Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste, Krstajicu, kud ne povede Milijasa umesto Mitrovica - sada bi imao manje kriticara.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Krstajić je iskusan bundesligaški igrač, osvajač duple krune u Verderu, kapiten Šalkea, reprezentativac, učesnik Svetskog prvenstva. On je u svojoj karijeri prošao i video stvari o kojima prosečan navijač nema blage veze.
      Veoma dobro se snalazi u ulozi selektora, ulazimo u poslednje kolo sa šansom za prolaz, prikazali smo dobru igru na Svetskom prvenstvu.
      Očekivanja da mi treba da pobeđujemo u svim utakmicama jednostavno nisu realna.

      Kada je u pitanju jedna utakmica koja odlučuje, sve je moguće, pogotovo jer Brazil nije nimalo ubedljiv, ali očekivati neke serije pobeda nije realno.
      Brazil, Nemačka, Argentina, niko od njih nema sve pobede.

      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Koliko znamo dobar igrac ne znaci i dobar trener kasnije, a jos samo da je isto iskusan igrac i neiskusan trener, pa jos selektor sa cela dva ozbiljnija meca i dva pre toga malo manje, i onda da budemo na konju. O dobroj igri i strategiji nekoj ne bih, ne samo da je onaj losiji ukus dominantniji, trenutno, vec je i uzorak jako mali.

        Kada pomislim na onog padavicara Neimara, vec me muka hvata od tog "dana D" .... a nije da ne zelim neko cudo, naprotiv, samo nama se retko desavaju i potrebna nam je neka bas jaka magija.


        Expecto patronum!

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by MarkoNFL View Post
          Tadić se dernja kao konj, celo 2. poluvreme da se menja formacija, jer ima da nas unakaze.

          Postavljač čunjeva, bivši štoper, koji ne zna šutne loptu - što se videlo. Ne kapira ga.
          Veze nema šta mu Tadić govori, kineski za njega.


          Originally posted by MarkoNFL View Post

          Celo 2. poluvreme Tadić se dernja kao konj ka Krstajiću da su Švajcarci promenili postavku i izašli napred i da mora da se zatvori unutra sredina, da uđe neko.
          Šta to vredi kad ga skupljač čunjeva ne razume o čemu priča... veze nema on o čemu mu Tadić govori.
          Jesi to video u televizijskom snimku ili si procitao negde? Dva puta si ponovio, prilično siguran da je tako bilo. Isto, mnogo je ružno nazivati sada Krstajića "postavljačem čunjeva". To se reši pred prvenstvo, ili si uz tim ili nisi. Nadam se da si ga tako nazivao i u periodu izmedju Kostarike i Švajcarske, inače upadaš u 95% nacije koja koja je bila spremna i samo čekala kiks da se pljuje.

          Ne znam, ja nemam šta da zamerim ni Krstajiću ni igračima. Na stranu način na koji smo izgubili, i koji sigurno mnogo boli (ZAŠTO STE NAM OVO URADILI PROKLETNICI?), izgubili smo od bolje, uigranije i iskusnije ekipe. Baš nemam želju za nekom dubljom analizom, ovo je bio najvažniji meč Srbije koji sam gledao i baš sam se smorio. Medjutim, ono što upada u oči je to da je tim zaista dosta neizbalansiran. Odbrana je za klasu slabija od ostatka ekipe. Ubili su nas po desnoj strani, napadali Baneta i Blekija i nismo imali rešenje za to. Tu je i Tadić dosta zakazao, baš previše puta nije ispratio Rodrigeza. Bane nije više igrač za vrhunski fudbal.

          Isto mi je jak utisak da je Stojković morao bolje kod prvog gola. Tu je sve gotovo bilo, a jbg ne smes da dozvoliš da te uhvati na pogrešnoj nozi u situaciji kada znaš da ide šut i na kraju ni ne pokušaš da odbraniš.

          edit: Za veliku pohvalu je ponašanje naših reprezentativaca pre meča kao i tokom istog. Nisu padali na baš otovorene provokacije upućivane iz protivničkog tabora.

          Nadam se samo da Klop neće dovesti onog pokušaja od čoveka, običnu karikaturu iskompleksiranu sa ozbiljnom krizom identiteta. Ogadio bi mi klub samo tako, iako je odličan fudbaler.
          Last edited by mark !t zer0; 24-06-18, 08:02.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Oko VAR-a...

