Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bounty hunter View Post




    Brazilac ulazi u šesnaesterac sam ko duh, a da ga Stojke čeka na liniji Genijalno.
    Revolucija u svetu golmana.


    U pravu si, ovo se ispostavilo kao bolje rešenje.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ja sam zakljucno sa SP 2010 navijao za Italiju, ali su mi je ogadili par forumasa. Malo sam presao na Holandiju koja mi je od 2008 pa na ovamo bila simpaticna. Cak mi i sada imaju gotivan sastav, ali kada ne prodju u baraz zbog jebene gol razlike sto nisu nabili u kvalifikacijama Belorusiju. I Englesku sam gotivio do neke 2010, ali cim sam presao na forum i zbog Woya i kancera Runija su mi postali odbojni. Ovo mi je prvi sastav Engleske od 2006 za koji mislim da ce da dobace u skladu sa njihovim kvalitetom(cetvrtfinale).

      Argentina ce mi postati simpa cim se par igraca oprosti od njih zato sto su mi trenutno mnogo pogani. Jedva cekam da se proderem ARGENTINA IS WHITE!

      Kad zaplesu na terenu u sledecem kvalifkacionom ciklusu Ikardi i Dibala

      Mislio sam da mogu da navijam za Brazil, ali ipak zbog Nejmara ne mogu. Mada smatram ih najmanjim zlom u krugu Spanije, Portugala i Argentine. Ravnodusno gledam na Francusku i Belgiju.

      Comment


      • Originally posted by Nerealan View Post
        Definitivno je to naša realnost, ali ne i maksimum. U drugačijem sistemu bismo sa ovim kadrom igrača mogli korak više da napravimo, nakon ovakvog epiloga u grupi F čak i dva. Al šbb kad bi bilo.
        Mozda kada se pogledaju imena, ispadanje u prvoj fazi svakako nije nas maksimum. Ali da bi dosao do njega, moras da imas coveka koji ce godinama da vodi tim, da napravi sistem, i kao kruna svega toga dodje taj plasman dalje iz grupe na SP-u. Realno, u ovom trenutku Svajcarci su ekipa za nas, mozda mi i imamo bolje igrace, ali oni su bolja ekipa, i to osetno. Iako imamo fenomenalnu generaciju u najavi, nemam nikakva ocekivanja da ce nesto da se promeni fazon IKAD. Ali opet cu prvi da se nalozim sledeci put kada budemo na vleikom takmicenju, drugacije ne umem, nema to veze sa mozgom.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • .. učiti decu u školi gde golman ne treba da bude u određenoj situaciji! Drugi gol gosn linijaš prima sa 3m ?!

          .. daleko mu lepa kuća (od Zvezde i repke)

          Comment




          • Nikada ne razočara ova tema kada hoću slatko da se ismejem...

            Comment


            • Najjače od svega mi je kad ljudi pljuju po žabariji a Argentina im je top. A 65% Argentinaca ima italijansko poreklo, sa mnogo hispanizovanih Talijana. Engleska je kolevka fudbala iz socio-ekonomskih razloga, kad je tu prljavu rulju robovsku koja umire u industrijskim pogonima bacala za vikend na stadion. Ali vole fudbal i Englezi tu nema diskusije. Velika strast, puni pabovi, samo što su kao narod pogani. Sve zala ovog sveta savremenog, malo koje nisu izmislili.

              Posle se Rouz ljuti na Srbe na utakmici. Pa sine, ti tvoji Englezi su tvog prapradeku sa njegovim sunarodnicima prevozili kao sardine u brodovima. Pa ti igraj za Frensis Drejk repku. Zato uvek za Žabariju navijam. Oni su prgavi ali nisu licemerni.

              Comment


              • Italija, Argentina i Spanija je manje vise isto sto se ponasanja i mentaliteta tice. Dno dna. Ti Italijani dosli da ratuju pa se krili iza njemacke suknje i prvi kapitulirali, sramota s kim su Njemci i Japanci isli u rat, najgori ratnici na svijetu

                To zna samo da laze, mucki provocira, simulira, ciganise se, naravno cast izuzecima ali generalno su ocajni.

