Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Liverpul je najveci engleski klub a nije mi poznata ta dominacija u medjusobnim duelima Liverpula i Milana zaista.

    Comment


    • Dođe neko pun hejta, opet razumem i to.

      Ne živimo u Holandiji, Švedskoj...

      I kaže "Ala ste puni hejta, i krene da baca hejt na sve strane".

      Comment


      • Originally posted by Ivan_pg View Post
        Liverpul je najveci engleski klub a nije mi poznata ta dominacija u medjusobnim duelima Liverpula i Milana zaista.
        Jedno od najvecih ponizenja italijanskog fudbala od 0-3 do titule.

        Kad bude imao najvise bitnih trofeja od svih engleskih klubova onda moze biti i najveci engleski klub, do tada je najveci u gradu Liverpulu
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Jedno od najvecih ponizenja italijanskog fudbala od 0-3 do titule.

          Kad bude imao najvise bitnih trofeja od svih engleskih klubova onda moze biti i najveci engleski klub, do tada je najveci u gradu Liverpulu
          5-3

          Comment


          • Originally posted by Ivan_pg View Post
            5-3
            20-18
            sigpic

            Comment


            • Ne znam stvarno bezveze su ove rasprave,ovi su cigani a ovi kao neka gospoda.Ja licno volim vise taj fudbal juznoamerikanaca,Spanaca,Portugalaca a navijam i za Italijane.Mozda je to i zbog politike i zbog ljubomore koju osjecam prema zivotnom standardu ovih sa sjevera Evrope,ne znam ali bas ih ne volim.Vise mogu da se poistovjetim sa ovom sirotinjom.
              Last edited by E1_PG; 27-06-18, 14:10.

              Comment


              • SAD je fudbalska sirotinja, pa niko ne navija za njih.

                Naravno da je to glavni razlog, ali isto postoji razlog zasto su Italijani i Spanci manje vise nebitni globalno i zasto ih niko ni za sta ne pita vec rade kako im se kaze. A daleko su od sirotinje.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  SAD je fudbalska sirotinja, pa niko ne navija za njih.
                  Pa rekao sam zbog politike i zivotnog standarda prosjecnog navijaca.,mislim da titula na svijetskom vise srece donese nekom sirotanu iz neke favele u Brazilu nego nekom prascu iz Londona koji zdere hamburger i koji ce da zaboravi poslije po sata sto se desilo.Mozda ja to pogresno gledam ali to je neki moj pogled na stvari.

                  Comment


                  • Ovo nije selekcija Argentine, već Mesi i njegovi drugari.

                    Ima snimak od sinoć gde Sampaoli pita Mesija "Da li da ubacim Aguera?". Ovaj kaže "Ubaci".

                    Kao što nema selekcije Srbije, već Kokezanija koja igra pod imenom Srbije.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_pg View Post
                      Pa rekao sam zbog politike i zivotnog standarda prosjecnog navijaca.,mislim da titula na svijetskom vise srece donese nekom sirotanu iz neke favele u Brazilu nego nekom prascu iz Londona koji zdere hamburger i koji ce da zaboravi poslije po sata sto se desilo.Mozda ja to pogresno gledam ali to je neki moj pogled na stvari.
                      Brazil je jedna od najbogatijih zemalja.

                      Na jednoj strani je malo bogatih koji drže poslove sa naftom, rudama, itd.

                      Pretili su ulični neredi u kojima bi sve počistila masa.

                      Sa druge strane je ova sirotinja u favelama, koju je lakše usrećiti titulom SP-a.
                      Nego im dati hranu, lekove i ostalo.

                      Comment


                      • https://www.youtube.com/watch?v=JxJ7...ature=youtu.be Kako su Argentinci pratili sinocni mec ....