            Čini mi se da taj twiteraš greši, dan pre toga je sudija promenio odluku i nakon dosuđenog faula u napadu, dosudio penal nakon molbe igrača da pogleda situaciju...
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Čini mi se da taj twiteraš greši, dan pre toga je sudija promenio odluku i nakon dosuđenog faula u napadu, dosudio penal nakon molbe igrača da pogleda situaciju...
              Ne greši. U situaciji o kojoj pričaš (ako pričaš o Nejmaru i Brazilu) je dosudio penal, i tek onda pogledao snimak i promenio odluku. Ovde je sudio faul u napadu (i to nije detalj koji ´menja meč´ kako su ga nazvali) tako da nije postojala mogućost provere. Da je pustio igru ili dosudio penal onda bi mogao da izvrši proveru. Tako sam ja skapirao, i to jeste velika mana sistema, a pretpostavljam da su takva pravila postavili da se ne bi svaki čas proveravalo nešto.


              edit : UUUUU skroz sam pogrešno pročitao tvoj post.

              O kojoj situaciji pričaš?
              Last edited by mark !t zer0; 24-06-18, 08:30.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by TeaFam View Post
                Ne greši. U situaciji o kojoj pričaš (ako pričaš o Nejmaru i Brazilu) je dosudio penal, i tek onda pogledao snimak i promenio odluku. Ovde je sudio faul u napadu (i to nije detalj koji ´menja meč´ kako su ga nazvali) tako da nije postojala mogućost provere. Da je pustio igru ili dosudio penal onda bi mogao da izvrši proveru. Tako sam ja skapirao, i to jeste velika mana sistema, a pretpostavljam da su takva pravila postavili da se ne bi svaki čas proveravalo nešto.


                edit : UUUUU skroz sam pogrešno pročitao tvoj post.

                O kojoj situaciji pričaš?
                Nisi pogrešno pročitao nego sam ja pogrešno memorisao i ti si u pravu (situacija Nejmar).
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Samo celendz menja ovu, ispostavice se tesku glupost od VARa i daje mu smisao, nista drugo. Ova tumacenja u pravilima su odavno postala degutantna.

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Oko VAR-a...

                    Pa zato je i svirao faul u napadu. Time je izbjegao provjeru, obezbijedio da Srbija ne moze doci do penala. Faul u napadu je apsurdna odluka za ono sto se desio. Ali formalno, sve je korektno.

                    Slobodno sudijsko uvjerenje, to je izvor svih kradja, je sudiji reklo da je Mitrovic faulirao dva igraca koji su vislili na njega. Zato nije skocio, bio je vise okupiran kako faulirati Svajcarce. (Rugam se naravno ali odluka zasluzuje ruganje.) To je bila kradja ali sam vidio mnogo vecih na svjetskim prvenstvima. I u bitnijim utakmicama.

                    ------

                    Mislio sam da pretjerujete za Krstajica dok nisam procitao njegov intervju. Cista demagogija. Degutantno. A u osnovi nevjesto. Poslije tog intervjua mi je svasta prostrujalo kroz glavu... Svasta! Imao sam isti osjecaj poslije meca Argentina-Njemacka u Njemackoj 2006. i intervjua argentinskog trenera.
                    Last edited by NI; 24-06-18, 10:13.

                    Comment


                    • To je prosta stvar:
                      Faul u napadu ne podleze VAR-u
                      Dosudjen penal podleze
                      I zato je sudac i svirao faul u napadu i tako se ogradio maksimalno. Ovi iz VAR sobe nisu nista krivi - kriv je on.
                      A upravo zbog toga je sudija na mecu Brazil - Kostarika mogao da pogleda snimak i promeni svoju odluku.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Sta da se radi, nije dosudjeno i ne mozemo tu nista vise. Imamo mec sa Brazilom da probamo nesto uraditi i to treba da bude fokus.

                        Nadam se da ce proraditi srpski inat i da ce momci dati sve od sebe.

                        Nije ni taj Brazil bauk, moze se sa njima. Favoriti jesu ali nismo bez sansi


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by TeaFam View Post
                          Jesi to video u televizijskom snimku ili si procitao negde? Dva puta si ponovio, prilično siguran da je tako bilo.
                          Evo sad na prvu:

                          "Tadić je tokom meča dosta komunicirao sa selektorom Krstajićem, a bilo je očigledno i da se među igračima vodi komunikacija u kojoj je bilo ogorčenosti. "

                          http://www.nedeljnik.rs/nedeljnik/po...a-svajcarskom/

                          Videli su i ljudi, novinari i ostali u blizini.

