Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mora Brandt da igra od pocetka. Draxler mi je vazda bio izvikan...

    Comment


    • I Gorecka mora startovati,ne znam sto je Levu poslednja opcija na sredini,za koplje ispred ostalih,najbolje resenje pored Krosa.
      sigpic

      Comment


      • Samo da iskoristim priliku za offtopic, ispravku i da se malo napravim pametan...

        Jedan forumaš na temi FIFA WC Russia uživo komentarisanje napisao je da je Turčin Durmaz napravio faul posle koga su Nemci poveli.
        Džimi Durmaz nije Turčin već Asirac, hrišćanin pravoslavac, pripadnik naroda koji je živeo na području Sirije, Iraka, Turske, a dijaspora im je danas najbrojnija u Švedskoj.

        Comment


        • Ovo oko sudjenja je vise dosadno, ok bio je penal ali smo igrali lose bas lose prepustili posed i jbg.

          Comment


          • Cudo je Njemac, na kraju Kros od tragicara do heroja, kostao ih je gola ali se iskupio na najbolji moguci nacin. Bilo bi lose bas za prvenstvo da su ispali, treba neko da isamara Brazilce.
            sigpic

            Comment


            • Najinteresantnija stvar je sto Meksiko nakon dve startne pobede jos uvek nije siguran.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ovakav scenario je dodatni vjetar u ledja.
                Svjetski prvak si i ne ulazis kao glavni favorit u zavrsnicu. Bas ono sto njima odgovara.
                Cak mogu i do 1. mjesta u grupi.
                Ne kazem da ce do kraja otici, ali ce ih biti bas tesko izbaciti.

                Steta bi bilo da ne prodju grupu. Ljudi su sinonim za SP.
                Last edited by Arnel.S; 23-06-18, 21:57.
                sigpic

                Comment


                • Oko VAR-a...

                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Imajući u vidu istoriju od SRJ pa na ovamo.

                    Mislim da će Brazil - Srbija doći 7+.

                    Iako je postavljač čunjeva rekao nešto u fazonu "Idemo da pobedimo Brazil, znao sam da nam ovde X ništa ne znači".

                    Comment


                    • SELEKTOR PREUZEO ODGOVORNOST Krstajić: Ja sam krivac za poraz od Švajcarske, pokradeni smo!

                      - Prvim poluvremenom smo bili zadovoljni, dali smo gol na vreme, imali i izgledne prilike kao i oni. Imali smo Tošićev zicer u 44. minutu, prvo poluvreme je bilo baš dobro, kako smo zamišljali. Za drugo poluvreme ne tražim alibi, momci su imali i želju i volju, nikada neću da ih krivim što se tiče igre i ponašanja i odnosa, ali smo bili lošiji u presudnim momentima, dok su Švajcarci pokazali zašto su tu gde jesu na FIFA listi. Primili smo dva jeftina gola, od 80. minuta smo probali da rizujemo sa Radonjićem umesto zadnjeg veznog.

                      - Sudije? Imali smo kontrafaulove u nekim napadima, nema alibija, ali videli smo u analizi... Taj prvi njihov gol, bez obzira kada sudija svira nešto, koncentracija mora da bude maksmimalna, a nije bila. Takve stvari u reprezentaciji u ovakvim mečevima koji život znače za dalje ne smeju da se dešavaju. Kad je dobro bio sam tu, i sada opet stojim ispred svih i ja sam najodgovorniji za poraz.

                      - Kao i u Srbiji, i u svetu je tema suđenje na duelu protiv Švajcarske. Činjenica je da smo pokradeni, to je jednostavno tako. Ponavljam, ja sam najodgovorniji za poraz. Sudija mi posle meča ništa specijalno nije rekao, osim nekih diplomatskih reči. Bila je to više gluma nego neka priča. Poslao bih sudiju u Hag, ne bih mu dao nijedan karton, pa da mu sude kao nama. Pa, naša tri vezna fudbalera su u prvom poluvremenu dobila žute kartona, a upravo je trebalo da oni budu najagresivniji. Nije to slučajno.

                      - Što se tiče samog rezultata, znate šta se dešavalo poslednjih meseci dok sam na funkciji, da sam neiskusan. Takav sam kakav sam, mogao sada da gledam sebe i da kažem da je bod dosta, u tom slučaju bih mogao da kažem da sam uzeo četiri boda iz dva meča. Ali, ne gledam sebe, došao sam da radim. Uveren sam da imamo kvalitet kao ekipa, sve odlično funkcioniše, nije nam lako, ali moramo da u narednim danima zadržimo koncentraciju i da protiv ekipe koja je favorit za titulu učunimo nemoguće. Bili smo iskreni jedni prema drugima do sada i to nas čini jačim. Uvek se držimo zajedno i toga su svi svesni. Pričali smo i pojedinačno i grupno, sve ćemo uraditi kako bismo napravili što bolji rezultat protiv Brazila.

                      - Da sam gledao sebe, čuvao bih bod i svi u Srbiji bi rekli "Krstajić je uzeo četiri boda", ali nisam takav, nego sam išao na pobedu. Što se tiče izmena, to su sad spekulacije, ima mesta na kojima Sergej nije bio na nivou, ali to su neke naše zamisli šta ćemo i kako da uradimo. Ostaje žal da smo mogli bolje. Igračima ništa ne zameram za angažovanost, mogli su samo da imaju bolju koncentraciju. Nismo igrali protiv autsajdera, već protiv ozbiljne reprezentacije. Dosta naivno smo primili prvi gol, ne zbog lošeg stajanja na terenu, nego dekoncentracije nekoliko igrača - istakao je Krstajić.

                      Comment


                      • Eto. Čovek se žrtvovao za Srbiju, a ovamo mi ga pljujemo.

                        Comment



                        • sigpic

                          Comment


                          • A i Mitrović je glup. Trebao je kad je osetio u kontakt da se baci jače ka lopti i da malo više iscenira mada je ovo čista situacija.

                            Ovo je toliko očigledan penal, da je bio Šaćiri, ili da su bili ne daj Bože Nejmar, Mesi, Ronaldo, Mandžukić... Ovako kad ti je prvi napadač iz Čempionšipa i kad si smehotresna pojava i kao savez i kao reprezentacija desi se ovo.

                            Comment


                            • овај Митровић громада од сто кила лего на овог комарца и пригњечио га ко палачинку, судија се бринуо за његово здравље, да су још пар њих легли преко Митровића тек тада неби свирао пенал, вадио би се да он ту и не види никога у црвеном дресу....
                              sigpic

                              Comment


                              • To bi bio alibi Krstajiću.

                                Istina je da Mitović ne zna da padne. Nije padač.

                                Kaže Englez na Sky, igrač ga drži sa obe ruke, vuče i obara. Lopta ga ne zanima. Čist penal.

                                I da smo dali taj gol, isto bi izgubili. Samo 3:2.

                                Celo 2. poluvreme Tadić se dernja kao konj ka Krstajiću da su Švajcarci promenili postavku i izašli napred i da mora da se zatvori unutra sredina, da uđe neko.
                                Šta to vredi kad ga skupljač čunjeva ne razume o čemu priča... veze nema on o čemu mu Tadić govori.
                                Last edited by MarkoNFL; 24-06-18, 03:56.

                                Comment

                                Working...
                                X