                    Živeo kapitalizam?"

                    Comment


                    • Navija se za prolaz Portugala, Francuske, Meksika, Belgije.. ovamo Spanija i Rusija go god, pa neka ispadnu u sledecem krugu, naravno za bracu Hrvate, Svedjane i Engleze.

                      Comment


                      • Originally posted by Powerslave View Post
                        i Engleze.
                        Zar i ti sine Slejve.

                        Comment


                        • Vazda sam za njih navijao Kao velikom rasisti, oni su mi nekako najblizi(ne smetaju mi britanski i ostali evropski crnci generalno, to su fini ljudi).

                          Comment


                          • Najblizi, posle Hrvata to jest. Navija se za njih do kraja!

                            Comment


                            • Ka da smo mi u Cg nekakvi arijevci pa da se time vodimo.Ali dobro oprostio sam i Olji sto navija za pegice pa mogu i tebi.

                              Comment


                              • O bogovi fudbala, dajte polufinaliste Urugvaj-Belgija i Hrvatska-Svedska.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X