                          Comment


                          • Ja bih Krstajića nazivao postavljačem čunjeva i prevarom i da osvojimo. Osvojio je i DiMateo sa Čelsijem pa je prevarica.

                            Kakav Krstajić čovek je balvan. Muslin je za njega trenerčina.

                            Nego Kokeza Ramadani reprezentacija, izdali naredjenje Muslinu da ne zove SMSa, on ih pokrivao,šutnuli ga i svalili sve na njega, on naravno ćuti i dalje ubosće posao opet a ni on nije neki trener. Rat protiv Kežmana su izgubili samo jer je mali melo u Serija A i jer bi otišao da igra za CG i bio najskuplji transfer igrač exyu kao što će i biti, pa bi Kokezu Ramadanija pojelo javno mnjenje.

                            Ovako je sve kul, Muslin je kriv, onda, sada SMS. Krstajić je doveden da mu oni kroje sastav i ostaće i posle prvenstva.

                            Sve isto kao Mihajloviću kad je Ramadani krojio sastav. To je ta Partizan Fiorentina Benfika priča. Pa pumpanje po medijima Bleki ide ovde Bleki ide onde. Otišao je i Maksimović pa je 0.

                            Sramota za jedan savez. Miško u basketu zateže samo pred potpis ugovora i ne meša se toliko, ovaj se bahati.

                            Tom Mihajloviću se Matić nije uklapao u koncept ako se sećate. Zato jedan Andrija Pavlović nema takvog menadžera a malo bi objasnio Mitroviću šta znači napadač. Gajić iz Bordoa desni bek. Mijat Gaćinović nema ga. Predrag Rajković ne može da brani zbog ex Kekine pudilice.
                            Last edited by Cassius Clay; 24-06-18, 12:18.

                            Comment


                            • Ti stvarno nisi sposoban da pogledaš stvar dalje od Partizan - Zvezda diskusije.

                              Najveći paradoks je što tako nazivaš i savez i Krstajića a prizivaš jedinog igrača koji je menadžerski pozvan u reprezentaciju u prvih 11. Toliko o tome.

                              Hahahahahah, koje su ovo priče, ti si gledao Pavlovića i Gajića ili pričaš napamet? Iskreno, ja Gajića van mlade reprezentacije nisam nikada gledao, a Pavlovića možda par puta. Svakako daleko od prvih 25 u ovo zemlji.

                              Milism da je spisak sasvim korektan, bukvalno je do ukusa oko par igrača, evo ja sam im čak i oprostio Radonjića, pre bih uzeo Mijata, ali hajde, nije toliko strašno. Veći je problem savez, kontinuirani sistem rada, i odabira selekcije, pravljenje tima, ali dokle god živimo u banana državi, imaćemo i banana savez, ne vidim da se stvari tu menjaju u nekoj bližoj budućnosti.

                              edit: sada sam pogledao, Gajić je odigrao neverovatne 4 utakmice ove prethodne sezone, toliko i o tome...
                              Last edited by mark !t zer0; 24-06-18, 12:32.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • I ja bih voleo da nisu zvali Radonjića da greje klupu onom pravolinijskom trkaču bez mozga Kostiću. Dečko je klasa za njeg. Ne bi ga ni zvali da nije jedini igrač u Zvezdi gde odredjen % ugovora poseduje neko nama antipatičan.

                                Nema ovo veze sa Partizan Zvezda diskusijom. Nije 5242 igrača otišlo iz Zvezde u Fiorentinu i Benfiku nego iz Partizana.

                                Nemanja Milunović je bar za klupu, a na stranu to što je najbolji srpski štoper. Gledao Pavlovića gledao Gajića. Gledao i precenjenog Mitrovića. Nije čudo što je polusezonu bio u Čempionšipu. Inače ja njega gotivim možda i previše s obzirom za koga je igrao, jer je ljudina. Samo mislim da ima mnogo mana u igri.

                                Bitno je da igraju Ramadanijevi igrači, ne mogu prežaliti što je Sergej pozvan "menadžerski". Vidiš kako obrćeš. On menadžerski nije bio pozvan. To je poenta. Mogao je igrati za CG poštovali bi ga znatno više ali kad je glup i kad Kežman nije smeo to da uradi.

                                Poznato je da Srbi mrze najbolje igrače sad posle Vidića dolazi Sergej na red.
                                Last edited by Cassius Clay; 24-06-18, 12:35.

                                Comment

                                Working...
                                X