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Zasto si se pronasao

                          Ne znam, mozda su frustracije prouzrokovane prelaznim rokovima i sto je to po tebi hajlajt sezone ali se opet nesto osvoji za razliku od tog Milana koji je sam sebe unistio kako kazes i koji ce sad opet biti supsnedovan izgleda jer je u italijanskoj poganoj krvi da laze, vara i namjesta, a mozda sto je najveci engleski klub uvijek izlazio na kraj sa najboljim italijanskim, pa po potrebi navijati za Milan, Juventus, Inter, Romu ko je god u stanju da zaustavi veliki Mancester Junajted sa svojim pjevgavim Englezima. Ne znam, razmisljam na glas.

                          Znaci sudis o cijeloj jednoj grupaciji na osnovu dva ili tri navijaca Mancester Junajteda, meni to smijesno a Srdjan prvi obozava Mesija, naviua za Mancester isto, ali to je italian way, uzivaj
                          Ma nema sta da se pronalazim, znam na sta si mislio, nismo deca.

                          Nije po meni hajlajt, ali jeste za 90% ljudi koji danas prate fudbal, slazem se da ti nisi jedan od njih, ali nazalost vecini jeste, pogotovo ljubiteljima PLa.
                          Evo bas ona formacija iz druge teme je razmontirala taj Mancester u dvomecu, no dobro. Recimo ta ekipa Mancestera je meni bila jedna od omiljenih ikad u engleskom fudbalu, Vidic mi je bio najmanje drag igrac iz te generacije. Ali tako kad napises kako je izlazio uvek na kraju, ispade kao da ima statistiku protiv italijanskih klubova kao Italija protiv Engleske, a znas da nije tako.
                          Ja cu uvek da navijam za Milan, a zatim i za sve ostale italijanske klubove, bio to Napoli, Verona, jednostavno za italijanski fudbal i tu nema nikakve veze sa engleskim fudbalom. Kao sto italijanski volim, tako engleski ne volim, iz istih razloga, a to je samo nacin igre i posvecenost, ljubav ka fudbalu, nikakve mrznja prema naciji.

                          Nije bre 2-3, ima vas koliko hoces koji bas ne vole Argentinu, tj Mesija. Gde god Ronaldo igrao tu prodje neki talas mrznje Mesija.

                          Italijani nemaju mrlju na svetskoj i evropskoj sceni. Englezi imaju najmanje jednu, pa ti kako hoces.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Naravno da je to glavni razlog, ali isto postoji razlog zasto su Italijani i Spanci manje vise nebitni globalno i zasto ih niko ni za sta ne pita vec rade kako im se kaze. A daleko su od sirotinje.
                            Pa necu da gledam zivotni standard i naviku ljudi pa da navijam i o tome koliko su bitni na policitkoj sceni. O tim razlozima moze da se pise do prekosutra i nema ama bas nikakve veze sa sportom, to vuce korene jos od pre nastanka bilo kog zvanicnog sporta.

                            A sto se tice ciganisanja, mnogo sam kulturnije momente doziveo u Italiji, nego recimo u germanskim zemljama gde ljudi misle da sve puca od kulture.

                            Ovo vec ide u off-topic.

                            Samo da dodam jos nesto, verovatno da sam citao komentare na forumu pre neki dan kad su igrali Portugal i Iran, primetio bih slicnu stvar, svi navijaci Barse su verovatno likovali na Ronaldov promasen penal i navijace za Urugvaj svim srcem. I dalje je to ono sto je meni skroz nejasno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne zna se ko je gori,Nemačka ili Argentina
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                Samo da dodam jos nesto, verovatno da sam citao komentare na forumu pre neki dan kad su igrali Portugal i Iran, primetio bih slicnu stvar, svi navijaci Barse su verovatno likovali na Ronaldov promasen penal i navijace za Urugvaj svim srcem. I dalje je to ono sto je meni skroz nejasno.
                                Niko ništa nije pisao. Dale, Ognjen, Jax(?) i ja ne koristimo ovaj forum da lečimo razne frustracije

                                Comment

                                Working...
                                X