Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_pg View Post
    Da se fino odmore i spreme za ovogodisnju PL da se to napokon osvoji.Red bi bio.
    Mada bih ja najvise voleo onaj scenario:
    Srbija - Brazil: 1-0
    Kostarika - Svajcarska: 1-0

    tabela:
    Srbija - 6
    Brazil - 4
    Svajcarska - 4
    Kostarika - 3

    Cao Saciri i Dzakoni!
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Mada bih ja najvise voleo onaj scenario:
      Srbija - Brazil: 1-0
      Kostarika - Svajcarska: 1-0

      tabela:
      Srbija - 6
      Brazil - 4
      Svajcarska - 4
      Kostarika - 3

      Cao Saciri i Dzakoni!
      Nije nemoguc scenario,moze se sa Brazilom ako onaj padavicar ne bude inspirisan.Sve zavisi od toga koliko ubjedljivo ce da se baca po terenu.Kako mi je nesto mrzan postao...

      Comment


      • bas je problem samo padavicar ) tona dobrih igraca, ali imamo sanse..samo mi delujemo prespori za Brazil, ali ajde...mozemo da se lozimo jos 2 dana
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Saciri i Dzaka samo novcano kaznjeni, naravno da se nista drugo nije ni ocekivalo od one lopovske organizacije.
          sigpic

          Comment


          • Imao sam danas deja vu i viziju ujednom. Španija pobedjuje večeras, Portugal igra nerešeno. Nemojte posle - nisi reko
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Ljudi bojim se da ce ovo Englezi da osvoje.Sanjao sam preksinoc finale Engleska-Njemacka i Kejna kako daje gol za pobjedu u 89 minut.Probudih sav u znoju,nekakvi panicni strah me uhvatio i ne mogu da ga se oslobodim evo 2 dana.Nekako mi to odjednom izgleda savrseno logicno.Recite mi da sam samo umislio,smirite me.

              Comment


              • Ja sam pre prvenstva tipovao na Belgiju. Malo ljudi veruje u njih, nisam ni ja nešto impresioniran, a još manje što ih gotivim. Nego znam da Nemačka neće osvojiti, Brazil i Argentina takodje, za Francusku nisam bio siguran ali isto mislim da nemaju šanse iako objektivno, ti Francuzi bi trebali da se prošetaju, ali ne bi bili Francuzi kada ne bi bili retardi.

                Španija može daleko, Portugal može daleko, Belgija mislim najdalje.

                Sad i oni imaju igrače da reše na individualni kvalitet, moći će malo da zategnu kad bude trebalo sa Dembeleom, možda im se štoperi oporave... Ako ne proradi sindrom Francuza. Valonci ili Flamanci pitanje je sad. Ili će presuditi Francuski luzeraj Edena Azara ili "Nizozemsko" gaženje by Kevin De Brujne. Lepa je to sinteza čudo nisu uspešniji.
                Last edited by Cassius Clay; 26-06-18, 01:34.

                Comment


                • Last edited by mark !t zer0; 26-06-18, 09:04.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Dosta realna lista na osnovu dosadašnjeg toka prvenstva, s tim što su Belgija i Engleska precenjeni s obzirom da su igrali sa no-hoperima.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Francuska da dobije Dansku, Australija Peru i sve idealno, ali Peru je previse dobar da bi zavrsio sa tri poraza, morali su Dance da dobiju.
                      sigpic

                      Comment


                      • Stoji pitanje šta namerava Francuska. Da ide na Hrvatsku, pa potom na Španiju/Rusiju ili na, verovatno, Argentinu, pa posle na Urugvaj/Poljsku. Naravno, Argentina nije osigurala prolaz, te mogu dobiti i lakšeg protivnika iz te grupe ako budu 1., što će verovatno i biti. Hrvatskoj se onda otvara lepa prilika da dodju do četvrtfinala preko Danske/Australije
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Originally posted by Nerealan View Post
                          Stoji pitanje šta namerava Francuska. Da ide na Hrvatsku, pa potom na Španiju/Rusiju ili na, verovatno, Argentinu, pa posle na Urugvaj/Poljsku. Naravno, Argentina nije osigurala prolaz, te mogu dobiti i lakšeg protivnika iz te grupe ako budu 1., što će verovatno i biti. Hrvatskoj se onda otvara lepa prilika da dodju do četvrtfinala preko Danske/Australije
                          Pa gledajuci sad ove kombinacije, ne kapiram zasto bi izabrali prvu opciju. Nema nikakve logike. Tako da i nije neko pitanje.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by Nerealan View Post
                            Stoji pitanje šta namerava Francuska. Da ide na Hrvatsku, pa potom na Španiju/Rusiju ili na, verovatno, Argentinu, pa posle na Urugvaj/Poljsku.
                            Portugal a ne poljska


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • greška
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Realno mi na ovoj listi cetiri mesta napred. Kvalitetom pripadamo osmini-finala, ali zreb nam nije bio naklonjen.

                                Comment

                                Working...
                                X