                Mada nebitni su, ne treba ih ni pominjati uopste. Nekad su barem imali igrace, sad vise nemaju ni to.
                sigpic

                Comment


                • @Pogledajmo zajedno:

                  Stojković jednom rukom brani Neimaru šansu, ovaj šutira sa ivice peterca:



                  Kolarov (u trenutku kada se Kutinjo sprema da odigra na Paulinja) ima 7-10 m prednosti, bliži je našem golu. Gabrijel Žezus ima kretanje koje odvlači Veljkovića iz njegove originalne pozicije (Veljković je obavezan da ga isprati), Kolarov trčkara, ne pali mu se lampica da mora da zatvori rupu (manjak taktičke inteligencije čistokrvnog odbrambenog igrača, Kolarov je više krilo, nema on taj DF instinkt).



                  Kolarov je obavezan da čuva leđa Veljkoviću, to je abeceda formacije u odbrani, ali na žalost svih nas on to ne čini i Paulinjo ima šetnju kroz naše linije, izbija pravo pred gol, sa loptom ispred nosa.

                  Last edited by La Jugoslavia; 28-06-18, 14:10.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment




                  • Koji kontinuitet od 1954. pa do 2014. Kakva sila!
                    Svakako ne bi otisli do kraja, ali su grupu trebali proci.
                    Kad' iz 72 suta das dva gola, tesko moze nesto vise.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma Njemci su broj jedan sto se fudbala tice, zastrasujuci rezultati, pominjao sam to i juce. Na to im dodas i Euro i vidis kakva su sila.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Prvo znas i sama da nemam problem,da citiram,al u ovom slucaju se odnosilo na sve koji su krenuli da pljuju,po jednom konitentu Juzna amerika,Italijanima,po legendama svetskog fudbala itd.

                        Tebi sam samo odgovorio na primere koje si navela,sa jednim se slozio sa drugim onako bas i ne,a ne secam se da je bas jos bilo nekih provlacenja,Ita protiv Srbije,kako klubovi tako i repka,dok je sa Nemcima bilo svacega,al te primere nisi navela,al stavise ti si skroz ok i korektno napisala razloge,a ja i na to odgovorio,pored mnogo cega u mojim postovima gde sam pisao o svacemu...

                        Sa Black Mambom se u svemu slazem
                        Da l' da se smejem il' da cupam kosu?

                        Kakvi sad Nemci? Zasto bih navodila njihove primere kada nisu bili na dn.redu? Ali ni N od Nemacke

                        I lupi taj razmak vise majkovicu

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Apsolutno!
                          Devet puta polufinalisti, sest puta finale, tri titule.
                          Na SP-u su od 1974. do 1990. 4 puta igrali finale iz pet pokusaja.
                          Pa dva cetvrtfinala, finale, dva polufinala, titula. Strasno nesto.
                          Steta za ovo. Smjena generacije, mozda i mala zasicenost, sto i nije tipicno za njih.
                          Ne bih uopste Brazil stavio kao favorite protiv njih, da je doslo do tog' okrsaja.
                          Mnogo su teski za izbaciti kad' dodje zavrsnica turnira. Bas mnogo.
                          sigpic

                          Comment


                          • @La Partizania
                            Prva situacija - Neimarov udarac svakako nije išao u gol.
                            Druga situacija - Kostić je bio UZ Paulinja, pritom je bio ispred njega, ovaj ga je pretrčao kao da ne postoji, šatro jednog od naših najbržih igrača. Kolarov je bio skroz na boku gde mu je i mesto.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Nemojte da padate na dekkarda, covek ocigledno troluje. Kapiram da nije ni gledao mec. Ili jednostavno bas nista ne zna.

                              Da, Kolarovu je u ovoj situaciji bas mesto skroz na boku. Treba cuvati ove bisere.
                              Last edited by mark !t zer0; 28-06-18, 14:43.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Stavit Njemacku ispred Brazila je grijeh.Ljudi ne budite gresni.

                                Comment

                                Working...
                                X